Ulubione przysmaki Waszych milusińskich ;)

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: pixxa »

makaron, nalesniczki, dropsy, wybrane owoce czy warzywa
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: tygrys1985 »

heh mój Chucki tez uwielbia piwo :) raz wylało mi się na rękę a akurat siedziałam na łóżku gdzie harcował, jak sie rzucił myślałam że mnie własną siłą do klatki zaciągnie jako "butelkę" hehe
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Fatty »

teraz bezkonkurencyjnie w ulubionych smakołykach moich szczurów królują biszkopty('lady fingers' :P) posmarowane serkiem waniliowym. Oczywiście nie dostają ani często,ani dużo, ale gdy tylko to wyczują zaczynają szaleć po klatce, wcinają z prędkością niesamowitą, oblizują pręty klatki,które serkiem się pobrudziły. Taak, to jest to ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Celina »

Ziemniaczki oczywiście :D Poza tym dadzą sie pokroić za świeże bananki. Ostatnio z impetem rzucają się na gerberek jabłkowo-bananowy ( :wink: ) z kremowym twarożkiem :)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Mary »

Moja Torpka uwielbia płatki kukurydziane, zielonego ogórka, ryż i ziemniaczki....Mniam, mniam... :D
Szelest
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 03, 2006 7:04 pm

piwko i pizza serowo pieczarkowa ;)

Post autor: Szelest »

mój szczur chyba nie odzywia sie zdrowo... Wychodzi chyba z założenia, że lepsze 2 lata z piwem niz 3 bez ;)

pzdr
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Ulubione jedzonko

Post autor: violet »

zartujesz chyba?? Przeciez to nie szczur decyduje o tym czym sie odzywia tylko TY! a piwko i pizza to dla nas jest dobre a nie dla ogonka... Mam nadzieje ze to byl zart... :sad3:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Elbereth »

Moje szczurzyce kochają jogurt do picia z Bakomy. Fajnie to wygląda, jak Korcia odpycha łapką Vani, żeby mieć więcej miejsca w filiżance na swój ryjek :khihi: .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: nefretete »

Mój filipek uwielbia jabłka no i oczywiście jogurt waniliowy, a po za tym nie pogardzi świerzą zieleninką z łąki :kciuki: pozdrówka dla wszystkich, którzy kochają ściury :ja:
nefretete
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Ulubione jedzonko

Post autor: fafix! »

A moje chlopaki uwielbiaja dropsy jogurtowe i jak je tylko zobacza to sie rzucaja na nie. :P
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
bojanus
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 27, 2006 6:04 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: bojanus »

a moje szczurki a raczej szczużyce uwielbiaja makaron z zupeck chinskich zalewam zwykla wodą on pęcznieje odlewam wode i daje im calutrki tależyk zika w mgnieniu oka
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Fatty »

[quote="dziwna"]A moje chlopaki uwielbiaja dropsy jogurtowe i jak je tylko zobacza to sie rzucaja na nie. [/quote]
moi się nimi sami chcą częstować ;) ostatnio siedziałam przy komputerze i słyszę krótkie,urywane szurnięcia. Ogladam się a tu mój Ikon ciągnie w stronę łóżka(za nim mają spiżarnio-składzik)opakowanie dropsów(w pudełku) a Fabio biega, skacze wokół niego i podskubuje pudełko jakby mówił, 'szybciej,szybciej'... :hyhy:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Ulubione jedzonko

Post autor: Asiu »

U mnie od wczoraj dieta śródziemnomorska: mozzarella i awokado. Niezależnie od ilości znika przy jednym posiedzeniu. Pycha!
Aaa, no i jeszcze bananka się nigdy nie odmawia :banan:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Ulicja
Posty: 144
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 4:13 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Ulicja »

moje łobuzy lubią pestki słonecznika i dyni, gotowany ziemniaczek a już chyba najbardziej to surowy filet z kurczaka... gerberkami też nie pogardzą :D
Mysia - mój pierwszy szczurasek - już odeszła...
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Ulubione jedzonko

Post autor: Guślarka »

Fufacz uwielbia wszystko, co niezdrowe i czego nie wolno mu dawać. I wprost kocha ziemniaki.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”