Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Elly »

Ja ostatnio kupilam Vitakraft i Xtra Vital, mieszam to z Vitapolem, bo nic innego nie bylo. Mysle, ze te karmy są godne polecenia. Moim pannom smakują, chlopakom też. Szkoda tylko, że są drogie i nie jest tego za dużo. No ale jak sie miesza z czymś jeszcze to starczą na dłużej ;] Powiedziałam pani w sklepie, zeby zamawiala Vitakraft, bo chyba na razie przy tym pozostanę :) Kiedys znow zmienie na jakąś inną. Byc moze sama zrobie jakąś swoją mieszankę :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Karmy POLECANE

Post autor: PeLINKA »

A mój szczuras uwielbia karmę na wagę kupowaną w Rybniku (nie wiem jak sie nazywa). Oprócz ziarenek i granulatu witaminowego zawiera suszone banany i inne smakołyki. Ściema ją po prostu wielbi!
Obrazek
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Karmy POLECANE

Post autor: vipszczur »

ja dostalem przepis na karme robiania wlasnorecznie niestety jest o niebo drozsza niz ty kupne ale przynajmniej wiem ze zdrowa i ona posiada takie duzo kolorowego (susz warzywny :P)
Obrazek
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Karmy POLECANE

Post autor: violet »

Moje dostaja XtraVital i kochaja go calymi serduszkami :) Z miski znika wszystko, nawet granulat :shock: Do tego mieszam im slonecznik, pestki dyni, suszone warzywa, buraczki, jakies platki, mussli, wiorki kokosowe, suszone banany i co tam jeszcze znajde w sklepie :) Chyba kazdy znajduje tam cos dla siebie :)
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
crism
Posty: 9
Rejestracja: pt mar 31, 2006 1:01 am

Karmy POLECANE

Post autor: crism »

Moj szczuras ostatnio je pokarm Megan w wiatereczku 1000ml. Sklad : marchew, ziemniaki, chleb swietojanski, groch, pszenica, jeczmien, orzechy (nawet pistacje znalazlem...i zjadlem), slonecznik, kukurydza, ryz, ekstrudowane chrupki warzywno-zborzowe. DO tego dostaje owoce rozne i warzywa (Zalezy co sam jem), ew to co jem ja i widze ze mu smakuje, czyli np uwielbia makaron. Ostatnio Lolka zajadala sie granatem i avocado oraz jogurcikiem poziomkowym. Badz co badz, zeby byc w temacie:
Polecam karme Megan - Natura-lny pokarm dla szczurkow, w wiadereczku 1000ml, cena 7zl!

P.S
Szczuras czasem kradnie mojemu psu z pyska sucha karme pedigree lub royal canin ;) tez mu smakuje
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Karmy POLECANE

Post autor: ESTI »

crism, gdybys poczytal forum, to dowiedzialbys sie, ze megan to karma z najnizszej polki i generalnie niepolecana...
Obrazek
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Karmy POLECANE

Post autor: violet »

a ja mam takie pytanie :oops: patrzylam w spisie tresci i nie znalazlam nic o cebuli..
W tym suszu warzywnym ktory mieszam ciurkom z karma, jest tez suszona cebula.. nie przyjzalam sie dokladnie czy szczury ja jedza czy nie - prawde mowiac, tego nie wiem, ale jesli jedza, to czy im nie zaszkodzi? Mam jakos mieszane uczucia co do tej cebuli...
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Matylda »

Moje kochaja surowa cebule, tyle ze pozniej w calym pokoju smierdzi! Wiec suszona raczej nie powinna szkodzic. Ja o tym ze szczura mozna dawac surowa cebule chyba przeczytalam na tym forum :drap: ! Wracajac do tematu to moje jedza karme Xtra Vital, z opisu skladnikow wynika ze nie ma tam sztucznosci! vipszczur te kolorowe kolka to nie jest susz warzywny bo gdyby tak bylo to nikt by nie byl na NIE takim karma!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Karmy POLECANE

Post autor: vipszczur »

[quote="Matylda"]Moje kochaja surowa cebule, tyle ze pozniej w calym pokoju smierdzi! Wiec suszona raczej nie powinna szkodzic. Ja o tym ze szczura mozna dawac surowa cebule chyba przeczytalam na tym forum :drap: ! Wracajac do tematu to moje jedza karme Xtra Vital, z opisu skladnikow wynika ze nie ma tam sztucznosci! vipszczur te kolorowe kolka to nie jest susz warzywny bo gdyby tak bylo to nikt by nie byl na NIE takim karma![/quote]

przeciez sam pojechalem do sklepu ze zdrowa zywnoscia i kjupilem sucsz warzywny i to nie sa kolka tylko rozne warzywa sucszone chyba ze susz warzywnyto co innego hmm?
Obrazek
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: gijane »

a co myslicie o takiej karmie? brzmi obiecujaco...
http://www.allegro.pl/item124847886_slu ... zczur.html
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Karmy POLECANE

Post autor: Viss »

gijane, uzywaj opcji szukaj. Ta karma byla juz omawiana. Ja jej np. uzywam i moge ja z czystym sumieniem polecic.
I am not from your tribe.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Karmy POLECANE

Post autor: Viss »

[quote="Matylda"]Moje kochaja surowa cebule, tyle ze pozniej w calym pokoju smierdzi! Wiec suszona raczej nie powinna szkodzic. Ja o tym ze szczura mozna dawac surowa cebule chyba przeczytalam na tym forum :drap:[/quote] Matylda, ja na tym forum przecztalam cos zupelnie odwrotnego! Cebula i czosnek sa trujace dla szczurow!
I am not from your tribe.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Matylda »

Viss znalazlam temat o czosnku - http://szczury.org/viewtopic.php?t=7653 , z tego co wyczytalam to czosnek nie jest trujacy, a nawet jest polecany tyle ze nie wszystkie szczura chca go jesc! o cebuli niestety nic nie znalazlam, niby co takiego jest w cebuli ze moze byc trujaca?
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 11:15 pm przez Matylda, łącznie zmieniany 1 raz.
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: krwiopij »

[quote="Viss"]Cebula i czosnek sa trujace dla szczurow![/quote]
Ale dlaczego? :drap:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Matylda »

Ale dlaczego?
No wlasnie tez bym chciala wiedziec, tym bardziej ze Viss napisala ze na forum o tym pisalo a ja nic takiego nie znalazlam!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”