NAGROBKI SZCZURASKÓW

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: Gumcia »

ja nie miałam gdzie pochować mojego Blejda, cały czas myśle, że jest ze mna, a jednak, go nie ma. Pochowałam go w lesie, niestety, las jest dość daleko, i dość daleko go zakopałam, więc nawet jeśli bym chciała tam iść, nie znajde tego miejsce :( a tak bardzo chciałabym go przytulić, i poglaskać.....
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

Sczurinda

Post autor: dummy »

Sczurinde postanowilam pochowac w miejscu mi najbliższym. Czyli pojachałam w Karkonosze, w drodze na Kamieńczyk zboczyłam ze szlaku wspiełam się po jakiś kamieniach i pochowałam ja między nimi Było to w 2001 roku
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
pesa
Posty: 132
Rejestracja: wt sie 22, 2006 11:08 am

jak umili? ?ycie po ?mierci?

Post autor: pesa »

temat ten zakładam ponieważ jestem ciekawa w jakim (bezpiecznym) lub niestety mniej bezpiecznym miejscu (psy lub inne stwory) chowacie swoje Kochania.. Moje Staffcie "spoczywały" na jeszcze w miarę dzikich działkach ( to było miejsce w którym spędziłam prawie 5 lat, tzn. kilka razy w tygodniu przychodziłam tam, siadałam na betonie i rozmyślałam o sensie istnienia ;) )..Przy 2 Staffci okazało się to niezbyt dobrym pomysłem ażeby Ją tam pochować ponieważ 2 tygonie po całym zajściu (jak chciałam iść na "Jej grob") to nic tam nie było oprócz rozszarpanego pudełka, w którym "spoczywało" Jej ciałko- dla mnie to była masakra, nawet po śmierci nie było dane Jej tak naprawdę spocząć :cry: :sad2: ..być może za płytko Ją pochowałam :drap: :-( ..




ps. jak istnieje już takowy temat to przepraszam :oops: ( że go nie znalazłam ) i proszę o przyłączenie

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Pią Wrz 29, 2006 10:16 am ]
Scalone z tematem juz istniejacym.
"cannot find the comfort in this world"
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: mataforgana »

Iskierka jest pochowana w parku, pod wielkim kamieniem...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: Nina »

Mój Remiczek i Mały (kocur i kociak) są pochowane w moim ogródku, pod małą wierzbą i kamieniem, obok nich są myszoskoczki i chomik.....Kiedyś pewnie będą tam też ciurki :-(
Ostatnio zmieniony pt wrz 29, 2006 9:15 am przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Lady
Posty: 58
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: Lady »

Moje szczurki pochowałam u matki na działce. Leżały sobie spokojnie kilka lat, z kwiatami na grobach otoczonych wianuszkiem kamieni, aż zaczęli na działkach wymieniać rury i wszystko rozkopali, i już nie wiadomo gdzie co jest...

A moje najcudowniejsze kochanie, 4-letniego bullteriera Rubinka, pochowałam /a dokładnie moi znajomi, ja nie miałam siły by przy tym być/ w niedalekim lesie gdzie z nim chodziłam i sobie biegał... Dokładnie co do metra już nie pamiętam gdzie śpi, ale nie chciałam niczym oznaczac tego miejsca, bo jak posadziłam wrzosy z czarną wstążką, już na drugi dzień były ukradzione... Za 8 dni miną 2 lata jak musiał zostać uśpiony, a ja wciąż nie mogę tego przeboleć i Go zapomnieć... :cry:
W pamięci:
Ramona 26 IV 1994 - 17 I 1997
Fafik 18 XI 1997 - 30 X 1999
Lulka 11 I 2007 - 9 XI 2007

Lulka, Lufka i Fifka - nowe zdjęcia!

Grafiki
oLa*m
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 9:48 am

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: oLa*m »

moje dwa poprzednie szczurki pochowane są w lasku przy domu.. doskonale wiem.. gdzie leżą.. są oznaczone dwoma kamieniami.. nigdy o nich nie zapomnę..
"Człowiek przypisał sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinnien to być przywilej, który można odebrać !"
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: casie »

Ja wlasnie wczoraj odwiedzilam grobik mojego Albiczka.. lezy przy torach w parku... w miejscu, mam nadzieje malo uczeszczanym... nie jest jakos szczegolnie oznaczone, bo wtedy wlasnie byloby to zbyt widoczne...
Drugi szczurek lezy w innym parku... tez w Lodzi, dokladnie wiem w ktorym miejscu...
A pierwszy szczurek - Scream - jest pochowany w parku belchatowskim, przez moich rodzicow...
Myslalam sobie, ze szczurki bede chowac na naszej dzialce pod Belchatowem... jednak nie bylo to mozliwe :cry:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: AngelsDream »

Azul ma piękny nagrobek - podwójny pień wielkiego drzewa - nie zakopałam go, włożylismy go owiniętego w chusteczki razem z czekoladką na drogę w pustą norę pod drzewem i dkoladnie zatkaliśmy liśćmi - obok jest rowisko, więc mały przysłuży się i drzewu i owadom i chociaż w takim sensie ta śmierć nie będzie na marne.
Wyjątki i dwa psy.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: mazoq »

moje wszystkie zwierzęta od kiedy przeprowadziłam się na przedmieścia, są chowane na łąkach. pierwsza Szczurka jest pochowana pod śliczną mirabelką. inne zwierzaki znalazły swoje ostateczne miejsca pod innymi krzakami mirabelek, róż, między wysoką trawą.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: an »

moje wszystkie szczury + jeden pies leza pos sliwka japonska. i jesli sie zdarzy (oby nie), ze przez ten rok mojego meiszkania poza domem rodzinnym bede zmuszona pochowac ktoregos z moich zwierzakow, bedzie to pod ta sama sliwka na drugim koncu miasta... bo tak.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: limba »

Kapunio razem z moim pieskiem spoczywaja na zwierzecym cmentarzu, w jednym grobie. Fresia i Żelunia spia kolo siebie u znajomych na ogrodku. Teo i Chrupas kolo domu mojego ojca. Chomus w lasku kolo domku Esti.
Ostatnio zmieniony pt paź 13, 2006 12:03 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: AngelsDream »

Nagrobek Azula

Za tyle cierpień przez głupotę ludzką zafundowaliśmy mu najbardziej okazały nagrobek jaki się dało.
Wyjątki i dwa psy.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: mataforgana »

Damian, wyluzuj...

dla jednych wystarczającym 'nagrobkiem' jest drzewo, kamień - bo w jakiś sposób oznaczają te miejsca, bo wiadomo, że zwierzak-przyjaciel właśnie tam jest...

dla innych zaś odpowiednie są tabliczki, kwiatki, znicze, cuda na kiju, słowem - jarmark.
dla mnie też to przesada i taka jakaś trochę... głupota?

ale co kto lubi...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

NAGROBKI SZCZURASKÓW

Post autor: koopa »

Mój ozeczek jest pochowany na plantach rzeszowskich pod wierzbą pod którą często pijemy wino... zawsze zabieram dla niego ulubionegochrupka , śpij spokojnie ... :przytul:
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”