Moja fantastyczna trójka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Fatty »

Przepiękny :) cudne fotki, te jego miny... i ile on na raz dropsów do pyszczka pakuje ? ;)

Oglądnęłam też wcześniejsze fotki. Ja bouviery wielbię odkąd pare lat temu miałam okazję spotkać jednocześnie 3 osobniki tej rasy :zakochany: Teraz mi już mania na nie ,przeszła nieco, ale sentyment mam spory :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Dzisiaj są urodziny Eddiego. Eddi kończy rok. Mineło to tak szybko, a ja mam wrażenie, że wczoraj przyniosłam go do domu jako małą glizde.
Przyszedł więc czas na podsumowanie tego roku i zrobienie rachunku strat.
Ilość pogryzionych :
- pościeli 6
- plecaków 2
- drzwi 1
- uszczelek w oknach 3
- materacy 2
- ubrań 2 (nie licząc skarpetek :D )
- ludzi 9 (to teraz przeciwnicy wzięcia go do hodowli mają następny powód)
Kabli od :
- głośnków 2
- myszek 1
- klawiatur 1
- telefonów 2
- lamp 1
- budzików 1
Ogólnie mimo tych strat to dostałam coś znacznie ważniejszego i cenniejszego (nawet niż mój upragniony telefon bezkablowy Philipsa któremu pogryzł tak kable i wszystko, że moge już jedynie na niego patrzeć..) dostałam naprawade wspaniałego przyjaciela, który jest zawsze i na którego można zawsze liczyć (pomijajaąć od czasu do czasu jego humory i fochy ;) ). Niektórzy nie są miłośnikami mojego Myzia mówią, że jest agresywny nadpobudliwy, nerwowy itd. ale Ci ludzie tak naprawde go nie znają i nie rozumieją jego zachowania. Tak podsumowując i patrząc na jego zachowanie to się tak zastanawiam ile prawdy jest w powiedzeniu "kto z kim przestaje takim się staje". Ja czasami w jego zachowaniu widze obraz tego jak ja bym się zachowała w danej sytuacji (również jestem osobą nerwową, ale staram się z tym walczyć ;) ) Ogólnie to pomimo jego wad to niezamieniłabym go na żadnego innego szczura. Ja go po prostu za bardzo kocham !

Chciałabym w tym miejscu także podziękować Wam. Wiele dowiedziałam się i nauczyłam na tym forum.Poznałam wspaniałych ludzi mających swoją pasje. Poznałam zupełnie nowe środowisko i nowych ludzi i musze przyznać, że chyba wyszło mi to na dobre. Rzadko pisze bo nie uważam się za kogoś wyjątkowa znającego się na szczurach bo Eddi jest moim pierwszym i jedynym szczurem nie był on nigdy planowany, ale sporo czytam tego co jest już na forum (o ile mam czas) i staram się czegoś dowiedzieć, a jak nie znajde to pytam ;)

A teraz fotki :
Szczurzy tort urodzinowy
http://i67.photobucket.com/albums/h298/ ... G_1955.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h298/ ... G_1943.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h298/ ... G_1946.jpg
Głupio wyglądam na zdjęciu (zawsze głupio wyglądam jak śpie) ale bardzo lubie to zdjęcie i mam do niego taki sentyment i tak mimo nie zawsze miłego charakteru to Eddi jest naprawade bardzo bardzo kochany i też lubi się poprzytulac ;)
http://i67.photobucket.com/albums/h298/ ... Eddi/1.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h298/ ... G_0835.jpg
Ostatnio zmieniony ndz paź 01, 2006 5:41 pm przez blanka:*edi, łącznie zmieniany 1 raz.
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Matylda »

No to STO LAT STO LAT i wszystkiego NAJ NAJ NAJ! Mizianka codziennego i humoru dobrego, zyczy Karolina, Matylda i Frania! :occasion4:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: helen.ch »

:occasion4: :wav: wycałuj, wyczochraj, wymiziaj i w ogóle... cudny jest i niech żyje jeszcze długie lata...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Sileas »

Wszystkiego najlepszego! I kolejnych możliwości gryzienia rzeczy wszelakich :D
:klask: :occasion4:
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Fatty »

Wszystkiego naj Eddi! :klask:
Zdjęcie śpiącego z Tobą naprawdę rozczulające :zakochany:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: -megi- »

:zakochany:
Piekny ten dzikusek

:hihi: a lista strat imponujaca :khihi:
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Guślarka »

Wszystkiego najlepszego dla dzikuska pięknego! :occasion4:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: merch »

Piękny dzikus i niech zyje w zdrowiu jak najdłużej , no i niech mu się dzieci udadzą :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Oleczka »

:occasion4: sto lat sto lat sto lat sto lat :occasion1:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moja fantastyczna trójka

Post autor: ESTI »

:occasion4: Edi :D
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja fantastyczna trójka

Post autor: limba »

:occasion4: :occasion4: Sto lat, sto lat, w zdrowku, zdrowku i jeszcze raz zdrowku. :occasion9:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Moja fantastyczna trójka

Post autor: Layla »

Mój pupilek już ma roczek!! Gratuluję, życzę zdrówka, sto lat i niech ma śliczne dzieciaczki 8) Po prostu jestem w nim zakochana :zakochany:

Eddi, słonko, :occasion4: :occasion4: :wav:

PS Do życzeń dołącza się Dominik oraz moje dziewczynki, z pewnością by się umówiły z takim przystojniakiem Eddim :jezor2:
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 3:46 pm przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: KasiaGdańsk »

:zyczenia: :occasion4: :uscisk:

Gratulacje dla Eddiego, moje dziewczynki tez się dołączają. :) Nie moge się doczekać następnego spotkania, szkoda, że w przyszłym roku...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Moja fantastyczna trójka

Post autor: blanka:*edi »

Ostatnio zmieniony pn paź 16, 2006 2:35 pm przez blanka:*edi, łącznie zmieniany 1 raz.
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”