Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Krówka. »

satanka666 dzieki, jest troche lepiej...
krwio :przytul:
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Smutnik :(

Post autor: Azi »

wrocilam do domu i sie dowiedzialam, ze dziadek w szpitalu :( rodzice mi nie powiedzieli, bo nie chcieli mi psuc wyjazdu :( super :( a najgorsze, ze podejrzewaja tego ze szczypcami :sad2: Tylko nie moj kochany, mały dziadziuś :(
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Azi, :przytul: Musisz być dobrej myśli!
I am not from your tribe.
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: soho »

Azi :? 3maj sie jakos ...
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

A ja dalej nie mogę w to uwierzyć,że małego Kacperka nie ma juz z nami... :sad3: to był straszny pogrzeb, 2 letnie dzieci nie powinny umierać, nigdy więcej nie chce tego przeżywać, a tym bardziej nie jeśli to dzieciatko mojej najlepszej przyjaciółki :sad2:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

edit/ nie, to zbyt osobiste. W każdym razie źle mi i jestem głupia, głupia,, głupia.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

człowiek myśli całe życie że śmierć to coś tak oczywistego i prostego, że każdego spotyka, ale gdy w końcu ma się z nią do czynienia to wcale nie jest takie proste... :cry: nie nie nie nie, nie zgadzam się, kur***, to niesprawiedliwe, to nie fair....

załamana, dopiero dzisiaj to do mnie dotarło... a za kilka godzin pokaz i trzeba się przemóc...
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Mam giga dola :-(
Wczoraj spierdzielilam wszystko co sie dalo. Co za gowno!!!
I am not from your tribe.
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Smutnik :(

Post autor: Korlis »

rodzice są wkurzający :| Mówią abym się uczyła niemieckiego! :roll: Ale ja nie chce!!!
Po piersze nie podoba mi się zbytnio ten język, a po drugie zaczęłam się uczyć Tureckiego i mam zaangażowanie :lol2: A oni nie nie nie lub " moge uczyć się dwóch" :sad3: ehhh
i tak uczę się już języków bo: angielski, rosyjski, turecki no i co, jeszcze niemiecki! :zlosc:
wszystko mi się poplata!nie ma mowy, nie będę się uczyła niemieckiego(przynajmniej teraz))-tylko jak naucze się przynajmniej dobrze znać turecki :flex:
:P
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Korlis, nie chce wyjsc na starą marudę, ale prawda jest taka, że rodzice maja absolutną rację. Ja dzięki uporowi moich rodzicow znam dzis perfekcyjnie 3 języki i powiem ci, ze jako tlumacz zarabialam masę kasy. Poza tym, znajomośc przynajmniej dwóch językow to teraz nie tyle kwestia twojego wyboru, co sprawa oczywista i wymagana przez wszystkich pracodawcow.
I am not from your tribe.
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Smutnik :(

Post autor: Korlis »

no tak, no ale jakoś nie mam chęci do nauki niemieckiego :P wolałabym włoski lub hiszpański :wink: - a ty jakie znasz :hyhy:
:P
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Polecam hiszpanski. Piekny jezyk i zdecydowanie łatwiejszy od francuskiego. Rosyjski jest tez swietny. Nauka latwa, duzo podobienstw do naszego i teraz coraz bardziej znaczacy i poszukiwany.
Ja znam angielski oczywiscie, holenderski (najbardziej mi sie przysluzyl w pracy tlumacza, bo malo ludzi go zna wiec i ceny sa wyzsze za tlumaczenie) i wlasnie hiszpanski. Uczylam sie francuskiego, ale dalam sobie spokoj. Umiem czytac i posac troche, ale slowa nie odwaze sie powiedziec :khihi:
I am not from your tribe.
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Buuuuuuuuuu, tyle powiem. Chodzę na rzęsach ze stresu i serce mam w gardle. Nie chcę się wgłębiać w szczegóły, ale trzymajcie za mnie kciuki, co? Tak choć troszkę, troszeczkę...
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Fea, kciuki trzymane. Bedzie dobrze. :przytul:
I am not from your tribe.
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Krówka. »

kur*** kur*** kur*** no!!! :sciana2: :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”