[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Strefa »

wiesz, ze myslalam o tym :) jesli bede wiedziala, ze sa chetni to czemu nie :) koszt wyszedlby taki jak za materialy czyli bez zysku bo robic takie zabawki dla szczurkoof to przyjemnosc :) no chyba, ze Admini znalezli by jakis konkretny cel charytatywny wtedy moznaby pod to podciagnac a ja jestem jak najbardziej za :)
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Lady Makbet »

ja jestem chętna oczywiscie ;)
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Strefa »

ok :) to zapisuje Cie jako pierwsza na liscie :) tylko musialabys podac mi wymiary jaka ta drabinke czy mostek bys chciala miec :) w tej chwili robie jedna wiec jak ja skoncze zaraz zabiore sie za robienie tej dla Ciebie :)
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Lady Makbet »

chciałabym mostek, około 35cm długości jeśli można ;)
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: nefretete »

moje szczurki dziś mialy dużo zabawy (a ja ubaw po pachy) z tą zabawą:
http://www.dapper.com.au/toys.htm#peafishing :haha:
Czarli od razu załapał o co chodzi, zaś Bieluch nie mał pojęcia co ma robic :khihi:
mam pytanie dotyczące drabinki Strefy : Z jakiego materiału są zrobione te drabinki? z listewek? :drap:
nefretete
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Strefa »

tak z listewek :) wiekszych i mniejszych :) i do tego metalowe haczyki :)
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
sylwia_emm
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 6:15 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: sylwia_emm »

a z tym kołowrotkiem to jednak dobry pomysł :thumbleft:
bo teraz my Tola sypia po prostu na szmatkach :roll: a kołowrotek to ja przecież mam
po moim śp chomiku i jak go wygrzebię z piwnicy to go przerobie na gniazdko dla ogoniastej :wav:
sylwia_emm
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Spanky »

a ja mam takie pytanie malo na temat bo widzialem ze ktos na jakiejs stronie robil szczurkom taką jakby miniaturke domu, czyli znajdowalo sie tam łózko, okno (bo to byla klatko szafka) z parapetem, jakies cos gdzie rosly rosliny, nawet sciany ktos poobijal materialem. Z tąd moje pytanie jak oceniacie przydatnosc i trwalosc takich zabiegow bo wdg mnie to szczur takie łóżko przypominajace ludzkie to chyba olał by z góry (ale moze zalezy od szczura).
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: vipszczur »

mysle ze takie cos to raczej jest abrdziej żeby łądnie wyglądało niz dla uzyteczności szczura :)
Obrazek
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Strefa »

a ja mam takie lozku dla lalki barbie jeszcze z czasow mojej mlodosci :P i sie zastanawiam czy im tego nie wsadzic i zobaczyc czy sie spodoba :) jest miekkie wiec moze beda chcialy tam spac :) i jest rozbierany wiec bede mgola spokojnie to prac :D a reszta to plastik :) moze akurat bedzie sie podobac :)
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Spanky »

hmmm no chociaz zrywanie materialu ze scian moze dac szczurowi duzo frajdy :] a nad zrobieniem okna sam mysle bo w takich klatko szafkach malo swiatla wpada czasami


to napisz nam jak sie sprawdzi bo mnie to interesuje :P
Ostatnio zmieniony ndz wrz 24, 2006 8:20 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Marcysia. »

mam 1 szczurke i za kilka dni bedzie jej siostra :przytul: młode jeszcze są one i w klatce mam 2 domki (na innych piętrach(a są 3 :D )) rozwieszony hamak (który sie Mrówce strasznie podoba,kamień,nawet dwa i sporo różnistych patyków do tego. Mysle o doniczce i rurach z PCV... :hihi: za jakiś czas jak szczuraski troszke podrosna to im jeszcze druga wiekszą dokupię :flex:
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Shrek10
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 4:00 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Shrek10 »

Cześć czy może być w klatce poduszczka . Bo chce dać taką mojemu shrekowi :lol:
Shrek i Mirek
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: szpaczek »

a czy można dać szczurowi to klatki taki drapak od kota,owinięty jakimś tam sznurkiem(no wiecie o co chodzi:P)?

Strefa:na tym ostatnim obrazku co podałaś,ta drabinka-to sama ją robiłaś? jakie byłyby koszty zrobienia takiego czegoś?? bo jak coś to chętnie bym kupiła!:)
Ostatnio zmieniony ndz mar 04, 2007 10:25 am przez szpaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Manowce »

ściany poobijane materiałem to tylko dodatkowa rzecz do czyszczenia (w dodatku sprawiająca nieco kłopotu) - poza tym klatka ma być wygodna i przydatna szczurom, a nie stanowić element wystroju mieszkania. uważam łóżka, okienka i plusz na ścianach za niepotrzebne zupełnie.

moje ogonki mają w klatce sznury z supłami do wspinania i serdecznie je olewają ;D zastanawiam się nad owinięciem jednego pniaka sznurkiem, żeby im się lepiej wchodziło.
Ostatnio zmieniony ndz mar 04, 2007 11:35 am przez Manowce, łącznie zmieniany 1 raz.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”