moja gromadka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

moja gromadka

Post autor: zmijka24 »

oj u mnie w domu zawsze byly zwierzaki najpierw kilka chomikow:)to chyba standard pozniej zlapalam papuge na podworku Kubus byl boski!!!!byl oswojony i zyl ok 10 lat:)pozniej byl Kajtus moj ukochany zolw ktory zyl ponad 12 lat niestety zachorowal i juz go nie odratowano:(obecnie od 10 lat mam psa Beja ktorego przynioslam z schorniska jest sliczny ale tez glupiutki:)(stal w zlej kolejce jak rozumy rozdawano:) byl ostatnio tez chomik dzungalski(podobno one sa male)Franciszek byl olbrzymi:)jak sie rozlowyl na dnie klatki to wygladal jak dywanik:)Franiu bylo chomikiem bojowy, ijuz ok 4 lat:)ostatnim nabytkiem sa dwa ogonki ktore pokochalam od samego pocztaku sa u mnie dopiero od tego roku Golum od stycznia a Zgredek od 6 dni:) moj brat przez jakis czas mial tez piranie ale nic z tgeo nie wyszlo no i co jakis czas mama zawsze reaktywuje swoje akwarium:))tak jak widzicie u nas nie moze nie byc zwierzakow:)))
moje grozby ze przyniose szczura do domu sie sprawdzily:)))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

moja gromadka

Post autor: ESTI »

A może jakieś zdjęcia zamieścisz, bo jestem ciekawa jak się Twoje miłości rozwijają i wyglądają??? :)))
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”