moje szczury dzisiaj leżą

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: ESTI »

- zakrywasz okna, tak zeby slonce nie padalo.
- moczysz szczurki woda co jakis czas dla ochlody.
- uzywasz wiatraka, zeby chlodzil choc troche powietrze
- mozesz wlozyc wklady z zamrazalnika, lod w folii itp, do kaltki, zeby mogly sie na tym polozyc.

Poczytaj temat, moze jeszcze cos znajdziesz.
Obrazek
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: lenalove »

boje sie że wiatrak zaszkodzi- przeziębienie. a tak to nie ma rzeczy której bym nie probowała!
Szczury znów przeniosłam do mieszkania chłopaka, ma nieco chłodniej niż ja. biedne zmieniają ciągle adres, ale dobrze znają dwa domy
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Katie »

Ja wstawiłam obu chłopcom kamienie do klatek i... Seth spał na kamieniu przez pierwsze 2 dni, a potem zaczął spędzać czas w misce z ziarnem :| Może i jest mu w niej chłodno (bo ceramiczna), ale też szukam wciąż innego rozwiązania. A boję się wstawiać kostki lodu...a jak mi się przeziębi? Na razie staram się go ciągle przekonać do kamienia. Zobaczymy...
A zapowiadają upały aż do września... :?
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Joanka »

Dwa razy dziennie wsadzam psa pod prysznic, a szczura pod kran, żadne nie protestuje. :D
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: cherokee »

Do chlodzenia szczurkow uzywam glazury (plytek pozostalych po remoncie), jedna w klatce, druga w lodowce... sa dosc grube, wiec zanim nagrzeja sie od szczurzych cialek ta ktora jest w lodowce jest juz zimna i mozna zamienic miejscami.
Pozdrawiam Sun
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Kropka ma ch?odek

Post autor: helen.ch »

Mam to szczęście, że do naszego mieszkania słońce latem nie zagląda, a klatka Kropci stoi w jednym z chłodniejszych kątów mieszkania, ogoniasta nie wygląda na specjalnie zmęczoną upałami, śpi może tylko trochę więcej niż zwykle, a robi to w swoim domku. Więc my problemu jakoś nie mamy. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Obrazek
Aniia
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:48 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Aniia »

A np. taka rękawica chłodząco-łagodząca ból (czasem do depilatora dodawana), którą trzyma się w zamrażarce też może być?? Ogonki się nie przeziębią??
Brygada RR pozdrawia z Łodzi :)
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: cherokee »

Ludziska... kupcie sobie (w sklepach sportowych lub turystycznych) wklady do lodowek turystycznych i po problemie... Nie jest to drogie i bardzo dobrze i dlugo trzyma temperature.
Pozdrawiam Sun
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Faelivrin »

Moje Tosia leży rano do góry brzuchem, tylna połowa ciała wystaje jej z domku, ale w południe i po południu ożywia się i jak zwykle biega po pokoju i maltretuje mnie i papugi ^^
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”