Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

A mnie tak roznosi, roznosi, roznosi z radości, że już posprzątałam pokój i umyłam wszystkie chomikowane od dawna naczynia, a było ich naprawdę dużo (tylko czemu wszystkie zlewy są robione dla kurdupli, auć! mój kręgosłup) :D:D:D

Destiny of Zirrael Rattery jest moja!!!!!!!! :lol2: :lol2: :lol2:

Próbowałam ze sobą walczyć i sama się sobie opierać, ale to nic nie dało, z góry wiedziałam że i tak MUSZĘ ją mieć! Pierwszy ogonek, który tak strasznie mi się spodobał na forum, "uśmiechnął się" do mnie. Nie mogłam się oprzeć temu uśmiechowi.
I właśnie dlatego Destiny. Bo była mi przeznaczona i już!

Moje kochane szampanowe maleństwo :zakochany: :zakochany: :zakochany:

A jak pięknie się prezentuje jako tapeta w komórce :khihi:

edit/ LuLu zazdroszczę męża. Mój facet pierwszy raz w życiu (!) sam obrał i sam ugotował ziemniaki niecały rok temu jak się pożarliśmy i stwierdziłam, że jak chce jeśc to niech sobie sam ugotuje :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: cherokee »

[quote="Vella"]oo, Fatty, akurat zdjęć Jasia i Wędrownika to ja mam sporo.
Ale bez zgody cherokee nie chciałam wklejać.[/quote]

Vella jasne ze mozesz publikowac, a nawet koniecznie :) My tez bysmy chetnie zobaczyli, po za tym chetnie wejdziemy w posiadanie zdjec ktore robilas... Nasz aparat sie wzial i zepsul, wiec nie mozemy robic fot.
Pozdrawiam Sun
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Mam moją wymarzoną klaciorę Furet XL :flex:
Co prawda musiałam się zadłużyć u Braunera, bo połowę kasy przeznaczonej na klatkę rozwaliłam, ale co tam...;]
Nawet nie sprawdzam ile szczurów się w niej zmieści... mam 3, czwarty w drodze, a później się zobaczy. Powyżej 5 nie zajdę... choćby mi ktoś podsuwał wykastrowanego śliczniachnego albinoska, 5 to góra i basta :jezor2:
A Ballentinnes jest śliczny, grzeczniutki i kochany, się zabujałam na amen, jak ja go oddam za te 3 dni? Tak dawno nie miałam przytulaśnego samcola z jajcami, no i czemu śnią mi sie po nocach wielgachne samczyki, jak mam w domu samiczki i za cholerę samca mieć nie mogę? :roll:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

Ikonitos ostatnimi czasy zrobił się wielce misiaczkowaty :zakochany:
Z chęcią idzie na ręce, wystarczy go przytulić i smyrać za uszkiem, a zaczna zgrzytać zębami, po chwili i ślepkami pulsować i za jakiś czas już spi. Jestem zachwycona, bo myślałam,ze już zawsze będę mieć w domu 2 odrzutowce za pieszczotami nieprzepadajace ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Weselnik :>

Post autor: Paula_13 »

jestem w siódmym niebie. mam wreszcie mojego błękitnego szczurka, a raczej szczurcie. Czekałam 3 miesiące, ale opłacało się. Roxi(tak się nazywa) jest u mnie od 18. załatwił mi ją znajomy z zoologicznego. mała urodziła się 23 czerwca(tak jak moja Indra). jest świetna. przypomina mi Lazurka(stali bywalcy znają Jego historię), ale jest samiczką i trochę mniej "pachnie". narazie jest w małej(no nie aż tak małej:) ), przytulnej klatce i śpi sobie moje Kochanie. Indra(moja 14-miesięczna, czarna Labradorka) lubi ją i jest cały czas nią zaciekawiona. Może się zaprzyjaźnią :D
już ją bardzo kocham. mam teraz dwa Skarby do kochania- Indrę i Roxi. nawet niewyobrażacie sobie jakie to szczęście ;) czekając na szczuraska 3 miesiące i w końcu Go dostać :przytul: :zakochany: :lol: :D :lol2:
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

haa, wywolalam Zenitowe fotki :D kilka troche poruszanych, przeswietlonych :?, ale co po 15 kupuje klisze '36' i bawie sie w fotografa :jezor2:
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Weselnik :>

Post autor: Paula_13 »

mam 2 szczuraski(wzięłam drugą samiczkę, którą kobieta przyniosła do zoologika, bo miała astmę(podlrążone oczy, kichała jak szalona, czerwony nos i co chwilę się inhalowała a płakała strasznie) obiecałam właścicielce, że będzie miała dobry domek. nazwałam ją Flexi. a dzisiaj kupiłam dużą klatkę dla dwóch szczurasków(sprawdziłam-wystarczy :) )
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: AngelsDream »

Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Eruntale »

XD
przyjeli mnie na informatyke na AP XD pewnie szybciej mnie wywala niz przyjeli, ale to nic xDDD
dzienna informatyka XD parsk XD
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Weselnik :>

Post autor: Mary »

Nie ma to jak ładna pogoda! Z tej oto okazji postanowiłam zafundować moim krzesłom nowy miętowy kolor, przy okazji chlapnęłam też wieszak...Ach :D Mała rzecz, a cieszy!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

praca do mnie zadryndała, pati pata, pari para :lol2: jutro moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, ehh trza się będzie tłumaczyć z koloryzowania w cv :jezor2:
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Weselnik :>

Post autor: Vella »

mazoq - gratuluję :)
i życzę powodzenia - [KOPNIAK] na szczęscie ;)

i jeszcze coś.... [KOPNIAK] z forum! Do nauki marsz ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

Eru, mazoq, gratulacje!! :)


Pewna dobra duszyczka dodała mi trochę wiary w siebie, i chyba wiem na jakie studia mogłabym się wybrać :) Tylko dylemat - zdawać geografię czy historię ? :drap: Przedmioty tam wliczane, a ja z obu nemok jestem :jezor2:
Ostatnio zmieniony śr wrz 20, 2006 7:11 pm przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Fatty, jesli moge cos poradzic, lepiej geografie. Historia jest chyba najtrudniejszym przedmiotem na maturze. a geografii jest w sumie malo :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

an, dziękuję :) W sumie, to uczył mnie taki postrach pokoleń,że cos tam pamiętam z tej geografii więc nie powinno być źle.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”