[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Venio »

walnij fotke i wrzuc na http://www.fotosik.pl albo http://www.imageshack.us i podaj adresy na forum :)
Obrazek
[*] Psychol
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: nefretete »

mnie dziś dopadła inwencja twurcza. rano ściurkom zrobilam smakołyk(pulpeciki z marchewką), a po połódniu "fun box" (tak to nazwałam). to połączone jedno pudeło rurą z dziurkami z digging box'em. muszę to jeszcze trochę dopracować międzyinnymi umieścić jakiś konar, huśtawkę (lina już jest) może jakaś kępka trawy ;) ja mi się uda to umieszczę zdjęcie, ale to może trochę potrwać :roll:
nefretete
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: PALATINA »

Mam pytanie:
Czy szczury chodzą po drabinkach drewnianych (takich ptaszkowych)???
Tzn, czy chodzą zanim je zjedza ;)
Widziałam ostatnio takie drabinki w sklepie i sie zastanawiam, czy szczurom może sie to podobać :drap:
Kupić to, nie kupować?
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Asiu »

Moje chodzą i w dodatku nie jedzą. Drabinki są git. Polecam. :thumbleft:

edit:
Jeżeli twoje jedzą, to są też ptaszkowe drabinki z plastiku.
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: PALATINA »

Asiu,
Moje jedzą drewniany domek ;) (ale jedza go po trochu, bo juz kilka miesięcy ma i nadal wygląda jak domek)
Drabinek nigdy nie miały, ale chyba niedługo im kupię :lol:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Lady Makbet »

A Lolita ma coś w ten deseń ;)
http://img220.imageshack.us/img220/4033/papuziacp9.jpg
papuzia zabawka ... ;)
a i nie gryzie za bardzo, ma w klatce drewienko na którym sobie ząbkuje. ;)

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Nie Sie 27, 2006 6:23 pm ]
Fotka zamieniona na link. Zapraszam do zapoznania sie z zasadami umieszczania grafiki na forum.
/mod. LuLu
Ostatnio zmieniony ndz sie 27, 2006 5:24 pm przez Lady Makbet, łącznie zmieniany 1 raz.
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Matylda »

Moje tez maja drabinke i niegryza, sama robilam bo ptrzebna mi byla taka ponad polmetrowa a w sklepach takiej nei widzialam! Polecam!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: PALATINA »

Moje niestety drabinką sie nie interesuja... :|
Kupiłam i oddałam siostrze - Jej szczury przynajmniej podgryzają. Moje - zero reakcji. Widocznie wg nich nie była potrzebna (dosyc krótka była), wolą wskakiwać na piętro niz wchodzić po drabince.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: nefretete »

fajne drabinki 8)
mam jeszcze jedno pytanie: Strefa ile czasu zajeło Ci zrobienie tych drabinek i czym połączylaś bambus? :drap:
ja bym nie miala cierpliwości :khihi:
nefretete
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: PALATINA »

Strefa,
Super :thumbleft:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Elbereth »

Strefa, cudowne! Szczególnie ten bambusowy mostek.
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Venio »

Co do mostku to super :) sam miałem zapał zrobic im cos podobnego ale było to z hmmm takich patyczków na szaszłyki :D a jak wiadomo jest to bardzo cienkie :) wiec roboty KUPA... no i tak po 20cm wiązania tego juz mialem dosc :P szczegolnie ze wtedy akurat przyjechala mi nowa, WIEKSZA klaka :D
Obrazek
[*] Psychol
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Strefa »

heheh ciesze sie, ze Wam sie podobaja :D moim bablom na szczescie tez sie podobaja hehehe ;) a co do wiazanai bambuskow to robilam to sznurkiem ) takim cienszym ale mocnym sznurkiem :) w bambuskach porobilam male rynienki zby mi sie ten sznurek nie zeslizgiwal :D fakt, ze sie zapierwszym razem troche z tym namordowalam ale teraz juz mam patent na to i idzimi to sprawnie i szybko :D a co do drabinki to tez nie robilam jej dlugo bo moze z godzine mam w planie porobic jeszcze pare ciekawych rzeczy i jak zrobie to wrzuce na fotosika i linki dam :)moze zorbie takie pseudo-przewodnik jak zorbic takie zabawki :D a na ten bambusowy mostek to wpadlam jak zobaczylam w castoramie bambusowe galazki :D hehe i swietnie sie spisuje :D
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Lady Makbet »

Strefa, jak idzie szybko to może spróbuj sprzedać ;) Myślę, że dużo osób byłoby chętnych ;)
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”