Moja mała szczurusia :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kasia001
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 27, 2006 8:35 pm

Moja ma?a szczurusia :)

Post autor: Kasia001 »

Od 4 dni mam szczurcie ze sklepu. Ma ok. 1 mies. i jest najkochańszym szczurkiem na świecie:zakochany: . 1 dnia dała się pogłaskać, 2 dnia wyszła z klatki a teraz to nawet przychodzi jak się poskrobie palcami w łóżko:zakochany: . Dzisiaj nadałam jej oficjalnie imie, nazywa się Lilu. Jest kapturkiem,ale na razie kolor nie określony (w przyszłości może to być lila lub niebieski). I od początku jest bardzo ufna, nie dzika jak większość szczurów ze sklepu :D . Zasuwa po całym łóżku jak rakieta i nie może usiedzieć w miejscu ani sekundy :zakochany:. Mieszka obecnie w klatce po chomiku (w tym tygodniu kupie jej nową klatke) , waży 62 g i ma ok. 15 cm z ogonkiem .

P.S. Zdjec nie mam i popsula mi sie klawiatura
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 7:56 pm przez Kasia001, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek :*
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Moja mała szczurusia :)

Post autor: Juni »

[quote="Kasia001"]P.S. Zdjec nie mam[/quote]... a już chciałam krzyczeć o fotki :jezor2:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Kasia001
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 27, 2006 8:35 pm

Moja mała szczurusia :)

Post autor: Kasia001 »

Nie mam chwilo aparatu ale moge ci powiedzieć,że ma dużo koloru a mało białego, i jest troche podobna do szczurka na zdjęciu ( z umaszczenia) ale ma więcej koloru

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 9:08 pm przez Kasia001, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek :*
BAGI
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 26, 2005 2:05 am

Moja mała szczurusia :)

Post autor: BAGI »

Są kapturki które mają więcej kolorku- szerszy pasek. Np. mój kumpel maq niebieskiego kapturka który prawie nie ma białego i zbliżony jest do berkshire'a, a na pewno to kapturek ;)
Kasia001
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 27, 2006 8:35 pm

Moja mała szczurusia :)

Post autor: Kasia001 »

BĘDĄ ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś albo jutro, bo mój brat zrobił swoim aparatem :thumbleft: . Dzisiaj jade po nową klatkę :D


P.S. Lilu ma się świetnie, uwielbia się bawić w "odkładanie szczura"(zabawa polega na tym, że ona podbiega do mnie, a ja ją odkłada pod poduszkę, potem ona przybiega i tak aż się jej nie znudzi albo jej do klatki nie włoże :) )
Obrazek :*
Kasia001
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 27, 2006 8:35 pm

Moja mała szczurusia :)

Post autor: Kasia001 »

jest zdjęcie nr 1 :
Obrazek
Obrazek :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”