czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: zona »

[quote="kasia...123"]a to może ja powinnam się leczyc skoro bardzo lubie dentyste? [/quote]
Nieeee, gdzieżby;)
Ja też uwielbiam borowanie i ''zapach dentysty", w końcu w wieku 12 lat miałam plombowane 14 zębów :oops: Dentystka borowała od razu po dwa - bo ja uwielbiałam siedzieć w fotelu z otwartym dziambrem, ona też uwielbiała mnie jako pacjentkę, żadnego jęczenia, stękania, strachu w oczach itp. Dla równowagi mój brat, który ma 184 cm wzrostu i ponad 90 kilo wagi - przy borowaniu mdlał :jezor2: Natura sobie wszystko wyrówna;)

No i uwielbiam sprzątać swoje mieszkanie, chyba dlatego, że to moje własne osobiste i nikomu nie oddam;) Dzisiaj wypucowałam moje kasztanowe mebelki w pokoju i te kuchenne nawet, pomyłam wszystkie drzwi, podłogi, łazienkę, stos naczyń, dwie klatki szczurowe i jestem padnięta. Kocham być padnięta po wysiłku fizycznym;) Na jutro zostawiłam sobie tylko lodówkę do wymycia, a na "po wakacjach" - okna i pranie firan i zasłon.
O właśnie, nie lubię rolet, takie jakieś sztuczne są i obleśne całkiem. Wolę firanki - od razu w mieszkaniu przytulniej.
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Eruntale »

nie lubie tribali i kolorowych tatuazy ==
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: mazoq »

no to mam chyba u ciebie ten - 100000 bo mi kiedyś babcia sprawiła futro :jezor2: ogólnie jestem temu przeciwna ale to wcale nie znaczy że tego swojego nie lubię...

skoro wszyscy mówią co lubią to ja też :]

uwielbiam majstrować przy wszelkiego rodzaju maszynach, tjuningować, dopieszczać, poprawiać i czyścić. dlatego też mój rower który ma już jakieś 8-9 lat wygląda na co najwyżej 2, a każda jego mała część jest wypucowana na błysk. kumple sie ze mnie śmieja że niedługo z oryginału mi sama rama zostanie... co nie jest takie dalekie od prawdy.

uwielbiam rozmowy o motoryzacji i porównywanie samochodów, często tym zbywam potencjalnych absztyfikantów (przecie jak kobieta mężczyznę wyścignie w znajomości historii motoryzacji tożto dla niego największa hańba! :jezor2: ) choć ostatnio jeden ABS (absolutny brak szyi) gadał ze mną o wolkswagenach dzień w dzień i już miałam doooość...

uwielbiam szpinak... szczególnie z jajkiem i smażonymi pieczarkami, mniam :hihi:

uwielbiam się kłócić z ludźmi, najlepiej z inteligentnymi facetami :hihi: ale jak nie da rady odeprzeć moich chamskich wrzutów to to ciepłe kluchy a nie facet...

i uwielbiam rywalizację, szczególnie gdy wygrywam :jezor2:

za to nie lubię mieć bajzlu w domu, ale sprzątać też nie lubię :roll:
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: kasia...123 »

co do tych futer to ja nie znosze na ludziach tego... jest to dla mnie koszmarne :)
moja mama ma futro ale go nie zakłada ani nawet nie wyjmuje z szafy przy mnie bo wie że skończy się to moim długim wywodem na temat tego jakie to okrutne i bez serca :P mam chyba małego świra na tym punkcie ale co zrobić :)

ja też lubie sie z ludźmi kłócić...pisałam wcześniej ale usunęłam to :P
lubie być chamska i odnosić się do ludzi jakby byli czymś gorszym :) jezuuu jak to brutalnie brzmi :D haha. Nie wiele trzeba żeby postawić mnie w sytuacji kiedy powinnam się ugryźć w język
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Guślarka »

Nie lubię jarzyn i innej "zdrowej paszy". Wszyscy mi mówią: "Ależ Aniu, jarzyny są zdrowe i ble, ble, ble...". A ja i tak ich nie lubię. Dla mnie są Ble i Fuj!
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
grzegorz
Posty: 140
Rejestracja: śr lip 27, 2005 2:16 pm
Lokalizacja: bremen

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: grzegorz »

nienawidze miodu i cieplego mleka
a uwielbiam oliwki owoce morza, sushi, malze, i wiele innych paskudztw-jak mowi moja mama
[quote="kasia...123"]arbuza i zjadam nawet to zielone przy skórze [/quote]
a jesli chodzi o to zielone od arbuza to ostatnio na kurs niemieckiego przyniosla chinka salatke zjedlismy - myslalem ze to ogorek dobrze przyprawiony albo innaczej przyprawiony a to byla wlasnie ta czesc zielona z arbuza ktora jest tuz przy skorce - chinka stwierdzila ze to najlepsze co moze byc z arbuza i zawiera bardzo duzo witamin w porownaniu z czescia czerwona
Ostatnio zmieniony czw cze 29, 2006 8:06 am przez grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
Piksi(2)+Metzger(2) 2 samiczki(kawa z mlekiem+popiel)(bialy z czarnym kapturkiem:))
8 tygodni-a jedza jak by nigdy nic nie jadly:)))ciekawskie i glosne:))
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: kasia...123 »

moja mama zawsze mówi że brzuch mnie od tego rozboli :P ale ja lubie tą część arbuza...ale jem arbuzy tylko wyjęte z lodówki, ciepłych nie lubie :)
klik <--- galeria moich uszatych
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: -megi- »

NIE LUBIĘ
- cyrku, bo męczą tam te biedne zwierzaki
- wrocławskiego zoo
- pobierania krwi (nawet jak na filmach pokazują narkomana ze strzykawką to zamykam oczy)
- sama ogladać horrorów
- małych, rozpieszczonych i wrzeszczących bachorów
- krótkich spódnic
- jeździć środkami komunikacji miejskiej bez biletu
- leżeć godzinami na plaży i sie smażyć
- ludzi, którzy myslą że wszystko o wszystkim wiedzą
- ludzi którzy ciągla i ciągle gadają, a nie potrafią słuchać kiedy mówią inni
- stać w kolejkach
- być smutna

LUBIĘ
- panować nad sytuacją
- mieć rację
- spać do 12 w południe
- wisky z colą i lodem
- zwierzęta
- warzywne zapiekanki z duuuużą ilością żółtego sera
- być niezależna
- jak konie dmuchaja mi w uszy :)
- jak czuję że jstem dla kogoś wazna i że ktoś mnie potrzebuje
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Angua »

Pytanie było o nielubiane rzeczy, które większośc lubi, a tu wyszło, ze większosc ma podobne zdanie co do paru spraw - np. dzieci. Mysle, ze to lekka przesada twierdzić, ze ogól ludzkości lubi dzieci - sądzę, ze raczej tak się uważa, bo to "wymóg" społeczny. Biologicznie nie ma powodów, zeby lubić dzieci inne niż swoje własne :) Ja nie powiem, zebym nie lubiła dzieci - wrećz przeciwnie, uważam, ze maluchy, które dopiero poznają swiat, to fantastyczne stworzenia, wolne od zaklamania i dziwnych układów ze swiata dorosłych (niestety, bardzo szybko sie tego od nas ucza). Z drugiej strony nie znosze nianczyc dzieci, niemnawidze szczebiotania do dzieci, w ogóle dzieci wole na dystans. Aczkolwiek sądze, ze do moich dzieci bede miala zupełnie inny stosunek i w ogóle pewnie wiele sie wtedy zmieni.
Poza tym nie lubię:
długiego spania, co większosc znanych mi osób lubi - kiedy śpię za długo, przez cały dzien jestem zmemłana :) Lubie wczesnie wstawac i byc lekko niedospana, tak po 6-7 godzinach snu.
plazy w lecie. Morze najbardziej lubię zimą. Podobnie nie znosze Polaków nad woda. Za to lubie rozbić sie nad małym jeziorkiem gdzies w lesie, gdzie jest szansa na ciszę i spokój i co najwyżej opieprz od lesniczego.
lata. Zwlaszcza odkąd nie mam wakacji, ale zawsze środek lata mnie wykańczal. Nie lubię słonca i ciepła w nadmiarze, w ogóle wolę, jak jest pochmurno i wietrznie.
ładnie przystrzyżonych trawniczków (szalejaca kosiarka za oknem to kolejny wątpliwy urok lata), wole chwasty. Nie lubię też ladnych, wypieszczonych ogródków.
zakupów, wielkich centrów handlowych i łazenia po sklepach
Lubię:
po dziesieciu godzinach przy kompie w pracy wrócic do domu i przez kolejne kilka godzin grać w Thiefa, aż przestanę widziec na oczy
czytac kilka razy te same ksiązki
wędrowac po polach za miastem
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Guślarka »

[quote="Angua"]czytac kilka razy te same ksiązki [/quote]
Też uwielbiam ;) Po prostu do niektórych książek mam jakiś sentyment :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Vella »

och, lista tego co lubię lub nie byłaby dłuuuuga...
ale to chyba byłby offtop?


ale tak tematycznie:
nie lubię seplenienia (zwłaszcza do dzieci), durnego niepotrzebnego i przesadnego zdrabniania - nazywania szczurów "ciurami", "ściurami" etc. :sad3:
Wszelkie "plosem", "cze", i podobne infantylizmy też mnie drażnią.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Asiulka »

A ja nie lubie kotów. Nie wiem dlaczego, nie lubie i już. Za to uwielbiam psy i szczury. Nie nawidze ludzi którzy mówią że szczury są ble, fuj i że powinny wyginąć ( :bije: :bije: :bije:) a widzieli ja rez na oczy przez 1 min. albo wcale. Nie lubie wątróbki, kotletów mielonych i nie lubie się nudzić. Za to lubie nutelle, siedzieć cały dzień przed kompem i nic nie robić. :)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Azi »

A ja po prostu nienawidze jak ktos przy mnie mowi "oglądnij, oglądnijcie" To przeciez okropnie niepoprawnie, no i co tu duzo mowic wpienia mnie to niesamowicie :evil:
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Bartek i Ilonka »

Ja tam nie lubię mięsa, choć większość populacji ludzkiej uwielbia.

Ilonka
Awatar użytkownika
neta
Posty: 165
Rejestracja: pn lut 27, 2006 6:47 pm
Lokalizacja: Poznań

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: neta »

wege górą ja też mięsa nie lubie albo np. majonezu żelek(bo z kości)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”