Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Patha »

[quote="Viss"]Patha, vitapol u wiekszosci forumowiczow figuruje w karmach niepolecanych.[/quote]

dlaczego? a ja myślałam że jest w karmach polecanych :D
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Asiulka »

Ja daje moim szczurkom vitapol. Zawsze przed podaniem szczurkom sprawdzam czy nie ma robaczków itp. Karma im chyba smakuje bo zawsze zjadają wszystko :). Pudełko karmy znika w zastraszającym tempie :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Lulu »

Czemu nie Vitapol? Mysle, ze najlepsza odpowiedz jest tu: >>klik<<.
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: gijane »

wlasnie bylam dzis w zoologu kolo mnie, i znalazlam taka niemiecka karme dla szczura "dali nature".czy ktos sie z tym spotkal?polecacie czy nie? widzialam ze sa w niej takie kolorowe chrupki, ale kolor raczej naturalny, zielony i taki jakby marchewkowy.
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Dory »

Jak zagraniczna, to powinna byś dooobra 8)
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

gijane, Deli Nature ;)
Dobra karma, moim smrodom smakuje. Ja ja mieszam dodatkowo z Xtra Vitalem i innymi dodatkami.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Karmy POLECANE

Post autor: Viss »

Dla mnie Deli nature jest za bardzo "zasmiecona", jest tam popcorn, ktory tylko zajmuje miejsce, za malo ronorodnych ziaren i wsciekle barwniki. Znacznie epsza jest Sluis Superior Rat czy Zoocenter.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

Viss, szczerze Ci powiem ze ja tam wscieklych barwnikow nie widze, az sie przyjrzalam dokladniej.
A na Zoocenter wlasnie sie zasadzam :hihi:
Ostatnio zmieniony czw wrz 21, 2006 7:41 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Asiulka »

U mnie w Częstochowie nie widziałam karm zagranicznych. Tylko vitapol i animals. Kiedyś kupiłam na wage, od razu poszła do kosza (była z żywym dodatkiem).
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

Karmy POLECANE

Post autor: mrs.jingles »

Asiulka,
ja tez nie widzialam na razie w kielcach zagranicznych dlatego ta Versele Laga zamawialam w internecie, na http://www.animalia.pl .przesylka to dodatkowy wydatek, ale mozna czasem zaszalec dla swoich kochanych ogonow ;)
Ostatnio zmieniony ndz wrz 24, 2006 10:32 am przez mrs.jingles, łącznie zmieniany 1 raz.
awa
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:22 pm

Karmy POLECANE

Post autor: awa »

kredka ostatnio strasznie wybrzydza i nie je suchej karmy w znacznych ilosciach...

ah te kobiety;p
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Karmy POLECANE

Post autor: Viss »

limba81, serio? No ja wlasnie tez poszlam ogladac. Zoocenter ma takie blade, jak wyplowiale kolory, a Deli wsciekly zielony :drap: Moze mnie sie tak trafilo.
I am not from your tribe.
Aurea
Posty: 98
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 7:04 am

Karmy POLECANE

Post autor: Aurea »

Ja kupiłam ostatnio karme na wage i moja szczurcia polubiła ja bardziej niz karme z Vitapolu Ale zasmakowała jej takze karma dla piesków typu sztuczne kosteczki kabanoski itd
-----
A co do suchej karmy to przewaznie wyjada słonecznik wiec nieraz kupuje osobno słonecznik solony w zwykłym sklepie
Ostatnio zmieniony śr wrz 27, 2006 12:31 pm przez Aurea, łącznie zmieniany 1 raz.
Aurea
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Elbereth »

[quote="Aurea"]wiec nieraz kupuje osobno słonecznik solony w zwykłym sklepie[/quote]
Nie radzę. Sól jest niezdrowa dla szczurków. Jeśli chcesz kupować jej słonecznik, to najlepiej niesolony (ale w łupinkach, będzie musiała sama sobie rozłupać).
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy POLECANE

Post autor: limba »

Zakupilam ostatnio versele-laga to ŻAREŁKO

Daje kilka do miseczki razem z mieszanka. Moim smrodom smakuje.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”