Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: merch »

No to gratulacje :klask:
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Pacyfka »

no to gratuluje mamusi i babci kluseczek :)

I zycze duzo zdrowka i sil mamie i maluchom :)
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: limba »

A jak mamusia sie czuje? Gratuluje kluseczek, w sumie to dobrze ze malo ich, latwiej bedzie domki znalezc, no chyba ze chcesz gromadke sobie zostawic. ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: ESTI »

I jak i jak?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Sileas »

Gratuluję mamusi i babci ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Guślarka »

Jak tam klusie? Jak mamusia? Gratulują jeszcze raz i czekam na fotki (ach, ta fotkowa presja :jezor2: )
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Michu86kg
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:23 am

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Michu86kg »

Gratulacje :) miałem taką samą sytuacje tez kupiłem samiczkę a potem miałem gratisowo +12 maluchów :) teraz szukam domku jeszcze dla 5 z nich
To się nazywa grubasek tak wyglądała przed porodem :)
GRUBASEK ;)
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Dziekuje wszystkim za miłe słowa. :przytul: Mamusia i jej 4 małe kluski czuja sie bardzo dobrze. W nocy troszke popiskują, ale babcia zniesie wszystko :klask: Misia jest bardzo dobra mamusia, a kluski caly czas jedza. :tak:
Co do fotek, to beda pod koniec tygodnia moze w sobote, siostra wyjechała do Olsztyna wraz z aparatem. Zapewniam wszystki, że maluchy są booosskie :love7:
Ostatnio zmieniony pn paź 09, 2006 3:45 pm przez Basia_el, łącznie zmieniany 1 raz.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Matylda »

Hehe Basia_el w to ze maluchy sa boski to nie watpimy :zakochany: ! Trzymamy kciuki za mamusie i maluchy! Gratuluje zostania babcia w tak mlodym wieku :jezor2: !
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: merch »

hihi , młoda babcia , a grubas czarny równiez cdny - zalóz temat i się chal tym co masz oraz co ci zostało ;)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Matylda »

on ma juz zalozony temat
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

A kiedy paszczurkom :jezor2: zacznie rosnąć sierść? Zauważyłam , że im się uszy juz odkleiły od główki! :hihi:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: an »

Basia_el, siersc rosnie od urodzenia, ze tak powiem :)
a pelne ofutrzenie mamy po okolo 6-7 dniach. u rexow ofutrzenie nastepuje nieco pozniej, bo skrecony wlos potrzebuje wiecej czasu, by wyjsc ponad naskorek, ale w tym miocie chyba nie ma rexow ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Szałas »

ja najmocniej oczekiwałem kiedy moje maluchy otworzą oczka :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Livonia »

trzmyam kciuki czekam na fotki;D 4 to w tym wypadku chyba blogoslawienstwo:) pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”