Wchodzenie po koszulkę

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Lady Makbet »

Lola siedzi na ramieniu ale dzisiaj Małą wyjęłam z pudełka, położyłam na kolanach, połaziła trochę w rękawie a potem weszła do kaptura i zasnęła :lol:
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
mwkp
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 15, 2006 5:30 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: mwkp »

Djarum siedzi na ramieniu zwykle a jak mu coś nie pasuje (wiatr, słońce, zimno, gorąco, hałas) to odrazu wbiega pod sweter czy koszulkę usadawia się na lewej piersi i tam siedzi póki mu się nie znudzi. Czasem się ożywia i biega po brzuchu (jak on to robi w pionie :drap: ). Wydajke mi się, że jak każdy szczur... poprawne odruchy :) I tylko cały czsa podrapana chodzę ale trudno... idzie zima i nie bedzie zbyt często okazji do negliżu ;)
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

mam szczura od dwóch dni. juz w drugi dzien zaczął mi włazic pod koszulkę i chować się w rękawy bluz. Nie wiem czy to jest objaw zaprzyjaxnienia się ze mna w tak krótkim czasie czy zwykły objaw tchórzostwa :P :P :jezor2:
Ostatnio zmieniony wt paź 24, 2006 7:59 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
szczu*milka
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Podgrodzie/Szczecin

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: szczu*milka »

moja kochana niunia też siedzi mi zawsze pod koszulką bądź bluzą gdy wychodzęz nią na spacer. zawsze śpi wtulona na piersiach :zakochany: to jest takie urocze :przytul: fakt że mam cały dekolt podrapany :drap: no ale cóż
raz na W-F-ie dziewczyny sie spytały czy mnie w domu biją :bije: :ops:
a to tylko wyrazy miłości mojej niuni były :przytul:
Ze mną: Albi ^_^
Po drugiej stronie mostu:
Kami :* [+]23.08.2008[+]
Wacek[']26.06.2004[']
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

Dla Tequilli to jeszcze za wcześnie chyba na spacery bo jeszcze nie do końca się przyzwyczaiła do nowego miejsca:)
Obrazek
Dawid
Posty: 24
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 9:37 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Dawid »

Ja z moją Blacky (czyt. Bleki) siedze przy kompie i jak ma ochote to wchodzi pod koszulke (bardzo często :hihi: ) a jak się jej znudzi to wchodzi do drukarki :D (ma tam przygotowany polarek kartke 1 i 2 postawioną żeby nic nie wpadlo do drukarki i tak sobie śpi


Pozdro for all
Szczuraski czym by beznich był świat Pozdro dla ogoniastych
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Akemi »

ja tam uwielbiam kiedy szczurek wchodzi pod koszulkę :) zwłaszcza kiedy zasypia :) no wymiękam wtedy po prostu :zakochany:
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

u mnie już śpi w rękawie albo pod koszulką ;) ale chociaż mam ją już 5 dni to jeszcze nie odchodzi ode mnie za bardzo aby pozwiedzać pokój. I jeszcze miałbym pytanko: kiedy mógłbym zabrać Tequillę na spacerek, pytam bo nie chcę aby się zestresowała niepotrzebnie.
Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: witch »

upewnij sie,ze nie jest za zimno i ze nie wieje...a kiedy?Ja tam swoja juz na 3ci dzien wzielam,ale ona niczego sie nie bala.Tak czy inaczej zaufanie Szczurasa do Ciebie po takim spacerku wzrosnie,bo to u Ciebie bedzie mogla sie schowac i przekona sie,ze to calkiem bezpieczne:)powodzenia
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

ok dzieki za porade. Jutro sobota to wyjde na chwilkę z nią na podwórko jak bedzie ładna pogoda :)
Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: witch »

Nie ma problemu.Tylko jak bedzie Ci siedziec na ramieniu podtrzymuj ja delikatnie reka,zeby w razie ucieczki pod bluzke nie spadla.I daj znac,jak poszlo :thumbleft:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

ehh;/ dziś słoneczko wyszło ale wiatr wieje to tylko na chilke wyszedłem aby się przypadkiem nie przeziębił ogonek ;) może jutro ładniej bedzie to na dłużej wyjdę. I mam jeszczze zamiar dokupić dla niej drugiego szczurka (samiczke oczywiście) aby nie była sama jak mnie nie ma tylko jeszczze pozostaje kwestia "czy rodzice sie zgodza na drugiego" :) ale postaram się ich przekonać.
Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: witch »

To super,polecam tematy o laczeniu.A moze pomysl o prywatnej hodowli?Ja dzis spodziewam sie drugiego ogonka :klask:
Jak malenstwo znioslo pierwsze wyjscie na dwor?
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: MANIAK90 »

heh mały offtopic witch ;) a wracając do wchodzenia pod koszulkę to ja już się chyba przyzwyczaiłam do podrapanego dekoltu..a latem jak wychodziłam w bluzce z odkrtym dekoltem to jak by mnie ktoś zgwałcił wyglądałam... :? a moje szczurzachy są mistrzyniami w siedzeniu między ( . Y . )...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Wchodzenie po koszulkę

Post autor: Fusher123 »

zniosła spacerek po balkonie bardzo dobrze;) a co do hodowli to raczej nie bo potem nie będe miał gdzie mładych oddac bo juz jak całe stado by iegało po domu to rodzice by mnie chyba wyrzucili :P a co do drugiego szczurka to już postanowione :D:D kupuje druga samiczkę w poniedziałek :)

a z tym wchodzeniem pod koszulke to Tequilla zaczyna juz wychodzić i zaczynac poznawać najbliższą okolicę od miejsca gdzie siedzi( czyli mnie :P )
Ostatnio zmieniony sob paź 28, 2006 7:55 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”