Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

krwiopijka, Fea, :przytul:
Ja tez za wyglad dostalam nie raz. A za poglady, to juz w ogole, przyzwyczailam sie, choc zawsze mi przykro.
Co do noża w plecy od znajomych--> to tez tylko ludzie, sa zazdrosni, sfrustrowani, zakompleksieni. Moze Twoja, Fea, wyjatkowosc ich jednak drazni i przerasta, stad takie zachowanie.
Ja mam bardzo zle mniemanie o ludziach i moze dlatego mam wiecej zaskoczek pozytywnych niz negatywnych.

P.S.Włóczykij jest moim osobistym bohaterem i guru odkąd mama mi zaczeła czytać muminki. Od dawna sie szykuje, zeby go sobie wydziergać, tylko na miejsce nie moge sie zdecydowac :drap:
I am not from your tribe.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

Właśnie, ludzie którzy obgadują robią to tylko dlatego by odwrócić uwagę od własnych kompleksów ;)

eh przypomina mi się jak byłam mała, to byłam szarą myszką w niepasujących okularach, obgadywana na lewo i prawo - wściekłam się, zmieniłam styl, ludzie przestali mieć za co się czepiać... i wtedy dopiero zostałam znienawidzona doszczętnie... można się przyzwyczaić w sumie, bo nawet takiego mister Z wyzywającego mnie od egoistycznych idiotek strawię widząc jaki z niego kretyn.
Choć tej sytuacji z obgadującymi znajomymi nie zazdroszczę... sama od takich szybko uciekłam na szczęście.

"super praca" się odezwała. ta z niby wypisanymi moimi inicjałami na przedzie. super praca śmierdzi aż zbyt wyraźnie domem publicznym. nie ide na to "spotkanie"
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Eruntale »

I jak to dobrze wlasciwie nie miec znajomych IRL...vivat nerdzenie.
a ja mam dosc. tak po prostu.
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Smutnik :(

Post autor: Viss »

Z Gucianka jest coraz gorzej :sad2: :sad2: :sad2:
Dzis jest juz tak skrzywiona na prawo, ze nie moze normalnie chodzic, kreci sie w kolko :sad2: :sad2:
Nie moge na to patrzec :sciana2: Tulę ją ciągle. Boję się, ze to nie potrwa juz długo :crying: :crying:
I am not from your tribe.
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: martwa »

Viss, a próbowałaś podawać szczurce witaminę Bcomplex? (tylko nie pamiętam dawki, ale nadmiar jest wydalany z moczem). Ostatnio czytam forum jednym okiem i nie znam historii Twojej szczurki, ale mój ś.p. Bronxio od początku swojego życia miał skrzywienie główki - lekarze czarowali wokół niego i nic nie zaradzili. Wit Bcomplex, podawana aż totalnie mu nie zbrzydła, jakby zahamowała postępowanie skrzywienia i Bronek dożył 2 lat. To tak offtopowo.

A smutno mi bo widziałam dzisiaj paskudny obrazek w zoologu. 2 gołąbki diamentowe katowały swojego towarzysza, który miał nad ogonem powyrywane pióra i rozdziobane mięcho. Zwróciłam uwagę sprzedawczyni, powiedziała 'rzeczywiście' i że coś z tym zrobi. Nie lubię :|

*update*
Znalazłam w którymś topicu, że podawałam Bronxowi 1/8 tabletki 3x dziennie tak długo, dopóki jej nie akceptował w żadnym żarełku. Trzymam kciuki za ogonka :thumbleft:
Ostatnio zmieniony czw sie 03, 2006 4:48 pm przez martwa, łącznie zmieniany 1 raz.
czasami po prostu brakuje kamieni
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Smutnik :(

Post autor: fafix! »

[quote="Fea"]docinkami jako takimi się nigdy nie przejmowałam. Ale jeżeli objeżdżają mnie bliskie osoby, w dodatku za plecami, to już coś nie gra.
Ech, trudno. Nikogo nie potrzebuję, mam zęby ;][/quote]
Też mi wszyscy dogadują, jakby nie było nie muszę się im podobać, ale niech spojrzą najpierw na siebie, a potem kogoś oceniają. O.
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

Viss, powiem tak jak powiedziałam kiedyś koleżance. Skoro u nas jest dobrze, to u ciebie tez musi być. Nie pytaj czemu. Takie jest prawo natury!
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

nienawidze chlopow! nienawidze, nienawidze, po stokroc nienawidze!

za wyjatkiem takiego jednego, co mnie dzisiaj bedzie holowal do domu, bo zamierzam zalac robaka... i isc jutro na osma do pracy na 9,5 godziny o.O
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

[quote="an"]nienawidze chlopow! nienawidze, nienawidze, po stokroc nienawidze! [/quote]
Ja tez... a w dodatku nie rozumiem...
Obrazek
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Fatty »

Ja również, więc trzymam się z daleka.
Zawsze gdy działo się coś złego, to chłop za tym stał. Awersja malutka taka .

[edit - wyedytowane bo chyba nie mam prawa pisać o nie mojej sprawie]
Ostatnio zmieniony pt sie 04, 2006 9:03 pm przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Maugosia »

: (
faceci...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

[quote="ESTI"]an napisał/a:
nienawidze chlopow! nienawidze, nienawidze, po stokroc nienawidze!

Ja tez... a w dodatku nie rozumiem...[/quote]

podpisuje sie :/ czekam na walc angielski :hyhy: :hihi:
juz dosc!!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Smutnik :(

Post autor: KasiaGdańsk »

Z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej. My ich nie rozumiemy, oni nas też nie, ale czasem jest fajnie... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

kiedy ja ostatnio widziałam faceta który by się nadawał do czegokolwiek :roll: od kiedy wyznaję zasadę "najpierw dobrze poznać, później romansować" każdy szybko zostaje skreślony z listy...

tylko w filmach jest tak słodko-cudno-piękno-przeuroczo i zawsze sie dobrze kończy.

angina dzień 3: już byłoby dobrze gdyby nie to że są takie momentalne uderzenia choroby które, dosłownie, powalają z nóg. aua :-(
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

To tylko ja mam takiego cudownego faceta??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”