malenstwa Felicji

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

malenstwa Felicji

Post autor: Spanky »

oczywiscie ze nie planuje... :D nie mam ochoty znowu miec wszystkozernego stada w domu ktorego nie moznabylo opanowac po otwarciu klatki wypelzalo jak szarancza na caly pokoj
gerda
Posty: 27
Rejestracja: sob lip 15, 2006 3:18 pm

malenstwa Felicji

Post autor: gerda »

hej, od jutra do soboty nie ma mnie przy kompie. ze szczurkami zostaje moj narzeczony - szczuromaniak, ktory ma na punkcie potomstwa mala obsesje:) mam nadzieje, ze kiedy wroce do rzeczywistosci, uda mi sie wreszcie zrobic zdjecie/zdjecia maluchom (o ile felka pozwoli). dzis wieczorkiem popiskiwaly dziarsko, mama juz ma apetycik, zajada sie podrecznikowo - bialkowymi przysmakami. po tej calej aferze z chomikowym psycholem nie wiem, jak sprawdzic, czy oddaje sie potomstwo w dobre rece...
gerda
Posty: 27
Rejestracja: sob lip 15, 2006 3:18 pm

malenstwa Felicji

Post autor: gerda »

witam, czy ktos mi moze podac link do tematu traktujacego o rozwijaniu sie szczurzych oseskow? wiem, ze po ok 9 dniach wycinaja im sie zabki, w tym czasie pojawia sie futerko (tak?) nie wiem natomiast, kiedy wyjda z domku, w ktorym sa "przetrzymywane" przez Fele... bardzo chcialabym zobaczyc maluchy, porobic jakies fotki (sa zainteresowani na forum, oczywiscie - nie liczac mnie:))))), a wolalabym nie ingerowac w zycie mamy i jej dzieci. fela ciagle modernizuje domek, wyrzuca zuzyte materialy, wnosi swieze, ktore jej wkladamy do klatki. ma apetyt, choc sie nie przejada (zgodnie z zaleceniem - konsumuje m.in. zupki dla dzieci). malenstwa widzialam dwa razy - tuz po porodzie i w srode - przypadkiem zobaczylam ziewajaca bezzebna mordke:) fela zdenerwowala sie, ze sie przygladam jej potomstwiu (jest u nas ciut ponad 3 tyg. , nadal nam nie ufa). kiedy male beda mogly przyjmowac pokarm inny niz mleko matki? wiem, ze po okolo 4 tyg. nalezy oddzielic chlopcow i dziewczynki... reasumujac - czy sa jakies dobre artykuly na ten temat?
i od razu przepraszam, jesli powtarzam pytania, ktore padaja tu czesto i na ktore sa dosc jasne i wiodoczne odp. na forum...
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 6:41 pm przez gerda, łącznie zmieniany 1 raz.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

malenstwa Felicji

Post autor: an »

od siebie powiem tyle, ze po ok. tygodniu szczurki sie ofutrzaja, natomiast po ok. 14 dniach otwieraja oczka i zaczynaja jesc samodzielnie. tuz przed otwarciem oczek juz dosc ostro pelzaja, chociaz na slepo :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
gerda
Posty: 27
Rejestracja: sob lip 15, 2006 3:18 pm

malenstwa Felicji

Post autor: gerda »

dzieki, wlasnie przeszukuje zasoby internetowe...
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

malenstwa Felicji

Post autor: casie »

No to za kilka dni malcom miną 2 tygodnie.. jak tam sie miewają...? jakie futerka... agutki ?? 8) Strasznie mnie to ciekawi :)

Duzo sily dla mamusi, bo pewnie maluchy troszke szaleja :)
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
gerda
Posty: 27
Rejestracja: sob lip 15, 2006 3:18 pm

malenstwa Felicji

Post autor: gerda »

witam! male maja ie dobrze, felka jet juz ciut zmeczona - ucieka od dzieci. a nieco namolnych ludzi - gryzie:) a 3 czarno-biale szczuraki, wniosek z tego, ze ojciec nie jest dzikuskiem, jeden malec - bialy. sa sliczne, strasznie trudno ich nie glaskac, ale vis maior:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”