Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Ratata »

A powiedzcie mi, czy faktycznie jest tak, że samice gryzą więcej? Bo moje chłopaki (odpukać) nic w sumie nie gryzą, Bąbel ma tylko czasem zapędy do budowania gniazda z papieru, ale też bez przesady... Od nowego roku mają u nas zamieszkać dwie panny, więc nie wiem, czy mam bać się już, czy nie... :drap:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

ja bym sie bala....przeprowadzamsie niedlugo i musze prosic szwagra,zeby kable popodwieszal... :drap:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Matylda »

Moje szczurzyce(1,5 roku i 5 miesiecy) przeryzly tylko jedna ladowarke od tel, i mam ponadgryzany kabel od zegarka i wlasnie obaczylam ze troche nadgryziony jest kabel od klawiatury
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

Dlatego wlasnie Pyza biega narazie tylko na lozku,nie puszczam jej na podloge-tam ma raj kablowy,wole nie ryzykowac :sad3:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: ESTI »

[quote="witch"]nie puszczam jej na podloge-tam ma raj kablowy,wole nie ryzykowac[/quote]
To trzeba kabelki pozabezpieczac. 8)
Niedlugo mala sie nauczy schodzic z lozka i bedzie problem.
Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

Tu jest tyle kabli,ze do konca zycia tego nie zdaze zrobic,a poza tym trzy tygodnie do wyprowadzki nam zostaly....na szczescie!
:thumbleft:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Lazanka »

Hmm nie wszystkie dziewczyny gryza kable - nie wiem moze ja mialam wyjatkowe szczescie ale:
- u Kluski kable nie wzbudzaly nawet najmniejszego zainteresowania (za to namietnie ciela ubrania, narzuty, koce - no i gazete lubila sobie "poczytac").
- Kropka w swoim zyciu zezarla jeden kabel - od myszki wspolokatora K. - ale uwazamy ze to dlatego iz byl w czyms upaprany bo nigdy w akademiku nie zabezpieczalismy kabli i walaly sie one po podlodze zawsze. Aha i nadgryzla izolacje od sieciowego - ale tez byl w czyms ubrudzony.
- Pestka i Myszka jak na razie tez nie przejawiaja zbytniego zainteresowania kablami (fakt nie walaja sie one juz po podlodze ale dziewczyny jak sa na biurku to na kabel nawet nie spojrza :) - i tak po cichu mam nadzieje ze moj fart do szczurow gardzacych kablami sie utrzyma :P - ale zobaczymy co bedzie jak dziewczyny dorosna :P
-=Lazanka=-
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: witch »

A ja sie dzis bardzo ciesze-okazalo sie,ze tamta ladowarka jest na gwarancji,wiec jestem dobrych pare funtow do przodu :khihi:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Gryzienie rzeczy zwisajacych z wysokosci.

Post autor: Shurka »

moje nie gryzą ciuchów, nie gryzą pościeli. Jedyne co robią, to w ciuchach ŚPIĄ. Lubią podgryzać kabel antenowy od TV i czasami ładowareczkę, w dodatku Czarnula robi za ogrodnika i jak przeszkodzi jej zbyt długa łodyga kawiatka, to chwyta go w łapki, staje na paluszkach i jak najwyżej stara się odgryźć. Oczywiście próbuje, aż jej się uda i NIGDY jeszcze nie odpuściła.
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”