Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

MANIAK90, bosh, było się nie przyznawać :haha:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

MANIAK90, trzeba było zostawić, miałabyś glany autoryzowane w serwisie Mercedesa :hihi:
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

Widzicie ale trza się nazywać Marzena K....w każdym bądź razie wiem że nie tu temat o tym, ale jak zrobić w podpisie link, np. do galerii? Możecie odp na pw...


A tak do tematu...święto zmarłych jakoś mnie dołuje, jednakże nie mogę się doczekać jutra kiedy pójdę z przyjaciółmi na cmentarz, puszczą nam nostalgijna muzykę i pospacerujemy...tak u nas jest że 1 listopada wieczorem całe miasto spaceruje na cmentarzu...pięknie...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

Ja...chce...do...M...

kur*** jak mi go brak... :sad2:
Jestem slepa, glupia i w ogole beznadziejna ale nie potrafie przestac go kochac, nie umiem sobie przetlumaczyc, od przeszlo 9 miesiecy ciagle ten sam bol, nic do mnie nie dociera, ja juz nie mam sily... :sad2:
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

:przytul: Nezu czym sie...


[quote="mazoq"]glany autoryzowane w serwisie Mercedesa[/quote] a żebyś wiedziała Mazoq!!! :haha:
Ostatnio zmieniony wt paź 31, 2006 10:44 pm przez MANIAK90, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

nezu, :przytul: przez to trzeba po prostu przejść... aż w końcu przyjdzie ten cudny dzień gdy uświadomisz sobie że to już za Tobą :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

nezu, marne to pocieszenie, ale to kiedyś przejdzie.
Jeszcze parę miesięcy, może rok, może więcej, ale przejdzie.
Wytrzymasz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

chora jestem :?

mialam nadzieje, ze dzis sie obudze, wygladne przez okno i za oknem bedzie snieg... a tu lipaa :-( JA CHCE SNIEG!
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

Śnieg?????? nieeeeeeee nienawidze zadnych opadow atmosferycznych!!!!

A w ogóle nie mam auta i nie moge zapalic swiatelka na pomniku dzieciatka mojej przyjaciolki... :(
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Smutnik :(

Post autor: Matylda »

Juni ja tez wole facetow (o ile 14-15 latkow mozna nazwac faecetami)

Zasrany dzien

Poszlam spac o 2 bo ogladalam film
Ciotka zaczela dzwonic o 8 ze mam szybko przyjezdzac bo ona nie da rady kwiatow pozanosic, nawet rano nic nie zjadlam

Wichura, deszcz, zimno, a ja o 9 chodzilam z doniczkami i badylami w nich w ta i z powrotem, poparzylam sie jak zapalalam znicze

Ahhhh ten swiateczny nastroj :?
Ostatnio zmieniony śr lis 01, 2006 1:21 pm przez Matylda, łącznie zmieniany 1 raz.
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Matylda, ja nic nie mówię. Ale obudziłam się spanikowana sama w domu ciotki o 4 i już nie spałam... A ciocia w szpitalu... :-( Na szczęście nic groźnego, jutro pewnie wychodzi...
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Facet mi znów pojechał w delegację do pracy...
Wrócił w nocy z poniedziałku na wtorek, spędziliśmy razem 3 cuuudowne dni, z najcudowniejszym dzisiejszym :zakochany: a on sobie znów pojechał :cry:
I teraz 3 tygodnie bez Niego :cry:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

marchewa, ale spojrz z drugiej strony. Jak wraca to dopiero jest radosc ;) :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

limba81, no niby tak ;) I nie denerwuje wtedy i się nie znudzi i w ogóle ;)

Ale smutno jakoś tak bez Niego :(
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

[quote="marchewa"] I nie denerwuje wtedy i się nie znudzi i w ogóle [/quote]
zawsze rzeba patrzec ze szklanka jest do polowy pelna a nie pusta ;)
I ciesz sie tez ze masz za kim tesknic (bardzo ciezki wzdech) a wiesz ze wroci :D ....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”