Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Zaliczyłam komputeryzację - już oficjalnie jestem na trzecim roku informacji naukowej i bibliotekoznawstwa :flex:


(Teraz jeszcze tylko SCS i praca z poetyki i filologię polską też popchnę :jezor2: )
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

tego mi było trzeba - imprezka w górach
nowe siły, nowe chęci i masa pozytywnej energii
mrrrrrrrrrrrrrau

ps. zeby tylko jescze podwójny kac nie meczył pół dnia... :|
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

Szałas, aaa.... ja teeeż chcę.... ! a bu! o! buu bu bu bu!

nie nadaję się do weselnika, idę stąd.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Chesti »

Życie jest takie piękne jak ma się kogoś kogo bardzo się kocha... można się przytulić, wyżalić, zasnąć na silnym męskim ramieniu... ah jak mi dobrze :)

...w klatce śpią śliczne cztery kolorowe zwierzaczki... takie śliczne, że duma mnie rozpiera...

... no i tak bosko mieć satysfakcję, że ktoś kogo uważasz za pajaca, ktoś kto kiedyś cię wkurzył i kto wywyzszał się jak tylko mógł, teraz dowiaduje się prawdy na swój temat, brutalnej prawdy, zostaje zmieszany z błotem i będzie z nim mieszany nadal... to miłe gdy ktoś odwala za ciebie "czarną robotę" nawet wcale cię nie znając...

... tak miło mieć dobry dzień :khihi:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

to wredne babsko na ktore tak narzekam i przeklinam, wzielo wczoraj malego Pucculca na rece i powiedzialo 'oo popatrz nie boi sie mnie. Jak mi bedziesz puszczac moje pioesnki na komputerze to ja bede glaskac i nie bede sie bac' :jezor2: po czym ja wlaczylam mamie Cher, a weedy to juz sie dzialo 'no popatrz, no nie boi sie mnie... ladna jest. Polubilam ja' :hihi:

i to przez glupie piosenki :khihi:, ja tam moge sluchac Cher 24h, gorzej z Ivanem i Delfinem :D
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

satanka to superrr :D

idę się pokatować pilatesem. Nic to,że zastana jestem straszliwie, i ze po ostatnich ćwiczeniach wszędzie mam zakwasy - w czasie ćwiczeń będę klnąć i sapać, ale za to jakże cudna jest satysfakcja ktora następuje jak się ćwiczyć wreszcie skończy :D
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

haha :D wchodzac z mama do piwnicy, ona mowi "mam nadzieje ze tu nie ma szczurow bo takich sie boje. Twojego lubie bo jest maly i nie gryzie" :jezor2: ojooooojjj wspaniale :D
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Kto zna sposób na poderwanie metalowca???Jest starszy o rok ode mnie, rozmawiamy na przerwach, mamy kontakt ze soba, jesteśmy razem w samorządzie więc jest utzrymywany...Ja nie przynależę do jakiejkolwiek subkultury, jednakze też słucham rocka, punkrocka, bluesa...nie wiem jak mam to zrobić...on jet jedyny w swoim rodzaju...wtopiłam się w niego po uszy...nie chcę być jakąs natrętną laseczka, bo taka nie jestem, chce dać mu do zrozumienia żę coś do niego czuę, tylko nie wiem jak...za każdym razem jak rozmawiamy ze soba, przerywa nam moja kumpela z klasy> ona nie wie że ja coś do niego....jejku ale wpadłam, pierwszy raz w życiu... :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :ops: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Weselnik :>

Post autor: Matylda »

haa moj tata slucha matalu :lol: (wyobrazcie to sobie 45 latek sluchajacy 24 h muzyki metalowej :lol:)

Kupilam sobie nowe rybki :lol2:
5 neonkow, 4 danio i 2 mieczyki
Taka mala rzecz a tak cieszy :lol2:

Glupol ze mnie :jezor2:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Ale ja musze go jakos zgarnac... :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

MANIAK90, ja Ci mówię. Uda się ;] Jak? Bądź sobą. Jeśli Cię nie zauważy to nie ma co się nawet za nim oglądać ;)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

MANIAK90, mrrr, metale cos w sobie maja, mam do nich sentyment... jak w ogole do dlugich wlosow u faceta, ale pech chce, ze moje pokolenie masowo wlosy scina ze wzgledu na poszukiwania pracy :/

jesli sluchacie podobnej muzyki, ot zacznij z nim rozmowe wlansie o tym. a jesli nie - zacznij sluchac metalu :] zawsze bedzie temat do rozmowy...
jesli bedzie jakis koncert, na ktory domyslasz sie, ze on ebdzie szedl, zapytaj go o to i sprobujcie pojsc razem.

zycze powodzenia :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Kurcze kurcze wtopiłam się...dlugi piekne włosy, słucham podobej muzyki w sumie tylko żę jeszczez bardziej wymieszanej z bluesem i rock and rollem :lol2:

Jestem sobą!!!!!!!Zawsze i wszędzię...tylko nie jakoś ostatnimi czasy od kiedy odryłam to coś do niego...Jejku nawet już pisać nie omge o nim bo bym się za bardzo rozpisała...POdoba mi się jako całokształt...nie jest jakimś misterem szkolnym czy coś...tylko w mioch oczach stał się jakoś aki przystojny...i w ogole jejku ale wtopa i to dużą... ale coś z tym zrobię, normalnie nosi mnie żeby tak po prostu do niego podejść na przerwie i się tak mocno przytulić... :zakochany: :ops:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

an, widzę że mamy podobne upodobania :lol: echhh wtopić swoje palce w te długie kudły ;)

ja niestety mam jeszcze ten minus że zawsze najbardziej mi się podobają... zajęci :roll: a chłopak który mi się podoba rzadko bywa w moim mieście, nie mam kontaktu...

MANIAK90, ja ci mówię, takie rzeczy przychodzą naturalnie... nic na siłę i nic wbrew sobie, pamiętaj, wiem że to trudne jak cholera (mam przecie ten sam problem :jezor2: )
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

Najłatwiej jest więc złapać takiego, który owszem w tym gatunku muzyki siedzi, a potem przymusić go do zapuszczenia włosów. Tak moja koleżanka zrobiła z moim bratem :D Tylko trzeba cierpliwości... ale efekty jak najbardziej zadowalające ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”