Sachmowe paskudy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: soho »

2 tyg ale przynajmniej sie udalo :D
powodzonka w dlaszej hmm szczurzomanii ;)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

sachma, a ile bede sie dobijac o fotki w nowym domku?.. ;)

Bo mi wnusi brak i chcialabym sobie chociaz popatrzec..
Zwlaszcza ze siostrzyczka Bojeczki dzis pojechala do swojego nowego domku i mi troszke smutno.. :(
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

a chcesz ja zobaczyc taka obdrapana? boje sie ze mi nawalisz przy nastepnej okazji ze wrzucilam ja w szpony moich bab.... jutro caly dzien siedze w domu wiec cos porobie... przy okazji dowiem sie czy to normalnie wyglada czy jest maltretowanym dzieckiem..

panny rozdzielone :sad2: mala ma pocharatana lapke i nosek :sad2: :sad2: gadalam o nich z nezu na gg... wyszlam z pokoju na 20min? i nagle piski.. biegne a mala stawia sie Eli... juz ranna... krewki troche polecialo... za raz odkaze... :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: czemu Eli jest taka wredna... ledwo co dorwala sie do wladzy i juz takie rzeczy wyprawia :sad2: :sad2:
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

Oj sachmus.. :-( :przytul:

Ja to ci na pewno nie natluke, po prostu Bojka to maly zadzior i glupolek do tego no.. :-(

Do tej pory biegala z lagodniejszymi samicami i mozliwe, ze nie nauczyly jej poddanstwa...
Choroba blad wychowawczy.. :cry:

A ranki sie zagoja, szybko...jak zawsze i na kazdym fuzzie.

Teraz wyglada pewnie strasznie ale to minie..

No i kiedys sie przeciez beda musialy dogadac... :roll:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

Foty Bojeczki

a tu wspolne Eli i Bojka ;)
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

Jiiii, wnusia moja.... :lol2: :zakochany:
Rosnie w oczach :zakochany:


A ty sachma w pape powinnas dostac za to, ze panikujesz tak, toz te zadrapania sa zupelnie powierzchowne ;).

Zreszta widzialas jak potraktowaly mi kiedys szczury felisie i co?
Sladu nie ma, o :P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

z dnia na dzien jest mi co raz ciezej... moj misiaczek.. moj kochany grubasek.. moj najkochanszy sliny mezczyzna.. teraz tak niedolezny i bez bronny... nie potrafie juz wbijac igiel w jego cialko.. on tak placze... koniec z zastrzykami.. jestesmy tylko na scanomune.. to jego ostatnie dni.. nie chce zeby przezyl je w ciaglym bolu i leku przed strzykawka.. nie chce go wiecej kuc... postanowilam ze kiedy znow przestanie chodzic idziemy do weta... do poki sie porusza niech jeszcze poudaje gonitwe za pannami, niech sie cieszy z dropsa ukradkiem zabranego z pojemniczka, czy z lezenia ze mna przed tv...
Od dzis Bandi to wolny szczur, sam w klatce, ktora jest ciagle otwarta, i nie wazne ze ma diabelne rozwolnienia raz na jakis czas - wytrzymam.. wazne zeby byl szczesliwy i tak wolny jak juz dawno nie byl...


.... :sad2: ......
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Layla »

sachma, :przytul: :przytul: Słodki Bandi, niech się trzyma, to taki wspaniały szczurzy facet... Trzymajcie się i walczcie... Dopóki się da i dopóki Bandytek będzie chciał walczyć....
Obrazek
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Yshia »

Trzymaj się Monika :przytul:
Bandi docenia wszystko co dla niego robisz.. Przytul go ode mnie..
~~jestem chora~~
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

sachmus.. :-(

Nie bardzo wiem co napisac, poza tym, ze trzymam za Bandiego i was ciagle kciuki.. :-(


:przytul:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: KasiaGdańsk »

Trzymaj się, on jest takim cudownym szczurkiem. Mów mu, że Ajunia go kocha, na pewno pamięta jak ją słodko iskał...
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 6:44 pm przez KasiaGdańsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: mataforgana »

sachma, tulimy...
ciebie i Bandiego...

trzymajcie się oboje...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: limba »

sachma trzymajcie sie...
Bandi jest jednym ze szczurow ktore pamietam odkad jestem na forum. Pamietam jak pisalas jak wzielas go ze sklepu...
Cieszcie sie z kazdego dnia...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: soho »

3mj sie sachmus i miziole dla Bandiego
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

poszlam spac o 2... moje ogoniaste sa wredne, Bandi wrocil do klatki jak zawsze - kiedy pani ubrala pozamke i zniknela pod kolderka (czyli kolo 24), ale Kami zabarykadowala sie na polce w biurku i nie chciala wyjsc..

Elaine sie bawila ze mna caly czas na lozku - chyba podobalo sie jej mizianie podnoszenie i walki z reka, Bojka to jakis cykor, najpierw bala sie zejsc na lozko, pozniej bala sie zejsc na ziemie, a pozniej chyba sie zgobila bo zaczela krazyc w okol lozka i szukala sposobu zeby wejsc :)

Bandita caly czas probowal sie wspiac do duzej klatki, wiec zabralam sito baba i wstawilam do mniejszej klatki - to usatysfakcjonowalo Bandiego :)
jak zawsze rozwalil sie kolo lozka i spal - musze mu tam jakies poslanie ulozyc, bo jak tak lezy to wyglada jak pies strozujacy :khihi: dzis kolejny dzien kiedy moj grubas obudzil sie z dobrym nastrojem - jest juz ze mna tak dlugo ze po wyrazie pyszczka wiem jaki ma humor i jak sie czuje - to zabawne ale ja u moich szczurkow rozrozniam cos takiego jak wyraz pyszczka - to bardzo ulatwia zycie z nimi ;) :jezor2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”