kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

kolczykowanie(się)

Post autor: Fufcia »

hmmm wygladaloby to mniejwiecej tak ze te dwie stae dziurki byly teraz miedzy tymi dwoma nowymi.... czyli w tym miejscu nad pepiek i zakretka na tej skorce... bardzo chce sobie zrobic kolczyk jeszcze raz ale boje sie wefektu :)
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a i tak niewiele się traci. ja wiem po tym co mi kumpel opowiada, że jednej dziewczynie dwie dziurki rozciągnęly się w jedną i cały kolczyk przechodził jej na wylot :roll: sam jej tą dziurkę robił, a wtedy nie był w tym za bardzo wprawiony więc w salonie kosmetycznym na pewno zrobią lepiej...
Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

kolczykowanie(się)

Post autor: Fufcia »

oki to ide zrobic... trudno raz sie zyje zawsze mozna wyciagnac albo tak jak pisalas zalozyc taki kolczyk ktory zakryje :)
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Krówka. »

boje sie kurcze przebicia jezyka :roll:
na pewno przebijalabym w studiu, ale i tak sie boje.
moze zamiast jezyka zrobie sobie brode... hmm :drap:
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Eruntale »

nie tyle brode co warge ;) tak gwoli upierdliwej dokladnosci- w samej brodzie nikt piercingow nie robi, robi sie nizej niz zwykle w wardze- a i zwykle kolko mozna zalozyc i i tak wyglada jakby byl normlany w wardze ;)
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

no ja bym sie sprzeczała...w brodzie można zrobić tak samo jak na czole i to nie kolczykiem z dwoma kuleczkami tylko z jedną. No ale te powszechne w brodzie to faktycznie są w wargach.
klik <--- galeria moich uszatych
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Yshia »

uuu.. a ja się boję cholercia uszy przekłuć po tym jak w podstawówce dziewczynie całe ucho ropiało.. i do teraz, mimo że wiem że u kosmetyczki nie boli itd to i tak się straaasznie boję.. Za rękę chyba ktoś musiałby mnie zaprowadzić :khihi:
~~jestem chora~~
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

Yshia ja mogę Cię zaprowadzić i pobić kosmetyczke jak zaboli :D haha
klik <--- galeria moich uszatych
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Yshia »

ok, 3mam Cię za słowo.. Zwłaszcza że już od pół roku się wybieram :khihi: To może w końcu jak mam Ciebie, to się odważę :lol:
~~jestem chora~~
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

Yshia, jak się tak boisz to sama sobie zrób :P najpierw przemyć spirytem, później namalować flamastrem kropki, igła 1,2 mm i tylko słychać "pyk! pyk!" i gotowe 8)

i na litość boską, NIE pistoletem! chyba że w samych płatkach uszu.
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Yshia »

nie znam się na tym, ale podobno pistolet to gwarancja bezbolesności.. Przynajmniej tak się osłuchałam.. A to nie prawda>?
~~jestem chora~~
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: kasia...123 »

Yshia prawda ale pistolet jest niebezpieczny jeśli przebija się w innych miejscach niż płatek ucha...nawet w chrząstce nie powinni przkówać, a oni robią w różnych częściach ciała :/
klik <--- galeria moich uszatych
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

pistolet w nieobytych rękach boli tak samo jak igła w nieobytych rękach :roll: tyle razy z nudów sobie kłułam uszy i nigdy, ale to NIGDY nic nie bolało (szczególnie w chrząstce).

pistolet działa tak, że tępym kolczykiem rozrywa skórę zamiast delikatnie przekłuć. to wydłuża czas gojenia i łatwiej o zakażenie. pistolety są zakazane w środowiskach profesjonalnych przekłuwaczy ciała.
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

kolczykowanie(się)

Post autor: FeMiNi »

[quote="mazoq"]pistolet działa tak, że tępym kolczykiem rozrywa skórę zamiast delikatnie przekłuć. to wydłuża czas gojenia i łatwiej o zakażenie.[/quote]

fakt, ale jak poszlam zrobic sobie 2 dziurke na chrzastce to sie domagalam pistoletu ( zero mojej reakcji, tylko ten szczek pistoletu mnie wzdryga )... oczywiscie kosmetyczka mi mowila co i jak i dlaczego nie powinno sie tak robic, ale mnie igla po prostu tak przerazala w salonie ze nie dalam rady..

chociaz wczesniej sama dwa razy robilam dziurki igla na chrzastce nic nie bolalo ale okazalo sie ze za male dziurki sie zrobily i kolczyk nie wchodzil.. wiec dalam sobie spokoj... ;)

mimo wszystko polecam igly ;)

ps. kiedys przebijalo sie tez zaostrzonym koncem kolczyka, ktos probowal ? :>
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: mazoq »

[quote="FeMiNi"]ps. kiedys przebijalo sie tez zaostrzonym koncem kolczyka, ktos probowal ? :>[/quote] nooo, gratulacje, nie dość że materiał niewiadomy i alergia murowana to i niebezpieczne... ludzie, bez jaj, chcecie sie upiększać piercingiem czy robić sobie piękne blizny i ropnie? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”