kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

satanka czytasz w moich myślach z tym przekuciem...choruje na industriala od X czasu tylko że troche inne położenie ---> tak (może jeszcze troche niżej prawa kulka a lewa wyżej :)
a już w ogóle to taki ---> klik (kiepska jakość ale innego nie znalazłam)
Podoba mi się też daith w tym miejscu ale sama mam taki
Chciałabym miec też "jeżyka" ale teraz mam tylko dwie dziurki zrobione w ten sposób i brak kolczyków stożków niestety...ale kiedyś się dorobie :P na razie nie mam albo szkoda mi kasy na kolczyki.
Obecnie zaprzestałam się dziurawić ale mam ochote znów sobie przekuć w jakimś "dziwnym" miejscu ucho :P
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

ojj ja tez choruje na industriala :P ojj a jezyk wymiata ... mrauuu teraz to juz choruje ma maxa :jezor2:
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

ja kiedyś na język chorowałam ale zdecydowałam się nie robić i nie żałuje :) jakoś juz przestał mnie ozorek kręcic...zresztą już mnie nie kręcą kolczyki w innych miejscach ciała niż uszy, a uszy tylko z tego względu że ja lubie jak mi się dziurawi uszy. Z nosa już dawno chciałam wyjąć ale jak tylko na chwile się pozbęde to kazdy pyta gdzie mam kolczyki i mnie denerwują mówiąc że widać dziurki po nich...logiczne że widać ale po co gadaja? wracam do domu i wkładam znów :) hehe...chyba nigdy się ich nie pozbęde jak tak dalej pojdzie.
klik <--- galeria moich uszatych
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

szczerze wam powiem że ten jeżyk wygląda wyjątkowo uroczo i zachęcająco :hihi:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

kolczykowanie(się)

Post autor: zona »

[quote="Vella"]Zwłaszcza śmiesznie i paskudnie wyglądają kolczyki w nosie - taki błyszczący pryszcz.[/quote]
To ja widziałam dziewczynę z kolczykiem w policzku, dla odmiany wyglądało to jak kleszcz;)
[quote="Dafojne"]W chwili obecnej posiadam w wardze, języku i sutku[/quote]
To ostatnie zabolało mnie od czytania... Ja bym chyba umarła przy przekłuwaniu tego miejsca, a gdybym nawet nie umarła - Brauner by mnie zabił :jezor2: Przekłuwania pewnych miejsc nigdy nie zrozumiem i coraz mniej chcę zrozumieć szczerze mówiąc. Im dłużej czytam ten temat i oglądam fotki, tym bardziej wiem, że mi się kolczykowanie innych części ciała niż uszu nie podoba. Do tego tylko małe kolczyki, żadne tam industriale i jeżyki;)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Fatty »

[quote="Dafojne"]W chwili obecnej posiadam w wardze, języku i sutku[/quote]

[quote="zona_braunera"]To ostatnie zabolało mnie od czytania... [/quote]]
ooo mnie też. wręcz się za pierś złapałam :jezor2:

Ja jestem w całości -nigdy i nigdzie nie kolczykowana. Wiele razy byłam namawiana na przekłucie sobie uszu, ale kategorycznie odmawiałam. Dlaczego ? Bo akurat,nie wiedzieć czemu kolczyki w uszach mi się nie podobają-brew,nos,broda,jezyk jak najbardziej, ale nie ucho ;)

Kusi mnie kolczyk w brwi :zakochany: tylko,że rodziciel zapowiedział,że pozbawi mnie go w ułamku sekundy, a znajomi orzekli,że mnie takie innowacje zdecydowanie nie pasują. No i się waham ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Shurka »

a ja mam cztery kolczyki w jednym i trzy w drugim uchu. Marzy mi się kolczas w jęzorze i w brodzie, na środku bądź troszkę bardziej po prawej. A na koniec w brwi. Na razie niestety rodzice nie pozwalają, bo bez ich zgody zrobiłam dwa w jednym i w drugim, co daje cztery :jezor2:

dodam jeszcze tylko, że jedna z moich naprawdę zdrowo pieprzniętych znajomych zrobiła sobie kolczyka w łechtaczce :...:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sro Lip 05, 2006 5:25 pm ]
Zmieniony rozmiar czcionki. Prosze nie uzywac na forum tak malej czcionki.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony śr lip 05, 2006 4:24 pm przez Shurka, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Mary »

Ja mam kilka w uszach, ale wystopowałam bo potem tylko chce sie wiecej i więcej.... ;) W nosie zrobiłam sobie 3 lata temu....I nadal go mam. Nie wszystkim sie to podoba, ale tak długo na niego chorowałam, że w końcu dopięłam swego :lol: Teraz mi sie marzy w brwi....eh, jednak nadal chce się :zakochany: więcej...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

swoja draga cos TAKIEGO sama moglabym sobie zrobic :drap: ... myslicie ze kolczyk z bioplast'u by sie nadal?
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

satanka wydaje mi się że w tym wypadku tylko bioplast wchodzi w gre...ale jeśli kupujesz kolczyki z bioplast'u to lepiej nie jak najtaniej bo często to po prostu tworzywo które nie leżało nawet kolo bioplast'u.
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

no tak wiem wiem :) kolczyk kupilabym w studiu :roll: ... ahh tyle razy juz sobie rece tak przekluwalam, ale nigdy o kolczyku nie myslalam :P (ahh masochistka jestem i co :jezor2: )
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

satanka666, sama? oj wątpię wątpię, przecież na ręce nie ma prawie w ogóle tkanki tłuszczowej a skóra jest gruba, tam to DOPIERO by bolało. ja mam na lewej ręce na przykład żyłę na wierzchu, tuż pod skórą (wina treningów), także dla mnie mogłoby być też niebezpieczne.

samemu to sobie można w uszach robić, moim zdaniem, i nigdzie więcej. w pępku mi zrobił dobry kumpel który się na tym zna, i bardzo lubię ten kolczyk. w języku, jeśli sobie kiedyś zrobię, to tylko w salonie piercingu.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

ahh no najwyzaj cos mi sie stanie :P
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: moniaaa »

heh, nie wiedzialam, ze kolczyki maja swoje nazwy ;D industrial, daith, tylko ciekawi mnie, czy ten druki to ta obrecz wlozona w ucho, czy to co w srodku, w chrzastce? :drap:
osobiscie to mam jeden w pepku, mialam w chrzastce (na gorze w ucho), ale zdjelam, bo przez to teraz jedno ucho mam bardziej odstajace :lol:
od lat choruje na taki w brodzie... ale to zrobie jak tylko wyprowadze sie z polski :twisted: (o ile w ogole), bo ludzie tutaj jeszcze tego nie akceptuja w wystarczajacy sposob, tzn zeby moc dostac normalna, porzadna prace z taka jeszcze orginalna ozdobka..
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

oba przekucia to i to to daith...tyle że ten pierwszy jest minimalnie wyżej na tem samym elemencie ucha. U nie których się nie da zrobić Daitha "nr. 2" bo ta chrząstka jest nie widoczna albo zbyt mała
Jeśli chodzi Ci o tą obręcz z dużą dziurą w uchu na dole to tunel

Każda dziurka ma swoją nazwę a do tego jeszcze różne kombinacje tych kolczyków...ludzie mają marzenia zeby industrial przechodził przez 5 dziurek i pręt jest wtedy powyginany w różne strony łącząc wszystkie dziurki.
klik <--- galeria moich uszatych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”