Kanapa

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Kanapa

Post autor: AmericanIdiot »

A więc w piątek będę miała drugiego szczura. No i mam pytanie na temat jego oswajania.
Otóż mam w pokoju dwa fotele. Fotel na którym oswajam Green'a stoi w pokoju gdzie nei ma klatek, drugi stoi tam, gdzie wszystkie klatki są.
No i nie wiem czy drugiego szczura oswajac na tym gdzie oswajam Green'a czy tam gdzie stoją klatki? Będzie to szczurasom robiło różnicę? :drap:
PS. Na początku oswajam szczury na fotelu z biurka, dopiero gdy zauważam nic porozumienia przenosze się na fotel.
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Kanapa

Post autor: Elbereth »

To zależy od Greena. Może najpierw spróbuj na zupełnym neutralu, a jeśli będzie dobrze, to idź tam, gdzie chcesz.

Ja swoje 2 duety zapoznawałam na dywanie w moim pokoju, szczury tam często łażą, a nie było żadnych problemów. Wg. moich doświadczeń samce łatwo akceptują nowe szczurki w domu :D .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Kanapa

Post autor: AmericanIdiot »

Uch to dobrze ;) Neutral.... wykorzystamy pokój mojej siostry :P Może przesmyczę tam fotel? Zobaczymy jak będzie ;)
Aha i dzięki za odpowiedz :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Kanapa

Post autor: Elbereth »

Przy samiczkach łączenie samców to cud, miód i orzeszki 8) . Moja horda właśnie siedzi u mnie na kolanach/ramieniu, znają się od wczoraj, a nie było ani jednego pisku :D .

Ale za to z chłopakami są inne kłopoty. Leją jak konewki, a moi 2 starsi są pomarańczowi jak rewolucja na Ukrainie...
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Kanapa

Post autor: Marcysia. »

przy okazi i ja sie sie troche dowiedziałam :flex:
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”