Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

Moj stan i ciala i ducha pozostawia teraz wiele do zyczenia...

Troszke mam dosc ciaglych odwiedzin toalet i stanu podgoraczkowego..
O stanie ducha nawet mowic mi sie nie chce.. :?

Poza tym mialam paskudne sny w nocy...

A w tej chwili kroja cialko Bazylki.. :cry:
Niby tylko fizyczna powloka..poza tym musialam.. dla dobra tych ktore zyja...braci i siostr mojej malej ale... :-(
Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

Smutnik :(

Post autor: Fufcia »

Nigdy nie myslalam ze i ja cos napisze w tym temacie :(:( ... niestety doczekaLam SIe takIeGO czasu... kilka dni temu zostawil mnie facet z ktorym bylam 4 lata :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: Powiedzial ze przestal mnie kochac co bardzo zabolalo... nie umiem sobie poradzic, nie umiem sobie wyobrazic dalszego zycia bez niego :cry: :cry: :cry: Caly czas mowi ze sa jeszcze szanse zebysmy do siebie wrcoili ze po prostu potrzebuje czasu zeby zobaczyc czy za mna zateskni i czy bedzie mu mnie brakowalo ... A ja caly czas zyje nadzieja ze wroci .... Nie umiem sobie poradzic z ta pustka :cry:
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Smutnik :(

Post autor: Livonia »

bardzo mi przykro wiem jakei to dtraszne.... ja mam erzamin 2 prace wesele siosrty i czuje ze wzielam na swoje barki za wiele, czuje sie jak kobeita a nie jak dziewczyna nie ma w moim zyciu czasu na lezenie obijanie sie i ogladanie filmow tylko non toppa jakas robotamam tego dosc... po co ty\o bralam na siebie.. wrrrrrrrrrrrrrrrrr
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

"if I walk away from you... and leave my love... could I laugh again?"

ehh, dzisiaj urodziny mojego byłego. on o moich nie pamiętał nawet jak byliśmy razem... powiedzcie mi czemu jestem taką debilką... :sciana2: nienawidzę siebie za to. a jak pomyślę że jemu moja osoba wisi i powiewa od tych 1,5 roku po zerwaniu to jeszcze bardziej siebie nienawidzę :sciana2:
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Patha »

smutno mi bo nie wiem z kąd wziąźć nowego szczurka. nik nie odpowiada na mojego posta :cry:
i jeszcze ta szkoła a mi się niechce żyć
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Mam dość, dość, dość! :sciana2:
Dość patrzenia na to, jak jeden z moich najlepszych kumpli pogrąża się coraz bardziej... Jak buduje sobie mały paranoidalny ćpuński światek, jak buduje sobie ćpuński mur, ćpuński ciąg oszustw i zaprzeczeń... Jak w straszliwym tempie zsuwa się po równi pochyłej...
Mam dość tej bezsilności, dosyć myślenia o tym, że w momencie kiedy udało mi się do niego dotrzeć, kiedy udało mi się już coś zdziałać ta jego durna i pusta panna, która dla mnie jest, z całym szacunkiem, zwykłą kur*** dała dupy dając mu jednocześnie pretekst do tego, żeby powiedział sobie "a co mi tam" i machnął ręką.
Wczoraj mi powiedział, że od dwóch dni nie bierze. Robi sobie "rekonwalescencję" bo mu się żyły pozapadały i nie ma gdzie kłuć. Czeka na to, żeby wróciły do poprzedniego stanu. Żeby było gdzie kłuć.
Mam dość :-(

I jest mi tak zwyczajnie, po ludzku cholernie smutno...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

Smutnik :(

Post autor: kruczyslaw »

marchewa wiem ze to co napisze pewnie Ci sie nie spodoba bo to twoj przyjaciel ale nie zwracaj na to co mowi uwagi czym bardziej pokazujesz ze uwazasz tym bardziej mu sie chyba to podoba ze ktos sie martwi o niego a co do ćpania to jak sam sobie nie uswiadomi i nie bedzie chcial przestac brac to nikt mu nie pomorze niestety :(
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

kruczyslaw, czemu ma mi się nie podobać to co napisałeś? Napisałeś przecież całą prawdę.
Ja się nad nim nigdy nie rozczulałam, raczej próbowałam dość ostro zgodnie z moją intuicją która rzadko zawodzi i zgodnie z moją wiedzą pedagogiczną nabytą na studiach.
Prawie poskutkowało.

A teraz niech sobie sam radzi. Koniec, kropka.

Co nie zmiania faktu, że jak o tym myślę to mam ochotę się pochlastać i popłakać jednocześnie, nie wiem co bardziej :sad2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

marchewa, miałam podobną sytuację, dałam spokój... oni póki sami sobie nie uświadomią własnej głupoty, to nikt inny za nich tego nie zrobi... tylko będą się cieszyć że "w razie czego" ma się tą naiwną przyjaciółkę co to zawsze pomoże... a figa. niech sobie sami radzą, to jest najlepsza nauczka i największy kubeł zimnej wody na głowę.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Najgorsze jest to, że ja wiem że on nie przestanie. Nigdy nie przestanie już. Ćpa jego siostra i jego brat. Wszyscy mieszkają pod jednym dachem i nakręcają się wzajemnie. Sytuacja nie do przeskoczenia.
No smutno, strasznie smutno. Tym smutniej że od października wracam na studia i będę słuchać, słuchać cały czas o tym jak pomagać ćpunom, a jemu nie mogę pomóc bo jestem ze środowiska, bo jestem kupelą, bo zawsze (mimo tego że jestem anty) będę mu się kojarzyć z ćpaniem.
Po jaką cholerę się tego wszystkiego uczyć, skoro nie można pomóc komuś bliskiemu? :sciana2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

Smutnik :(

Post autor: kruczyslaw »

siemka marechewa moja dziewczyna tezstudyjkuje pedagogike :] pozdrowienia trzymajsie i glowa do gory nie masie co tym martwic popatrz na mnie ja np musze jakos poweidizec mamce ze Leon zwalil kwiatki hehehe
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

marchewa, ja tez studiuje pedagogike, a scislej- andragogike. ostatni rok przede mna... po to szlam na te studia, zeby pracowac w zawodzie. ale jesli nawet dostane prace w Polsce, to nie ebde sie w stanie za to utrzymac- perspektywa okrutna :/ wlansie dlatego jestem prawie pewna, ze sylwestra 2007 spedze za granica i juz tam zostane, bo tam jest masa pracy dla pedagogow...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

an, co do perspektyw... ehh, nóż się w kieszeni otwiera. Ja studiuję resocjalizację. I z kim bym nie rozmawiała, w obojętnie jakiej instytucji wszyscy mi mówią, że pierwsze 5 lat to 720zł na rękę. Plus w niektórych placówkach dodatek za pracę w trudnych warunkach ostatnimi czasy zmniejszony z 50% do 30% :sciana2:
Takie pieniądze za taką pracę? :shock: Za pracę w więzieniach, zakładach zamkniętych, z ludźmi którzy uważają cię za wroga i robią wszystko, żeby cię zgnoić psychicznie? Paranoja.

Zazdroszczę Ci tego, że masz odwagę wyjechać do pracy za granicę. Ja bym się bała. Tym bardziej, że mój angielski jest w tej chwili na poziomie 6 klasy podstawówki. A pomyśleć, że kiedyś marzyłam o anglistyce :/
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

marchewa, moj angielski jest do chrzanu, chociaz komunikatywny, ale do chrzanu, by szukac pracy w zawodzie. ale trzeba robic wszystko, zeby to zmienic. w zwiazku z tym w moj napiety na maksa grafik zamierzam jeszcze wcisnac szkole jezykowa, chociaz na jeden semestr. i dopne swego, predzej czy pozniej.

jesli jestes pedagogiem z powolania, probuj, dziewczyno!
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

[quote="an"]esli jestes pedagogiem z powolania, probuj, dziewczyno![/quote]
Z powołania i tak zwanej potrzeby serca.

Nie wiem, może... Teraz idę na czwarty rok, więc nauki coraz mniej, szkoły językowe są...
W kazdym razie zabiłaś mi ćwieka. A to już coś :)
Ostatnio zmieniony sob wrz 02, 2006 9:15 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”