[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

:)
To pamiętaj, by te gałęzie nie tylko wywietrzyć ale i wyparzyć (wygotować) przed włożeniem do klatki. I uważaj na korę, lubią się pod nią kryć różne żywiątka ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Pacyfka »

[quote="Vella"] gałęzie nie tylko wywietrzyć ale i wyparzyć (wygotować) przed włożeniem do klatki[/quote]

:ops: a nie wystarczy jak gałąź 2 tygodnie wietrzyłam, potem obdarłam z kory (zadnych zyjatek nie bylo) i szorowalam plynem do naczyn przy czym pol dnia lezala zanuzona w wodzie w wannie?
Moja galąź jest troche duża i nijak sobie nie wyobrażam gotowania jej :roll: nawet do wanny ledwo weszla
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vella »

Nie rozumiem tego wietrzenia. W końcu na drzewie też się wietrzy...

Jasne, ze nie każdą gałąź da się wygotować, ale wyparzyć to już spokojnie. Wystarczy polewać wrzątkiem.

Ja tam bym detergentem tego nie myła. Wsiąka toto w drewno. Wystarczy wyszorować ostrą ściereczką i samą wodą. Albo solą, ale w końcu gałęzie z drzewa aż takie brudne chyba nie są.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Layla »

Ja gałąź polałam wrzątkiem i obejrzałam dokładnie :) Mam od czerwca i nic się nie zalęgło :)
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Matylda »

A to klatka moich dziewczynek
Jak myslicie co mozna by jeszcze dodac?
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ESTI »

Matylda, dla mnie bomba. :thumbleft:
Mozesz jeszcze dac polke lub sitko po lewej stronie pod konarem.

Poidelko nie za wysoko?
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Matylda »

Dzieki, dzieki!N o wlasnie poidelko obnizone juz jest, tak ze moga pic na siedzaco! Hehe czytasz w moich myslach bo dzisiaj zakupilam taki koszyko- sitko i jutro im zamontuje!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Klatka moich panienek:
[img=http://img182.imageshack.us/img182/518/ ... xt7.th.jpg]
Zawsze po prawej stronie są jeszcze dwie półeczki ale dzisiaj musze je pomalować lakierem ekologicznym bo szczurki zaczęły na nie sikać :roll:
Co mogłabym im jeszcze tam dać?? Mam w planie gałąź ale nie moge znaleść odpowiedniej (nie wiem czy grab sie nadaje??)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: MANIAK90 »

Hej ale masz dużo sznurków w tej klatce...;D a tak ogólnie to można jeszcze dodać hamaczek kapturowy w rogu :D moje szczurachy go lubią :lol2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Niektóre sznurki są tymczasowe ;) Na górze bo Heidi jeszcze mała jest i sie mieści między dwoma górnymi kratkami a te przy drzwiczkach robią za most zwodzony (tylko wtedy ciurki same wychodzą z klatki ;) )
Jak półki będą gotowe to zrobie im rękaw. Soli miała i lubiła w nim spać (dopóki go nie pożarła :jezor2: )
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ESTI »

Matylda, to daj fotki po modernizacji. ;)
Czarna+, wazne aby galaz byla z drzewka owocowego, wyparzona i umyta i bedzie dobrze.
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Matylda »

A dam, dam jak tylko dorwe aparat!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: AngelsDream »

http://i19.photobucket.com/albums/b197/ ... 8x1024.jpg

Mój kochany architekt wyżył się artystycznie po smierci ukochanego samcola... :( i jednocześnie :) bo teraz mają tak ładnie.
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szymek18 »

Matylda, super klatka :hihi: full wypas po prostu :thumbleft:
Ostatnio zmieniony pt paź 13, 2006 9:00 pm przez szymek18, łącznie zmieniany 1 raz.
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Matylda »

angels po co im sianko na dole jak i tak nie moga go zjesc bo ta kratka im przeszkadza??
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”