Sachmowe paskudy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: jagas »

Ja was bardzo przepraszam. Czuje się w pewien sposób winny bo wszystkie problemowe maluchy pochodza odemnie. To musi być jakieś genetyczne obciażenie "sklepowej niespodzianki".
Mamuśce na starość zupełnie odbiło. Ja ręki do klatki bez rękawiczki wsadzić nie mogę. Dominka gryzie w bardzo agresywny sposób - nie tylko jak próbuję ja ruszyć ale jak tylko włożę rękę do klatki. Jak kiedyś uciekła na podłogę to dopiero wyczerpaną głodem udało mi się dobę później złapać.
Małą Mizu (siostra waszych ogonów) udało mi się opanować. Nie gryzie choć bardzo nie lubi jak ją trzymam w rękach - wtedy strasznie drapie. Jednak jest jedynym szczurem, którego nie boje się wypuścić luzem po pokoju bo wiem, że sama do mnie wróci.

To co też zauważyłem - to że Dominka jest wyraźnie większa niż pozostałe panienki. Może żeczywiście dziki przodek?
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

jagas, ty nie masz za co przepraszac, nie ty zdecydowales o rozmnazaniu, ale przypadek. biorac szczura z "wpadki" trzeba sie z czyms takim liczyc.

powoli dochodzimy z mala do porozumienia.. siedze jak idiotka przy tej klatce calymi dniami i ja glaszcze, przekupuje smakolykami.. jest lepiej..
w polowie czerwca do domu przybedzie nowy podopieczny - Elaine.. piekna malutka samiczka russian blue dumbo rex..
boje sie laczenia z Kami.. ona dominuje.. i oczekuje posluszenstwa.. nie wiem jak zareaguje na nowego szczurka.. Bandyte gryzie... drapie.. ale po chwili znow sie tula do siebie.. moj Misiaczek jest taki ulegly i bezbronny.. on kocha wszystkie szczurki :) z nim nie bedzie klopotow..

jesli chodzi o budowe Kami, to jest masywna.. myslalam ze tyle strasznie, ale jak sie wezmie ja na rece to czuc miesnie.. moj maly pakerek :zakochany:


PROSZE ROWNIEZ ADMINISTRACJE o zmiane nazwy mojego tematu na "Rat's Troop - moje skarby :)"
Obrazek
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: blanka:*edi »

Kami jest bardzo podobna do Eddiego :D
Dla porównania wykorzystałam twoją fotke (mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe ;) ) Fotka -> http://s67.photobucket.com/albums/h298/ ... ent=12.jpg Może Kami miała jakiś dzikich przodków...? A tu jeszcze sam Eddi http://s67.photobucket.com/albums/h298/ ... G_6460.jpg Prawda, że bardzo bodobne :hihi: ?

Dodane :
Po obejrzeniu innych zdjęć w galerii stwierdzam, że mają zupełnie inne futerka ;)
Ale na tym jednym to wyglądają bardzo podobnie ;)
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

mozliwe ze Kami ma jakiegos dzikiego przodka ;)

Porownamy futerka na spotkaniu ;) postanowilam zabrac cala gromadke :P mala bedzie caly czas w transporterze, bo nie wierze ze jak ja wypuszcze to do mnie wroci , a do smyczy nie jest przyzwyczajona ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

szczury siedza w malej klatce kupionej niedawno, a ja przerabia stara :twisted: wczoraj pol dnia probowalam ja domyc, dzis z powodu tracenia czasu w pracy nie mialam juz sil sie za nia zabrac.. ale za to jutro mam wolne, wiec moze uda mi sie cos zrobic - klatka bedzie taka jak byla, ale odswierzona, tzn wyparzona wyczyszczona, wyszorowana, a galezie wyparzone.. samo wkladanie tych wszystkich rupieci zajmuje mi zawsze kolo 2h..

malce nie zadowolone z nowej klatki, choc nie jest taka mala... wg kalkulatora na 2szczurki :)

wyglada tak, tylko ze nie ma tych kolowrotkow i tego sniesznego domku.. Bandyta zmiescil tam tylko lepek...

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

dzis dolaczyla do naszego stadka Elaine :) dumbo rex russian blue :) jest piekna i kochana... troche strachliwa, ale szybko sie przyzwyczaja.
Z Bandyta dogadala sie odrazu, z Kami spotka sie jutro :)
a TU jej galeria :)
Obrazek
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Mikulinka »

[quote="sachma"]dzis dolaczyla do naszego stadka Elaine[/quote]

Prześliczna :zakochany:
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: blanka:*edi »

Ona jest boska ! Na żywo jeszcze piękniejsza. To ja już teraz jestem chętna na malucha po niej :hyhy:
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

miot jest planowany na koniec tego roku. o ile mala okaze sie nadawac na matke no i o ile zdrowie dopisze :)
Obrazek
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: -megi- »

ja juz chyba nie musze ci mówić że piękna :jezor2:
sama wiesz
ja na swojego smerfa bedę musiała poczekac do końca czerwca
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sauatka »

:zakochany: coż za cudny potforek :zakochany:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Fatty »

Miodek,miodek! :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Guślarka »

Śliczna przez wielkie ś :zakochany:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

maluchy siedza od 14:30 w jednej klatce, troche piskow bylo na poczatku.. a teraz Kami sie obrazila i spi na pietrze, a Bandi i Eli spia w sitku... co dziwne sitko to ulubione miejsce Kami i Bandiego do spania.. nie wiem jakim cudem Kami zamiast wyrzucic z tamtad mala wyszla sama.. wygaje sie byc smutna i samotna.. oby szybko sie dogadaly, bo Bandiemu to juz obojetne kto z nim spi :P on z sita i tak sie nie ruszy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

Bandyta ma guza.. na piersi.. nie chce isc do weta, bo wiem co powie "tniemy".. on nie zaklada opcji ze szczur moze sie nie wybudziec, badz jest za stary..
chce mu podawac scanomune.. tylko czy 2letniemu szczurowi (540g) nie zaszkodzi cala tabletka?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”