Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Yshia »

Mam ten sam problem... Ale wynagradzam brak ogrzewania moim chłopcom duuuuużą ilością polarkowych szmatek, kocyków, wsadziłam im nawet mój sztruksowy kapelusz z podstawówki, wyścieliłam mięciutkimi szmatkami i na razie ani jednego kichnięcia ;) Ale niecierpliwie czekam na ciepłe kaloryfery..
Ostatnio zmieniony ndz paź 08, 2006 7:08 pm przez Yshia, łącznie zmieniany 1 raz.
~~jestem chora~~
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: KasiaGdańsk »

Moje dziewczynki same się ogrzewają, nie ma mowy o szmatkach, wszystkie lądują poza domkiem. Pochwalę się, Ajunia już tak schudła, ze razem spią w domku i jest im cieplutko... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Gratulacje :) :klask: Moje w domku się tylko biją, śpią na górze, w dobudówce, a tam ciężko wstawić domek...Wstawiam im tam ciepłą butelkę czasem, bo naprawdę mam zimno :/
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Niebawem (mam nadzieję :jezor2: ) KasiaGdańsk zamieści zdjęcia ze wspólnych zabaw naszych stadek u niej w domku..

Wizyta była wczoraj, panienki oszalały jak zawsze a Aria po raz pierwszy od 2 miesięcy dostala rujki 8) I nie powiem, co robiła z Azją na łóżku :haha:
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Bianulka złamała ząbek, nie wiem jakim cudem. Ale odrośnie, nie? :drap: Ułamało się kilka milimetrów...
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: ESTI »

[quote="Layla"]Ale odrośnie, nie?[/quote]
Jesli ulamal sie kawalek, to odrosnie. ;)
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Uff ;) Ale czy jej nie brakuje jakichś substancji (wapń czy coś)? Nie wiedziałam kurcze, że szczury łamią zęby ;) Mój szczerbol kochany... :zakochany:
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: ESTI »

Czasami takie wypadki sie zdarzaja.
Nie doszukuj sie na razie przyczyny, mogla po prostu w cos uderzyc.
Natomiast jesli taka sytuacja sie powtorzy to wtedy nalezy sie martwic. ;)
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Dzięki Esti :)


Mamy nowego domownika... :zakochany: ma na imię Cyrus i jest wyhaszczałym szczurem, zbyt dorosłym żeby ktoś go kupił... Samotny, biedny, za duży dla węża... Oddali nam go w sklepie za darmo (żeby nie było, że im dałam zarobić;) ). Zdecydowałam... Nie szukamy mu domu... Czeka go obcięcie jajek, a potem będzie mieszkał z dziewczynami...

Nie mogłam postąpić inaczej...

Tylko, nie będąc przygotowana na nowego lokatora, nie posiadam klatki, swoją rezerwową przerobiłam na dobudówkę... Mały jest w dużym transporterku, ale to nie może być na długo.. Czy ktoś z 3miasta ma pożyczyć klatkę na czas przed i po kastracji Cyrusa?
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: KasiaGdańsk »

Szkoda, że ja nie mam, no nic. Pamietam go jak siedział sam w bo :przytul: xie, taki smutny i samiutki. To przeznaczenie, ze jest wasz, jutro go zobaczę... :) :przytul:
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Yshia »

gratulacje!! :hihi: czekam niecierpliwie na zdjęcia..
~~jestem chora~~
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Dziewczyny szaleją, czują Cyrusa, Aria jest zakochana na maksa.. Tylko Aiko się obraziła i schowała za szafą ;) Ciekawe, kiedy zamierza wyjść...
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: KasiaGdańsk »

Byłam dzis pomiziać Cyruska, ale z niego urodziwy facet. Normalnie cud miód chłopak, grzeczny, nie gryzie i lubi mizianko. Zabujałam sie w nim strasznie... :zakochany: :zakochany:

Witaj Cyrusku perski królu u nas, bedziesz miał dużo żon.. :klask:
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: Layla »

Wróciłam z Cyruskiem z kontrolnej wizyty- zdrów chłop jak ryba, mimo takich przeżyć... W poniedziałek umówiliśmy się wstępnie na kastrację 8)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Futerka Layli: to już 8 futerek :)

Post autor: KasiaGdańsk »

To super, mam nadzieję, ze będzie oki i poszłaś do tego weta co mówiłam.. :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”