Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Skoczek, Spryciula i ?pioszka

Post autor: vipszczur »

Witam wczoraj robiłem zdjęcia moim pięknym maleństwom i postanowiłem że sie nimi z wami pochwale

moja galeria
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: limba »

Sliczne ogoniaste :zakochany: A Spryciulka ma jakiegos strupka na pyszku?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: vipszczur »

no tak ten co na początku sie posprzeczały ze spioszką to jescze jej nie zszedł ale już sie gojii bo smaruje jej cały czas tym salcosocorylem
Obrazek
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: Chyna »

Ojej.... Tlitne. :zakochany:
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: vipszczur »

heh spioszką ma rujke i jakl biega cały zcas wchodzi na moje kolana i jak tylko zbliżam do niej ręke to zaczyna trząśc uszkami i się wyginać i ucieka na ziemie i tak co 20 sek :D. Zdjęcia z wczoraj bo z wczoraj ale co tam:

wsipnacyka dla ciurow

spryciulka

spioszka

spioszka

no i spryciula(przepraszam za ciemnosci egipskie)


Spryciula się taka fajnie przytulasta zrobiła włazi na kolana do mnie i każe się głaskać :) a kiedyś była taka dzika... No ale chyba wiek robi swoje - ma juz za sobą 2 latka ;(
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 7:57 pm przez vipszczur, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: AmericanIdiot »

Hej, mam podobne coś takiego dla moich ciurów :P Tyle że u mnie to jest zakryte i są okienka ;)
Szczurki śliczne
Pozdrawiamy :)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

Skoczek, Spryciula i Śpioszka

Post autor: vipszczur »

Zdjęcie może jutro, ale mam takie pytanie, czy to normalne że szczur kiedy jest wypuszczany na pokój najzwyczajniej w świecie zasypia po moim łóżkiem???. Skoczka wypuszcze to przez pierwsze 15 min łazi obok klatki simiczek, gdzie spioszka cały czas go zaczepia piszczy na niego i wystawia tak łapke pzrez kratki, potem łazi po pokoju przyjdzie do mnie pomyziam go zejdzie(gdzies kolo 15 min to trwa) no a potem idzie pod łóżko na śpiwór i zasypia o_O.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”