Sachmowe paskudy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Zirrael »

sachma, :przytul: ... Moja Pasquda też mnie nie lubi i tlko patrzy jakby mnie tu ugryźć... Czasem mam wrażenie, że toleruje mnie (i tylko mnie) bo zdaje sobie sprawę kto dostarcza jedzonko... Za każdym razem, jak uda mi się wziąć ją na ręce, wrzeszczy tak, jakbym jej jakąś wielką krzywdę robiła... może po prostu ten typ tak ma...
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: soho »

a wiesz ja tak mialam z Danka przez prawie rok ... potem przyjechal Qba i sie "nia zajal" teraz jest tak kochanym szczurem ( moze nie jak reszta ale jest , daje sie glaskac , czasami wziazc na rece...) nadal jest strachliwa i nie do konca ufna ale juz znacznie z nia lepiej , tez od czasu do czasu mnie dziobnie ( Qby nigdy :( ) wiec moze czas czas cos zmieni (?)
Ostatnio zmieniony pt wrz 22, 2006 7:13 am przez soho, łącznie zmieniany 1 raz.
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Matylda »

O ile mi wiadomo to Kami ma juz ok roku wiec nei wiem czy cos sie zmieni chociaz bardzo na to licze, trzymam kciuki sachma!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

Sesja fotograficzna... niestety bez Kami.. ktora sfiksowala i nie chce wyjsc z klatki, nie chce dac sie dotknac i rzuca sie na moja biedna reke przy kazdej probie kontaktu fizycznego.. a czasem i bez proby kontkatu.. ot tak sobie...

Bójka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Jaka jestem dluuggaaa

Elaine

Ide ide ide..
2
3
4
5
6
wasiska
8
9
10

sesja trwala prawie godzine bo nie moglam bab wymiziac wystarczajaco ;) ostatnio przez studia poswiecam im mniej czasu i dzis musialam im to odbic ;) co prawda dzieki temu jutro musze rano wstac i doczytac ksiazke, ale za to baby usatysfakcjonowane... na razie ;)
Obrazek
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

http://i54.photobucket.com/albums/g101/ ... boojka.jpg
:haha:

Ona tu centralnie wyglada jakby powiedziala "a bó!"

Jak ona niesamowicie urosla, normalnie nie poznaje dziewczyny, myslalam ze nie mozna byc bardziej dumbnym z wnukow a jednak :lol2:
Sachma dziekuje za fotki...

Easterek wlasnie podziwia siostre :zakochany:
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Yshia »

ło jezu :D genialne zdjęcie.. Świetnie na nim wyszła.. :hihi:
~~jestem chora~~
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Pacyfka »

Jakie sliczne pannice z nich :zakochany: I na jakie wielkie baby wyrosly :flex: Oby tak dalej, duzo zdrowka dla dziewczyn :D
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

robienie tych fot, o dziwo sprawilo mi wielka frajde ;) Baby byly dzis nadzwyczaj spokojne i musialam wywalic zaledwie 8 fot z 30 zrobionych ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Justka1 »

No siostrzyczka jest pIEKNA.Cieszymy sie,ze tak rosnie i nie mozemy sie doczekac jakiegos zlotu?? :drap: :lol:
Pozdrowienia od siostrzyczki :p
Obrazek
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Chesti »

Prześliczne dziewczyny :zakochany:

Ależ te wnuki nezu rosną... jak na drożdżach :flex:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: ESTI »

sachma, zastanawia mnie jedna rzecz, czy Kami nie zachowuje sie tak ze wzgledu na odejscie Bandyty... moze tak bidna przezywa. :(
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

ona taka byla przed odejsciem Bandiego... teraz tylko jej sie pogarsza.. pogarsza przeze mnie - wiem to doskonale, ale nie moge chodzic codziennie z pogryzionymi rekami.. ona atakuje tylko wewnetrzna czesc dloni, czyli tam gdzie u mnie goi sie dlugo i bolesnie... moze gdybym zacisnela zeby i pozwolila sie gryzc bylo by inaczej, ale niestety.. ja sobie na to nie moge pozwolic.. w domu mam mlodsze rodzenstwo, gdyby rodzice wiedzieli ze mam agresywnego szczura moja batalia toczona od 2lat byla by przegrana..
Obrazek
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Gryska »

Sachma... ale ona przecież kiedyś, taka nie była.
To nie jest normalne... może (oby nie!!) ona ma jakieś zmiany w mózgu? Może to jakiś guz?
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Guślarka »

Piękny futrzak i nie - futrzak :hihi:
Mam nadzieję, że z Kami się poprawi :przytul:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

ona kiedys byla paskudny cykor.. a pozniej zaczela sie agresja... u niej lek przerodzil sie w agresje.. bylo lepiej, a pozniej znow cofalismy sie... taka juz chyba jej natura..
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”