Root

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
jadenit
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Root

Post autor: jadenit »

['] :cry:
Odeszły: Iskierka, Gacek, Pudzianek, Mycha, Heniek, Hektor, Laufer, Lorien, Skoczek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Root

Post autor: PALATINA »

['].....

Pewnie juz szczęśliwy, z nowym, sprawnym sercem biega za tęczowym mostem i tylko nie ma kogo iskac po głowie - ale może tam tez ktoś mu dotrzyma towarzystwa.

:przytul:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
verine
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 24, 2006 1:24 pm

Root

Post autor: verine »

Dla kochanego szczuraska [']
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Root

Post autor: tygrys1985 »

['] :(:( kochaniutki był
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Root

Post autor: Zirrael »

smutno.... [']['][']
Obrazek
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Root

Post autor: Elf »

Wiecie co?
Za każdym razem kiedy jeden z moich futrzaków umiera, dopada mnie myśl, że nie dam rady więcej hodować szczurków i że kiedy ostatni z mjumjaków umrze nie przyniose do domu nowego. Każda ich choroba kończy się tragicznie, a najgorsze jest to bezskuteczne leczenie.
Z drugiej jednak strony śmierć jest częścią naszego życia, a życie bez zwierzat byłoby bardzo puste...
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Root

Post autor: Elbereth »

Przykro mi ['] :cry: .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Root

Post autor: merch »

:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Root

Post autor: casie »

To okropne, gdy choroba nam zabiera nasze zwierzaczki... a leczenie jest czesto takie trudne i bezskuteczne :cry:
Miał wspaniałe zycie... teraz nadal szczesliwe biega, tylko z dala od naszego świata...

['] dla wspanialej duszyczki
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Jukka
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 1:58 pm
Kontakt:

Root

Post autor: Jukka »

Bardzo ci wspołczuje zwłaszcza ze wczoraj odszedł moj jedyny i naj ukochanszy ogonek['] i wiem jak to jest...

dla twojego ogonka ['][']['][']
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Root

Post autor: sopocianka »

Przykro mi. Trzymaj się!

[']
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Root

Post autor: Szałas »

[*]
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Martolina
Posty: 114
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 7:08 pm

Root

Post autor: Martolina »

[*] :przytul:
Agath
Posty: 139
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:39 pm

Root

Post autor: Agath »

[*][/b]
Mysia [*]
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Root

Post autor: krwiopij »

Obrazek za Roota...

Elf, ja też miałam czasami wrażenie, że może powinnam dać sobie spokój z tymi szczurami. Świata przecież nie zbawię. Ale wiesz, nimi po prostu warto się zajmować. Pomijając nawet całą radość, które one dają Tobie, spójrz tylko na nie i pomyśl, ile szczęścia Ty dajesz im. A jeśli tylko będziesz chciała, możesz podarować to szczęście następnym ogonkom. Daj więc sobie tyle czasu, ile będzie Ci potrzba, a kiedy już odżałujesz odejście Roota, kieruj się sercem i nie wzbaniaj zbytnio przed przygarnięciem jakiejś ogoniastej bidy.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”