Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: martwa »

Na moją Bej-bi wołałam Bi-Bi, nawet podobna, tylko sporo mniejsza :D - no ale szczuras przekochany :thumbleft:
czasami po prostu brakuje kamieni
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: KasiaGdańsk »

Gratulacje i jak tu nie kochać kapturków, są prześliczne. Moja Azja pozdrawia Bee-Bee..:)

jak wyczytałam twoja trafiła do ciebie 21, a moja dzień wcześniej cóż za zbieg okoliczności..:D
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Chesti »

Pozdrowienia dla ślicznej Bee-Bee od moich chłopaków (oj marzy im się marzy ;))
No i dużo głasków i całusków odemnie :zakochany:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Bardzo dziekujemy. :D Bee-Bee wlasnie sie byczy na kanapie :hyhy:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

No to jestesmy po pierwszym obcinaniu pazurow, poszlo calkiem niezle jak na dwie rece i braku wspolpracy ze strony Bee-Bee. :hyhy: Powoli sie zaprzyjazniamy. W srode badz czwartek spotkanie z Frytem. :hihi: Trzymac kciuki prosze...
Reszta stada w porzadku tfutfu odpukac. Imbir rozrabia za 10 szczurow, uparte to jak osiol :hyhy: zreszta Fryt nie lepszy... :khihi:
Kenio jak Kenio... Imbir rosnie w oczach, chyba wielki szczuras z niego wyrosnie, a niedawno jeszcze pieluchy mu pralam :hyhy: ...
Kluseczka dostojna pani, krolowa pokoju i spania i lania chlopakow przez kratki. Caly czas na diecie a efektow nie widze... :?

KasiaGdansk nie da sie ich nie kochac. Ja uwielbiam kaptury :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Nastal dzien. Pierwsze spotkanie Fryta i Bee-Bee. Na poczatku wszystko super. Bee jest stachajlem strasznym, Fryt stoi 30 cm od niej a ona piszczy. Rozumiem ja. Ma rok i od bardzo dawna nie miala kontaktu z innym szczurem. jest troszke nachalna, przestraszona ale ciekawa. Byla chwila kotlowania, Fryt sie oburzyl Bee sie przestraszyla. Postanowilam ze koniec stresu na dzis. Jutro kolejne podejscie. Prosze o kciuki...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: KasiaGdańsk »

Trzymamy je za ciury, ja, białe i kapturowe....:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Guślarka »

Trzymamy kciuki - ja i Fuf :) Na pewno się powiedzie ;)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Viss »

Duzo kciuków od nas :D
I am not from your tribe.
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Yshia »

ja z chłopakami tyż się przyłączam do trzymania kciuków ;) będzie dobrze :thumbleft:
~~jestem chora~~
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Podejscie numer 2. Sytuacja podobna. Bee piszczy zanim Fryt sie zblizy, chlop zdezorientowany. Ale obylo sie bez szamotania, no i duzodluzej niz wczoraj.
Bardzo dziekujemy za kciuki :przytul: ..Czeka nas mozolne laczenie,ale wierze ze w koncu Bee poczuje co znaczy stado.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Guślarka »

I dobrze. Przynajmniej będzie szczęśliwa w towarzystwie ;) Może się nawet stanie jego duszą? :lol:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

dzien 3 laczenia, i moj apel. Blagam nie skazujcie szcurow na samotnosc...
Dzis Bee-Bee spotkala sie najpierw z Kluch. kluch jak Kluch miala to pod ogonem, chciala sie zaznajomic, bardzo kulturalnie. Bee wrzask... Kluch zrobila jeszcze kilka podejsc, i zniesmaczona odwrocila sie tylkiem. Po czym Bee zaczela ja obwachiwac, Kluseczka jak to moje sloneczko zniosla ze stoickim spokojem zagladanie pod ogon, w uszy itp, ale zrobila malenki ruch i byl wrzask. Wrzask taki jakby Bee co najmniej zagryzana byla. Przyszla kolej na Fryta. On rozochocony bo zna juz dziewuche polecial do niej i co i wrzask taki ze az mi wlosydeba stanely. Fryt jest boski.. Takie podchody do niej robi. Juz pod pyszczek jej wchodzil , a niunia nadal wrzask. Lezaly ok 10 cm od siebie, pysk dopyska.. Brakowalo zeby Fryt robil podchod, pol lapy co minute. One zglupialy. A biedna Bee, ona nie wie jak sie ma zachowac. :sciana2: Ona chyba nie wie ze jest szcurem. Jest bardzo zainteresowana ale nie wie jak zaczac. Dlatego blagam nie skazujcie szczurow na samotnosc, i zagubienie sie we wlasnej tozsamosci. Juz wiem ze zajmie bardzo duzo czasu, i moze Bee sobie przypomni ze jest szczurem, a te "potwory" jej nie chca skrzywdzic, tylko ja poznac. Naprawde tak jak Kluch i Fryt sa wyrozumiali, az ptysie w nagrode dostali.
Ona mnie uzanje za azyl i stado, wole zeby byla wystrachana jak na poczatku,a zeby sie ze szczurami dogadala. Kocham ja strasznie, i widze jak sie boi, serce mi sie kraje. Moje smrody sa kochane dla niej, wyrozumiale, tylko zdezorientowane.
I jeszcze dodam ze Bee- Bee przy starszej Klusce i mlodszym Frycie wyglada jak ich corka :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: jokada »

no prosze - wczesniej nie doczytałam o kolejnym doszczurzeniu
gratulacje :)
trzymam kciuki zeby sie stado dogadało

niestety zdarzają sie szczury które generalnie nie rozumieja co sie do nich mówi (po szczurzemu)
taki był mój Igor ['] co jakis szczur doniego podchodził - to pisk
ani nie walczył o swoje ani nie ulegał....

ale mam nadzieje że Bee sie przekona do ogoniastego towarzystwa
i bedzie sie juz niedługo wtulac także w ogoniastych towarzyszy :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

[quote="Asiek"]taki był mój Igor ['] co jakis szczur doniego podchodził - to pisk
ani nie walczył o swoje ani nie ulegał[/quote]

Bee robi tak samo..

Troche fot.
Bee nie lubic fot ;)
Obrazek

Bee i krwiozercza Kluch:
Obrazek

Bee zwiedza pokoj, i miejscowe Kenia
Obrazek

Bee kosztuje narzutki :hyhy:
Obrazek

Biro ktoremu sie troszku uroslo :flex:
Obrazek
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”