Szczur zaczal gryzć

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Gryzie w uszy

Post autor: doris_rat »

[quote="MANIAK90"]doris_rat!!!!Tak nie wolno!!!Jak mogłaś tylko dlatego żę Cię szczur ugryzł zabrać mu jedzenie i wodę!!!???To niedopuszczalne!!!Zaden zwierz takiego postępowania nie zrozumie!!Jeśli chcesz jakoś ukarać czy odczucyć to zaraz po zdarzeniu daj lekkiego a celnego pstryczka w nos!![/quote]

chodziło mi o to, że dostwał tylko to :D Jacie myślałas, że ja mu zabralam jedzonko ? heh :0

Buhaha... czyli sugerujesz, że nie? To dlaczego na forum jest cały czas o tym żeby myś ręcę? Ech...

Posty scalone. Przez 60 minut od wyslania posta mozesz go edytowac - korzystaj z tego kiedy chcesz cos dopisac.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2006 6:12 pm przez doris_rat, łącznie zmieniany 1 raz.
_______________________________________
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Gryzie w uszy

Post autor: Ratata »

Doris:
1. Czytaj ze zrozumieniem
2. Edytuj swoje posty
:sciana2:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Gryzie w uszy

Post autor: Joanka »

[quote="doris_rat"]jeżeli szczur poczuje zapach świerzego mięska to trudno żeby nie zaatakował... I to wcale nie tak "głupota"[/quote]
Z tego by wynikało, że gotowany makaron też wywołuje u szczurów agresję, bo Falka reaguje na jego zapach tak samo, jak na zapach surowego mięsa. :>
[quote="Ratata"]1. Czytaj ze zrozumieniem
2. Edytuj swoje posty [/quote]
3. Używaj słownika ortograficznego.
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Gryzie w uszy

Post autor: doris_rat »

Dzięki będę pamiętała... Byłam zdenerwowana, bo tata mi kazał sprzątać... Jeszcze raz przepraszam za ortografie...
_______________________________________
Fatrat
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 7:50 pm

Gryzie w uszy

Post autor: Fatrat »

mnie mój szczur raz tylko ugryzł... potem wylądował w kranie pod zimną wodą i mu przeszło. nie działało na niego żadne przewracanie na plecy, z tym szkoda zachodu, a woda szczurowi nie zaszkodzi :D tylko trzeba lać po oczach :twisted:
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Gryzie w uszy

Post autor: doris_rat »

po oczach ?
Wow.. Mój szczur by się na mnie obraził za kąpiel :)
_______________________________________
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Gryzie w uszy

Post autor: Joanka »

[quote="Fatrat"]mnie mój szczur raz tylko ugryzł... potem wylądował w kranie pod zimną wodą i mu przeszło. nie działało na niego żadne przewracanie na plecy, z tym szkoda zachodu, a woda szczurowi nie zaszkodzi :D tylko trzeba lać po oczach :twisted:[/quote]
Nic nie rozumiem. Raz cię ugryzł, to skąd wiesz, co działało, a co nie?
Po oczach? Dobrze się czujesz?
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
Yhmi
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:14 pm

Gryzie w uszy

Post autor: Yhmi »

[quote="Fatrat"]a woda szczurowi nie zaszkodzi :D tylko trzeba lać po oczach[/quote]
po oczach? a może po uszach też? głowy szczura się nie moczy bo może to być przyczyną chorób. i zimną? czy chcesz go przeziębić? :zlosc:
Obrazek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Gryzie w uszy

Post autor: Ratata »

Fatrat, już dwano takiej głupoty nie widziałam :shock: Zanim zdążysz złapać szczura, wsadzić go pod kran i odkręcić wodę, już nawet nie będzie pamiętać, że Cię ugryzł :roll: Więc przestań z łaski swojej podobne bzdury wypisywać, bo odnoszę wrażenie, że doświadczenie ze szczurami masz żadne, w przeciwieństwie do wielu piszących tutaj osób :sciana2:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Gryzie w uszy

Post autor: mataforgana »

Joanka, panem Faktratem nie trzeba się denerwować, to szkodzi zdrowiu i samopoczuciu...

a co do tematu, to mój Senio kochał podgryzać wargi.
moja konsekwencja i upór zrobiły swoje.

nie trzeba było lać szczura wodą po oczach...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Gryzie w uszy

Post autor: PALATINA »

U mnie tylko Sputnikowi się zdarza dziabnąć w ucho, ale rzadko i zazwyczaj jest mi miło, że w ogóle sam wszedł mi na ramię, więc nie złoszczę sie za te uszy. Lekko gryzie, więc biorę to jako część eksploracji swojej pańci ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Wampiria
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:12 pm

Gryzie w uszy

Post autor: Wampiria »

Kici zdarza sie podgryzać w uszy.. ale to chyba raczej pieszczotliwie ;)
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Gryzie w uszy

Post autor: doris_rat »

Moja dzisiaj mnie znowu chapsneła. Ma szczęście, że nie do krwi, bo z dropsów były by nici :P
Ostatnio zmieniony śr lis 01, 2006 3:18 pm przez doris_rat, łącznie zmieniany 1 raz.
_______________________________________
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Gryzie w uszy

Post autor: Ratata »

Doris_rat, czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że szczur zabierania przysmaków nie kojarzy jako kary za konkretną rzecz? To nie człowiek, nie potrafi aż tak abstrakcyjnie myśleć :roll: Ewentualna kara(dmuchnięcie na szczura, krzyk, czy przewrócenie na placki) powinno następować natychmiast po ugryzieniu, później nie ma najmniejszego sensu :?
A dropsy są tuczące, więc możesz ich w ogóle nie dawać, albo przynajmniej dawaj mało, bo za zdrowe też nie są :jezor2:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Gryzie w uszy

Post autor: MANIAK90 »

Ratatata też tak sądzę, doris póki co chyba nie zrozumiała że to tylko szczur i takiech rzeczy nie rozumie...a karą możę być jeszcze lekkie,ale celne pyknięcie w nos :hyhy:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”