Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Wtopić te ręce w te długie kudły, przytulić się potarmosić troche....ajaja I need You Wojtek!!! :zakochany:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

MANIAK90, hihi długie kudły powiadasz? ;) Zboczenie mam identyczne, ale całe szczęście jestem od lat prawie sześciu z długowłosym :jezor2:

A jak go poderwać? Dziewczyny Ci dobrze radzą: być sobą i nic na siłę. Żadnej nachalności i narzucania się, bo to go zniechęci.
Hihi, a ja Ci na podryw proponuję imprezę albo jakiś koncert, na którym on będzie. Wtedy najłatwiej i najszybciej ;) Luźna atmosfera, pare piwek, dalej idzie samo ;))
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

marchewa, szesnastolatki do piwa nie namawiaj, bo RomanG. jest wszedzie! ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

marchewa, na mnie to zawsze działało jak dziewczyna wino postawiła :D i jeszcze jak oddalilismy sie od ludzi w jakies ustronne miejsce :P

jedna rada, wiesz jak zaczniesz sie teraz ubierac jak metal, słuchac tego to:
po 1. najprawdopodobniej odbiorą cię jakoere
po 2. koleś w kwestii muzyki metalowej zatnie cię na każdy temat :|

nie ubieraj masek ^_^
a w ogóle to metal też człowiek, spokojnie, dasz rade ;)

ps. po tym co ja tutaj przeczytałem chyba zaczne zapuszczac włosy :D ta moja 20cm szczota to cos wybitnie za mało mi sie teraz wydaje :D:D:D może w koncu sie komuś spodobam ;P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

[quote="Szałas"]może w koncu sie komuś spodobam ;P[/quote]
Taaa, Szałas, ty masz akurat straszne problemy w kontaktach z kobietami... za dużo tych kontaktów na raz, że tak powiem :jezor2:
A co do Twojego sposobu [quote="Szałas"]na mnie to zawsze działało jak dziewczyna wino postawiła :D i jeszcze jak oddalilismy sie od ludzi w jakies ustronne miejsce :P [/quote]hihi, to działa, działa ;) A raczej działał x lat temu ;) A jak ja niby poderwałam swojego faceta, jak nie przy winie marki Tier po 2,70 z butelką? :hyhy:

an, no, sorry, zapomniałam, za moich czasów Gier...Ty...Ch... nie było to i się piwo legalnie od 15 roku życia piło. Piwo, lub inne napoje alkoholowe ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Nie no z tym winkiem to przesadziłyście!!!!!A tak w ogóle wnioskuje, żę już niedługo to nie wejdziemy do szkoły jak Szanowny Pan Romek obejmie władzę, a przynajmniej mój Wojtek nie wiejdzie, bo ja sie w sumie tak na czarno nie ubieram, żadnych pieszczochów na rękach nie noszę ani łańcuchów, po protu po swojemu, ludziom się podoba, ale on to na czarno pereferuje...i połowa mojej szkoły z resztą!!!II LO w Gnieźnie rządzi!!!



A to winko to nie w moim stylu, nie lubię tak...raz się schlałam z przyjaciółmi, bo my taka pożadna młodziez :hihi: i więcej nie zamierzam, a picie na dworze czy pod mostem mnie nie bawi...Toż to dla mnie prymitywne, ja lubie jakiegoś drinka czy cos...i tym senk, boję się że nie w jego typie jestem... :-( ale będę próbować do odważnych śiat należy!!!!!!!!!!!Trzymajcie mocno kciuki!!!!!!Tak mocno mocno mocno bo jak nie :flex: Dzisiaj cała bilogię o nim myślałam, cały czas jak to by było fanie z nim być i w ogóle :zakochany:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

no Szałas, ty uważaj bo jak za rok tu na stancje przyjedziesz z długimi włosami to co to będzie :P

MANIAK90, fajnie jest, nie? początki zawsze są fajne ;) gorzej z tym co jest później, niestety... no ale może akurat w twoim przypadku cuda się zdarzają ;)

a mój Fucello właśnie wcina swojego pierwszego robala :lol2: już myślałam że nie zje, menda jedna...
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Weselnik :>

Post autor: Matylda »

Jak czytam to forum to coraz dziwniejsza sie czuje..............
14lat, zero alkoholu, zero papierosow, na impresy czy do kumpli tez mnie nie ciagnie, ale na dyskoteki z przyjaciolmi nie powiem lubie chodzic, a i jak by ktos drinka postawil to nie odmowie, ale zeby upijac sie dla "ramy", albo isc pod most upic sie i wracac po kryjomu do domu :roll:
Ostatnio zmieniony pn paź 30, 2006 9:27 pm przez Matylda, łącznie zmieniany 1 raz.
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

MANIAK90, dopóki mnie wpuszczają do szkoły to każdego wpuszczą - luzem :D

a tam pod mostem na dworze, w parku na ławeczce pełna kultura, albo nad rzeczką opodal krzaczka, w miłej atmosferze, to jest to :)

ps. po drinkach brzydko wymiotuje :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

[quote="Szałas"]a tam pod mostem na dworze, w parku na ławeczce pełna kultura, albo nad rzeczką opodal krzaczka, w miłej atmosferze, to jest to :)[/quote]
O, to, to, to! Dobrze mówisz :D Na ogniseczku, w parku, wlesie, koło pałacu, pod koncertem i gdzie tam jeszcze ;)
I żadne tam upijanie się dla "ramy", co najwyżej dla przyjemności, że tak powiem ;))

[quote="Szałas"]ps. po drinkach brzydko wymiotuje :P[/quote]
Hmm, mam to samo, może coś w tym jest ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Jejku Szałasie jeden!!!!!!!życz mi szczęścia lepiej!!!! W atmosferze miłej tak ale nie pod mostem czy rzeczką.............Gdzie Ci mężxczyźni, prawdziwi tacy??Orły...herosi...



NIECH MNIE KTOś PRZYTLI I NAJLEPIEJ NIECH TO BEDZIE JAKIS FACET...


Faceta!!!!!
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

O Wy brzydale :jezor2: :jezor2: :jezor2: przy ognisku taak miła atmosfera taak ale reszta odpada!!! :jezor2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Matylda, ja nie tknelam alkoholu i papierosow do 16go roku zycia, kiedy to upilam sie jednym kieliszkiem szampana u kolegi na osiemnastce (nawet dzisiaj mi to wypomnial ;P). Papierosow nie palilam nigdy, od alkoholu stronilam wlasciwie do niedawna... Odkad sie wyprowadzilam i utrzymuje sie sama, czasami musze sobie konkretiej walnac w czache, bo zzera mnie stres i po prostu tego potrzebuje. ale podejrzewam, ze gdyby nie wyprowadzka, to nadal bym nie pila... uwierz mi, mozna :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

MANIAK90, toć życzę cały czas :)
w końcu będzie dobrze, bo przeca musi być dobrze! i juz :)
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

Matylda, każdy robi to co lubi, po prostu :)
Mnie jakoś picie pod mostem też nie kręci, ale dla niektórych to pewien dodatkowy zastrzyk adrenaliny, czy straż nie zgarnie. Myślę, że nie powinnaś czuć się zgorszona ;) Mimo wszystko abstynenci też mają wzięcie - o! i nie trzeba wcale na takie metody iść, da się i bez podobnych akcji. Jam dowodem ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”