zupa

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

zupa

Post autor: Korlis »

Moje lubia każdy rodzaj gerberków :wink:
Lubia także kaszki,a tak szczeżę mówiac to one lubia wszystko co jest dla niemowlaków i małych dzieci :P
:P
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

zupa

Post autor: olaihekate »

moja naprzykład uwielbia jogurty i bobofrut-a
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Gogha
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:47 pm

zupa

Post autor: Gogha »

Ja z zupami nie ryzykuje, bo u nas się je dość mocno przyprawoine. A co do przysmaków to Cekin dałby sie pokroić za płatki-kułka Nestlé Cheerios Wielozbożowe. :) Na nie uczyłam go różnych poleceń. Sprawiało mu to duuuuużo radości :)
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

zupa

Post autor: FanTomas »

Moja Kiara wlasnie chciala mi porwac łyżke od zupy pomidorowej i o mało by jej sie udało! Ale chwyt mam niezly wiec musiala sie zadowolic zlizywaniem z lyzki :) Ale normalnie jak odkurzacz wciagnela i tak szybko jakby mial to ktos jej zabrac! 8)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

zupa

Post autor: mazoq »

Arala raz mi zrobiła taką masakrę jak niosłam rosół, rzuciła się na talerz za kluskami i rozlała na rozłożone na łóżku, ledwo wyschnięte czyściutkie pary spodni... no ale rosołki mamy dobre ;)
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

zupa

Post autor: Shurka »

ja mojej zupki jeszcze nie dawałam, ale zawsze kiedy kładę kubek na biurku, musi na niego wskoczyć, zaprzeć się łapkami i oczywiście sprawdzić co jest w środku. Uwielbia podpijać mi herbatkę z mleczkiem :D
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

zupa

Post autor: fafix! »

A mozna dawac takie gotowane mieso(karkowka chyba) w warzywach? :drap:
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

zupa

Post autor: olaihekate »

Wiem, że moje Hek bardzo lubi gotowanego kurczaczka....ale też w małych ilościach
Tylko jak podaje sie się ogonkowi mieso to potem musi mieć ,,przy sobie" wode, bo mięso jest słone i ogonkom chce się pić
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

zupa

Post autor: krwiopij »

mieso samo w sobie slone nie jest, a solonego lepiej nie dawac... najlepiej po prostu ugotowac ogonkowi oddzielna porcje, bez przypraw i miesa... lub dawac mu troche jedzenia ugotowanego dla psa (jesli oczywiscie gotuje sie dla psa ;))...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

zupa

Post autor: fafix! »

Moj pies jadal gotowane rzeczy jak byl mlody... :P Teraz juz z tego wyrosl i je sucha karme przplatana na zmiane z taka spcjalna kielbasa dla zwierzat(chyba glownie dla psow i kotow).
A jesli chodzi o to miso to musze sie przyjzec jak moja babcia to przyprawia, czym i w jakich ilosciach. ;)
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Klaudyna
Posty: 45
Rejestracja: czw mar 30, 2006 4:21 pm

zupa

Post autor: Klaudyna »

A unas w zoologiku sa takie arzywka z miesem i kasza do gotowania dla psow no i moje dwa dzikusy za to by daly sie pokroic. heh
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

zupa

Post autor: koopa »

moje szczuraszy, zarówno Ozzeczek [*] jak i małe chlopaki moje uwielbiają zupy ZWŁASZCZA POMIDOROWĄ gotuję sama więc wiem co tam jest soli używam bardzo mało bo sama nie lubie zupki są bardzo lajcikowe i nie moge im odmówic :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
pat
Posty: 12
Rejestracja: czw cze 22, 2006 4:46 pm

zupa

Post autor: pat »

Moje szczurki także dostają warzywa z zupki, ale i ugotowane jajko + skorupka (uzupełnia wapń) czasem naleśnik, makaron.. :) oczywiście nie można przesadzać :)
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

zupa

Post autor: Matylda »

Po co dawac szczura warzywa z zupy skoro mozna dac im surowe warzywa bez przypraw? Nalesnika przewaznie sa samzone na tluszczu wiec tez nie sa zdrowe i po co im dawac jak mozna dac im cos zdrowszego rownie smacznego?
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

zupa

Post autor: Elbereth »

Moje chłopaki dzisiaj spróbowały zupy jarzynowej. Smakowało im :D .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”