kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: pixxa »

mi juz sie znudzilo dziurawienie uszu i ogolnie czesci ciala.. Nosze 2 na jednym uchu(jeden na chrzastce), jeden na drugim, jezyk, no i ostatnio 6 raz przebilam pepek..ogolnie po 5tym razie sie przyjelo, ale po ostatnich moich wizytach na pogotowiu wyciagnelam i zaroslo..

Jakis czas temu pojawil sie tez u mnie tattoo i juz marze o nastepnym :hihi: :oops:
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: gżybek »

Ja mam 6 w uszach i jednego w języku(przez którego przez najbliższy rok nie bede mogła oddać krwi :| )
a planuje po zdanej maturze i egzaminach na studia zrobić sobie w dolnej wardze, taki okrągły 8)
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

kolczykowanie(się)

Post autor: Ayumi »

18 za stara? 18 to jak dla mnie minimalny wiek... 17 jeszcze da rade ale poniżej to już dziecinne...
ja mam 19 (szit, prawie 20 ) i się namyślam nad językiem
to pójdziemy razem, bo ja też na ten kolczyk się namyslam...

ale chyba najpierw nosek ;)

podobał mi sie ten byk w SGGW co miał kolczyka :mrgreen:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

Ayumi, hihi, okej, niech no tylko kase z urodzin dostane :jezor2:
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Dafojne »

Kolczyki, zarówno jak tatuaże to jest to co lubię :>

W chwili obecnej posiadam w wardze, języku i sutku... no i w uszach z 8 chyba.
U mnie ilości kolczyków jak i miejsca często się zmieniają. W języku jakiś czas nosiłam dwa kolczyki, 3 razy miałam kolczyka w brwi, raz w brodzie, w pępku a w uszach to robiłam na tyle często, że nie mam pojęcia ile ich było.

W każdym bądź razie kolczyki to fajna sprawa...

Acha... i tak czytałam sobie o tym, że nie chcecie robić kolczyków w danym miejscu bo teraz na nie moda... ale przecież jeśli chcecie to nie robicie tego dla mody... mi wystarczy świadomość tego, że zrobiłam bo mi się podobało a nie bo inni mają. A co inni myślą to mnie mało interesuje.

Poza tym kolczyk jest czymś co można w każdej chwili wyjąć więc ja nigdy nie zastanawiam się nad zrobieniem kolejnego. Przychodzi impuls, robię. Jak muszę się jakiegoś pozbyć(praca - tak było z ostatnim kolczykiem w brwi) czy np za bardzo się naderwie to wyjmuję i po sprawie.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

ja chce w jezorku :sad2: , sutku , wardze, uchu :P

ajjj ale w jezorku mi sie juz marzy :sad2: i zobaczycie Bede mieC ! musze :jezor2:
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Vella »

Zaznaczyłam opcję: fuuu!

Zwłaszcza śmiesznie i paskudnie wyglądają kolczyki w nosie - taki błyszczący pryszcz. :jezor2:



Ale o gustach się nie dyskutuje i skoro istnieją osoby, którym się coś takiego podoba to niech noszą żelastwa ile tylko udźwigną. Na zdrowie :)
Dla mnie jeden kolczyk w każdym uchu (i to najlepiej niezbyt duży) to zdecydowanie maksimum.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

ooo albo mam :D kolczyk u nasady(tak to sie nazywa?) nosa... tzn. miedzy oczami :jezor2: ... marzeee :sad2:
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Eruntale »

a ja ciagle kase ciulam na ten kolczyk...coz, na razie sprawa dokupienia 512 ramu okazala sie wazniejsza >.>
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

[quote="satanka666"]ooo albo mam :D kolczyk u nasady(tak to sie nazywa?) nosa... tzn. miedzy oczami :jezor2: ... marzeee :sad2:[/quote]

bridge albo vertical bridge...różnią się tym że ten pierwszy jest w poziomie a drugi w pionie i chyba mówisz o tym pierwszym co?
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

tak o tym pierwszym :) ciekawe czy boli? ahhale mnie kusiii :sad2:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

będziesz wyglądać jakbyś miała brwi połączone :shock: "łod tego można ZEZA dostać!" jak to ktoś kiedyś powiedział :hihi: (mam kumpla który cały jest kolczykami obwieszony)

eh a ja coraz bardziej się nastawiam na kolczyk w języku... tylko kupić i... jazda! :flex:
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

to jak zrobisz to powiesz czy boli :) hihi...ja nie chce ale ciekawa jestem

tak mi się wydaje ze w przegrodzie nosa musi bardzo boleć :P ja mam zwykłe do uszu kolczyki w nosie (nie mogę nosić nosowych bo mnie boli) i czasem jak walne się kolczykiem w przegrode to ból straszny jest.

zeza to ja myslałam że dostane od zwykłego kolczyka w nosie bo mnie denerwowało i myslałam że ciągle mam coś na nosie...ale teraz już nawet nie zwracam na to uwagi wiec sądze ze tak samo jest z tamtym przkuciem
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

heh zrobilabym, ale sie boje :D na razie tak jak mazoq - kolczyk w jezyku :P... chyba ze zdanie zmienie w ostatniej chwili :D


EDIT/ albo o http://www.bmezine.com/pierce/01-ear/A5 ... 152462.jpg :lol2:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

oj przecież wszędzie boli tak samo :P co za różnica, pępek czy przegroda, dopiero jak przez kość przebijasz czy mięsień to boli.

polecam lekturę http://www.wildcat.pl/ przede wszystkim dział o alergiach i chorobach związanych z kupowaniem badziewnych kolczyków na targu. i sklep online :hihi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”