Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

Kasiu, to nie było do ciebie tylko tak ogólnie. ale osoby które biorą wszystko do siebie też mnie denerwują :jezor2:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Smutnik :(

Post autor: KasiaGdańsk »

Ja nie biorę, ale to, że ktoś pisze, że będzie oki, to chyba dobrze prawda? to się nazywa ludzka życzliwość...
Gorzej jakby ktoś pisał, że wszystko jest do bani i nic się nie uda. Trochę optymizmu niech tu sie wkradnie...:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: FeMiNi »

Kolega sie utopil :(((((((((((( bozeeeeeeeeee.... 20 lat... cale zycie przed nim bylo :/
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

smutnik dla smutasów, z optymizmem won do weselnika... :jezor2:

FeMiNi, strasznie mi przykro, to musiał być szok :( gdyby któryś z moich kumpli się zabił to nie wiem co bym zrobiła...

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sro Lip 12, 2006 12:27 am ]
Mazoq opanuj sie z tym "won", ani to blyskotliwe ani zabawne. A jak bys nie zauwazyla to ludzie sie tu rowniez pocieszaja.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony wt lip 11, 2006 11:31 pm przez mazoq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

Mój przyjaciel utopił się dwa lata temu. Miał 26 lat i zginął ratując kilkoro topiących się ludzi. Troje wyciągnął z wody sam, zanim inni zaczęli mu pomagać. Nie pomyślał o tym, że ma chore serce. Jego już nikt nie był w stanie uratować. Kiedy ktoś umrze, zawsze się mówi, że był wspaniały i wyjątkowy. W przypadku Wilka to była prawda. Był jednym z najwspanialszych ludzi, jakich kiedykolwiek dane mi było poznać.

FeMiNi, współczuję.

To teraz ja pomarudzę. Umieram z gorąca. Kid-Kid źle znosi upały, chudnie, ciężko oddycha. Mamy w domu inwezję wszołowicy, to cholerne robactwo aż się kłebiło w sierści Liny i Bandity. W kilka dni się rozwinęło, a walczyć z nim będę pewnie daługie miesiące. Jutro muszę rano wstać i cały pokój dokładnie wysprzątać, wszystkie ubrania i pościel wyprać. Chemii się uczyć muszę, a nie potrafię się zmusić. I zerwałam przedwczoraj z facetem. Po 3 latach. To najcudowaniejszy Kot na świecie, a ja nie potrafiłam go pokochać. Jestem taka beznadziejna. :wisielec:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: FeMiNi »

przyjaciel ktorego kochalam jak brata :/ boze :( nawet nie bede w stanie stawic sie na pogrzebie :( poki co ciala w ogole nie znaleziono :(

Krwiopijko, a propo takich przygod, to mi juz poprzedni przyjaciel na rekach odszedł :/

normalnie jakas pechowa dla ludzi jestem :/
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

O Boże, FeMiNi, strasznie mi przykro. Nie jesteś pechowa, to nie twoja wina.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Pudzianica »

Skoro tak już o śmierci, to dzisiaj jest 3 rocznica śmierci mojego najlepszego qmpla.
Wpadł pod koła pijaka... Umierał na rękach mojego kolegi.. A ostatnie jego słowa: Powiedz Madzi, że była moją najlepszą przyjaciółką...... :sad2: :sad2: Miał wtedy 14 lat...
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Smutnik :(

Post autor: agacia »

A mi smutno,bo Maly ma jakis udar lub wylew od tych upalow i sie na bok przewraca i tak lezy. Mam nadzieje,ze te leki,ktore dostal mu pomoga i jutro bedzie lepiej :-(
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

agacia, a co dostał i w jakich dawkach?
I am not from your tribe.
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Smutnik :(

Post autor: agacia »

Juz go nie ma :sad2:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

agacia, :przytul:
Obrazek
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

o boze...nie
agacia, trzymaj sie :sad2:
I am not from your tribe.
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Smutnik :(

Post autor: agacia »

A co do lekow jakie dostal to napisze jutro,a dawek nie wiem. Na pewno dostal glukoze podskornie,wit B(nie pamietam ktora) i cos jeszcze,ale nie pamietam co.
Smutno bez Malego :-(
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Pudzianica »

agacia, :przytul: ['] za małego ogonka...
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”