nie chce spac w domku?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Rydzo

nie chce spac w domku?

Post autor: Rydzo »

Jest to kuweta i zrobilem to tymczasowo, tak dla zmiany, jak narazie jej sie podoba jak widac, ale chyba przeniose na poleczke niedlugo, ale nie ta sama co byla :)
BartO

nie chce spac w domku?

Post autor: BartO »

Anakin ma domek, tunel (oba z kartony) oraz hamak.Hehe, jednak od dowch dni spodobalo mu sie mieszkanie za domkiem w rogu gdzie ochrania go jeszcze sprezyna (taka w budowana z klatke do wchodzenia na gore nie wiem czy kojarzycie ??).Jedzonko ma na 2 pieterku jednak cale jedzonko przenosi do doku czyli jego spizarni :) a tunel to tylko dla zabawy i podgryzienia wapna bo tam polozylem.Zrozum tu teraz szczurka jak mu dogodzic ;) Sam szczuras wybiera

zapomnialem dodac ze dalem mu duzo ligninki napoczatku wymoscil sobie nia domek jednak szybko sie to zmeinilo wszytsko jest za domkiem ma tutaj swoj koncik gdzie go nikt nie zlapie kochane zwierzaki


-----

Złączyłam posty. Własny post można edytować, jeśli czegoś zapomniałeś dodać
dop.adm.
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

nie chce spac w domku?

Post autor: bazik »

Didi swój wspaniały domek pogryzła i co wieczór dawała znać,że jej się bardzo nie podoba...tłukąc nim o pręty klatki :roll: Spała więc pod "gołym niebem:)". Teraz zrobiłam jej hamaczek z kilku warstw materiału- wchodzi sobie tam w środek i słodko śpi. Więc może poprostu wywal jej ten domek, jeśli nie będzie sie jej podobał:)
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

nie chce spac w domku?

Post autor: CIAPEK »

ja przekonałem się, że szczur to nie chomik i śpi gdzie popadnie choć ma domek z kartonu (eco line hehe ;) ), hamak i trocniki, ale.....
najczęściej wybiera hamaczek.
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
johnnyk
Posty: 11
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 4:31 pm

nie ?pi w domku

Post autor: johnnyk »

czy to normalne ze szczurek nie śpi w domku tylko na półeczce? ahhh i czy to normalne że jak mu daję rękę to ją tak delikatnie podgryza? mam go od dzisiaj popołudnia...
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

nie chce spac w domku?

Post autor: szymek18 »

Masz opcje szukaj więc z niej korzystaj.

Tak oba jego zachowania to norma.
Ostatnio zmieniony pt wrz 22, 2006 6:07 pm przez szymek18, łącznie zmieniany 1 raz.
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

nie chce spac w domku?

Post autor: tarantulek »

Mój jeden szczur też od samego początku nie lubił spać w domku i wolał na piętrze spać. Ale za to drugi lubi domek w którym może się ukryć i poczuć troche prywatności. To zależy po prostu od szczurka. Drugie zachowanie oznacza że cię lubi.
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

nie chce spac w domku?

Post autor: Dory »

Jonnyk, to że szczuras nie śpi w domku nie jest problemem ;) 2 z moich grubasów też go nie lubią, wolą rurę i hamak, ale trzeci nie może bez niego żyć, spędza tam większość dnia. Spróbuj zamontować mu hamaczek, nie musisz kupować w sklepie, może to być nawet nieduży ręczniczek zawieszony na agrafkach lub spinaczach. W tym wypadku nie zrażaj się, jeśli szczurek od razu go nie polubi, myślę, że powoli się przywyczai ;)
Użyj opcji szukaj i wpisz "iskanie", jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o zachowaniu Twojego szczurka.

szymek18, polecam ten temt -> http://szczury.org/viewtopic.php?t=12914
Ostatnio zmieniony sob wrz 23, 2006 5:54 pm przez Dory, łącznie zmieniany 1 raz.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”