Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Smutnik :(

Post autor: witch »

:przytul: juz mi lepiej chyba,dzieki
Mam nadzieje,ze uda mi sie do polski niedlugo,do domciu jechac i zapomniec na chwile o calym tym g....
Nigdy jeszcze nie spotkalam tak zawistnych ludzi jak tutaj :sad2:
A tak,Mamusia kawe zaparzy,pies na kolana wskoczy(ten mniejszy)a Tata powie,ze moj pokoj zawsze na mnie czeka..
no teraz sie rozkleilam dopiero :sad2: :sad2: :sad2:
Ostatnio zmieniony sob paź 28, 2006 11:56 am przez witch, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Chce do domuuuuuuuuuuuuuuu.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

Fea, :przytul:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Fea, :przytul:
Dżizes, aż tak źle? :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

W zasadzie nie - mam prace, a przeciez to o to chodzilo. Ale jestem tak samotna, ze chyba zaczynam wariowac, lokatorow mam po prostu koszmarnych i pare innych aspektow zycia tez. Brakuje mi rodziny i zwierzat i na kims bliskim mocno sie zawiodlam. Miasteczko jest male, brudne i smierdzi serem z pobliskiej przetworni, w pubach dresy bija Polakow, zreszta kiedy spotykam tych Polakow, sama mam ochote dac im w zeby. Jeszcze dwa cholerne miesiace. Ech.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Fea, nie, to nie jest źle, jest koszmarnie.
Jej, trzymaj się i pomyśl sobie, że to nie "Jeszcze dwa cholerne miesiace" tylko, że to już tylko dwa miesiące, ze juz bliżej niż dalej.
A my tu będziemy do Ciebie wysyłac dużo ciepłych myśli, zebyś się chociaż troszkę mniej samotna czuła :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Smutnik :(

Post autor: helen.ch »

Fea, kupę lat temu jako studenta jeszcze wymyśliłam sobie pracę na czarno w niemczech... pracowałam w knajpach, pizzeriach, podobało mi się, chciałam zostać jak najdłużej... ale nagle wystarczyło, że straciłam mieszanie, szef w pubie zaczął sobie wyobrażać, że może spędzic ze mną starość, wylądowałam na lewo u Libańczyków w domu azylanta ... potem i prace straciłam i przychylnośc szefa... wróciłam... byłam tam też zupełnie sama, dziś wspominam to jako jedno z życiowych doświadczeń i pamiętam te pozytywne sprawy: nowe znajomości, doświadczenie na żywo sytuacji chłopaków z Bejrutu (pooglądałam sobie ich rany po odłamkach i zdjęcia lepianek w albumach rodzinnych, nauczyłam sie jeść jajecznicę bez widelca i piec ichni chleb), widziałam na żywo przybywające rodziny z dziećmi z Sarajeva po wybuchy wojny w Jugosławii, piłam z nimi kawę mocną jak cholera o 4 nad ranem i uczyłam ich dzieci niemieckiego. Nie zarobiłam wiele, ale wiele przeżyłam... szukaj swoich pozytywów i nie daj sie tym wszystkim niefajnym rzeczom... głowa do góry..jestesmy z tobą..
Obrazek
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

Fea, Sloneczko, a myslisz, ze ja tu samotna nie jestem? chromol Irlandie i wracaj, ja tu miejsce dla Ciebie trzymam :)
i steskniona jestem za Toba generalnie...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

smutno, zle..
1.cos mnie pogryzlo i na rekach mam bable.
2.matka mi wmawia, ze narkotyki biore... tylko dlatego ze wczoraj strasznie szczypaly mnie oczy i mialam cale czerwone. ona najlepiej zamklaby mnie w domu i nie wypuszczala. nic nie biore i nawet jak nie wypije lyka piwa... ona i tak sie przyczepi ze cos cpalam. nie wiem skad mialabym wziac na to pieniadze. nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby cos brac. nie ufa mi? moja siostra w moim wieku klej wachala i jakos nic jej nie mowila bo 'taki wiek', a ja jestem zupelnie czysta i co? i zawsze kiedy wchodze do domu ona znow mowi ze cpalam. ja nie mowie jej za kazdym razem ze znowu pila, bo przeciez to normalnie... dzien bez piwa to dzien stracony. pozniej narzeka ze kasyy nie ma ze too ze taaamto. niekiedy mam ochote sie ubrac i po prostu wyjsc, wyjsc zeby chociaz troche sie pomartwila. ja sobie moge tlumaczyc zeby nie pila, ze ma dzieci... ale po co to jak ona i tak sobie piwko musi wypic, a z jednego dziennie robi sie 5/6/7/8/9/10. wrr
3.zimno jakos dzis, ponuro... pogoda do d**y.
4.najadlam sie chrupek o smaku 'amerykanskiego ketchupu' i teraz mi niedobrze.
5.jutro niedziela, niecierpie niedzieli.
6.nie mam sie do kogo przytulic nawet no!
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Sileas »

satanka666, masz Pucce... przytul ją, będzie lepiej :przytul:
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

satanka666, :przytul:

Sorry za niedyskretne pytanie, ale czy Twoja Mama próbowała gdzieś się leczyć?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

marchewa, nie, nie probowala i nawet nie chce slyszec o czyms takim... co za glupia baba! :[
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

satanka666, szczerze ci współczuję, to musi być straszne...

:sad3: nie jest lepiej... nadal nie wiem co mam robić... boję się następnego treningu...
Cordel
Posty: 75
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:58 am

Smutnik :(

Post autor: Cordel »

[quote="marchewa"]satanka666, :przytul:

Sorry za niedyskretne pytanie, ale czy Twoja Mama próbowała gdzieś się leczyć?[/quote] To było wyjatkowo kuwa przesadnie niedyskretne. Sa granice spoufalania sie Marchewa...
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Cordel, ja tak nie uważam, to po pierwsze. Po drugie, gdyby było aż tak niedyskretne, to satanka by nie odpowiedziała, musu nie ma, nikt jej nie kazał.
Po trzecie, ja kur*** mac nie rozumiem, czemu dzieciaki miałyby się wstydzić za swoich rodziców! za których w zadnym stopniu nie odpowiadają.
Ostatnio zmieniony sob paź 28, 2006 11:35 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”