Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Szałas, :przytul:
...i nic więcej już się nie da w tej kwestii powiedzieć.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Patha »

Szałas, :przytul:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

A mi jest smutno, bo mój facet dziś pojechał do pracy i przez następne pół roku będę go widywać na weekendy co trzy tygodnie :-(
Cholera, możemy się mieć dosyć, kłócić się, psioczyć na siebie i w ogóle, ale ja go kocham i tak strasznie już mi go brakuje...

A teraz z innego powodu pożegluję sobie weselnika ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Smutnik :(

Post autor: helen.ch »

marchewa, :przytul: dacie radę
Obrazek
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Szałas, nie wiem o co chodzi ale :przytul:

Alispo, pomyśl o tym z innej strony. W dzisiejszych czasach, wolny czas jest cenniejszy od pieniędzy bo jest go coraz mniej i mniej. :przytul:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

Szałas... wiem cos o tym, jak to jest, niestety...
przytulam mocno!!!!
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

Zmieniam sie w zwierze nocne.. :-(

A to niedobrze chocby dlatego, ze dzis o 7 pobudka..jak zawsze w poniedzialki...
Calkiem rozregulowal mi sie zegar biologiczny.. :sad2:

Do tego cala spuchlam i jakos w ciagu najblizszych godzin bede jak to zwykle raz w miesiacu przez kilka dni kompletnie nie do zycia...I znowu lykanie nastu tabletek i modlenie sie o nie zasniecie do 15 i o mozliwie najmniejszy bol...


Ide warczec na poduszke a potem sobie poplakac nad losem..
Moze uda mi sie zasnac choc na chwile...

To juz sie nawet przestalo do marudnika nadawac, dlatego pisze tu...

I jeszcze znowu tesknie za tym glupkiem... Gdyby on chociaz wiedzial jak mi go brak..
To nie fair..mam dosc... :sad2:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

oj nezu, głowa do góry, dzisiaj przecie odbieram twoją nową, o ile lepszą przytulankę... pomyśl o tych słodkich, małych, różowych nóżkach... a będzie ich całe osiem :hihi:

ehhh.... a tak poza tym to I don't like Mondays :?
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Smutnik :(

Post autor: Akemi »

nic mi ostatnio nie wychodzi..wszystko źle..:( czuję się smutna samotna i opuszczona... :sad2:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

zle, zle, zle... :sciana2: :cry:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Smutnik :(

Post autor: cucumberek »

chłopcy znowu się drapią :( to już chyba czwarty nawrót jakiegoś paskudztwa. A już bylo tak dobrze przez chyba 3 tygodnie :( najgorsze jest to, że aż pojawiają mi się w głowie takie koszmarne, nie chciane myśli, i podświadomie czuje złość na te moje miśki mimo, że przecież doskonale wiem ,że w żadnym wypadku to nie jest ich wina :( juz sama nie wiem co moge zrobić żeby to wyleczyć raz a porządnie.
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Smutnik :(

Post autor: Doma »

Jutro o *8* rano w kazdej szkole poprosmy wszystkich nauczycieli abysmy staneli przy oknach i sie pomodlili za to wszystko co sie stało biednej Ani która zgineła zabijając sie prze mało inteligetnych luczi (kilku guwnaizy ja upokozyli)! Bóg bedzie ci wdzieczny za to ze jetses uczynny i potrafisz zrozumiec ból innych i słabszych> (*)(*)(*)(*)(*)(*)
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

jesmi mu smutno bo czuje sie fatalnie, a na dodatek... kurde nie wiem czy moge tu o tym pisac...

Facet mojej mamy przywiozl kroliczka, duzego... do... zjedzenia. Wszystko bylo by w porzadku, ale krolik jest zywy :sad2: ... zywy ogromny krolik ktorego poznalam 5 minut temu i juz sie zakochalam :sad2:. To jest koniec, miesa wiecej do ust nie wezme... nic! Tak mi smutno... :sad2:
http://upload.miau.pl/2/6874.jpg
:cry:
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Smutnik :(

Post autor: Dory »

:sciana2: Ludzie są... ech :|
Dlatego jestem wege :-(

Satanka666, trzymaj się :przytul:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

przykro...ale wolalabym zeby juz go nie bylo... jeszcze jest, ale ja z kazda chwila kocham coraz bardziej tego potwora. Facet mamy powiedzial ze nie zabije go bo 'szkoda mu zwierzaka'... mama powiedziala 'pozbedziesz sie szczura to zostawimy krolika'... JEŻU Z KIM JA MIESZKAM!! :sad2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”