Szczurek :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
k@r0lk@
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 21, 2006 10:54 am

Szczurek :D

Post autor: k@r0lk@ »

Wczoraj kupilam szczurka :D:D:D Jestem happy :):) Szczurcio nazywa sie Felix, wszystkim strasznie sie podobal i nawet zmielini swoje zdanie o szczurach ... Bo mysleli ze to sa takie wielkie, wlochate, gryzonie .. A teraz juz mowia ze jest sliczny :P:D Szczurek pochodzi ze sklepu zoologicznego jest jeszcze malutki. Wielkosciowo mniejszy nawet od myszoskoczka, wyglada tak ja myszka ( lecz to napewno szczurek :P)
Maluszek jest bardzo spokojny, prawie ciogle spi, i lubi chowac sie u mnie w rekawie, w kieszeni i pod bluza (pratkycznie wszedzie sie chowa i jest troche wystaszony):( :) Prawie nic nie je zjadl kawaleczek marchewki, 3 chrupki buraczkowe i troszeczke karmy (ale bardzo malutko) Moze to wynika ze stresu ??? Czy on aby nie jest za spokojny lub za maly jeszcze ?? Martwie sie troche o niego :(
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Szczurek :D

Post autor: helen.ch »

Hej, witaj, dbaj o Felixa i szybko wyproś zgodą na kolege dla niego..
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Szczurek :D

Post autor: limba »

k@r0lk@, spokojnie. Malutki jest zestresowany, w koncu cale jego zycie sie zmienilo, apetyt wroci. No ale tez to malenstwo wiec duzo (na razie przynajmniej ;) ) w siebie nie wcisnie.
[quote="helen.ch"]szybko wyproś zgodą na kolege dla niego..[/quote]
Dokladnie :D
Ostatnio zmieniony sob paź 21, 2006 11:23 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Szczurek :D

Post autor: Guślarka »

Witaj :) Gratuluję szczuraska :D A co do kolegi to polecam do poczytania to -> http://szczury.org/viewtopic.php?t=8541
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
k@r0lk@
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 21, 2006 10:54 am

Szczurek :D

Post autor: k@r0lk@ »

Dziekuje za odpowiedzi :D
Jestem juz spokojniejsza bo maly Felixiu juz sie nieco udomowil ... w kazdym badz razie juz je i pije :) Jest slodziutkim szczurkiem i mam nadzieje ze taki slodki ( nie mam na mysli ze maly ale grzeczniutki ) pozostanie na zawsze :D
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Szczurek :D

Post autor: Layla »

Ale z pewnością, tak jak mówiły dziewczyny, przyda się mu kolega :) Małe szczuraski szybciej się łączą. Pamiętaj, że to zwierzątka stadne :)
Obrazek
k@r0lk@
Posty: 10
Rejestracja: sob paź 21, 2006 10:54 am

Szczurek :D

Post autor: k@r0lk@ »

Pamietam o tym ale niestety rodzice zgodzili sie na 1 szczurka z wielkim bolem a o 2 to juz nie ma mowy :(:( Moze kiedys (nie w najblizszej przyszlosci) ale tak za 1 rok to sie zgodza ale narazienie mam co nawet zaczynac tematu :?
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Szczurek :D

Post autor: Layla »

No cóż, szkoda ogona, samotny szczur=szczur nieszczęśliwy, choćbyś spędzała z nim mnóstwo czasu...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”