Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Jaki jest ulubiony smak jogurtu twojego szczurka, zaznacz po jednym na kaÂżdego posiadanego szczurka.

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

Jogurt naturalny
13
13%
Jogurt truskawkowy
27
26%
Jogurt wiÂśniowy
10
10%
Jogurt morelowy
7
7%
Jogurt gruszkowy
6
6%
Jogurt poziomkowy
5
5%
Jogurt jabÂłkowy
6
6%
Jogurt brzoskwinia-maracuja
6
6%
Smak inny niÂż wymienione
24
23%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Guślarka »

Ja na razie jestem na etapie testowania smaków i firm. Na razie daję szczurowi jogurty z Jogobelli. Zasmakował już w jabłkowym i winogronowym. Dziś daję mu poziomkowy. Jeszcze nie wiem, w jakim smaku Fuf szczególnie gustuje. Na razie lubi wszystkie :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Dory »

Moje jedzą Bakomę i Danone:
na pierwszym miejscu, oczywiście ;) , morelka... dałyby się pokroić. Lubią też inny, czyli naturalny z bakaliami.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Bartek i Ilonka »

Dziś szczurki wsadziły mordeczki do jogurtu Oetkera, jakieś tam letnie orzeźwienie. Chyba orzeźwialo bo do czysta wylizały pudełko, a jogurt aż po uszach spływał, więc i zabawy było dużo.

Ilonka
Awatar użytkownika
Nya
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 24, 2006 8:33 pm

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Nya »

Mój ogonek uwielbia jogurt danone brzoskwiniowy Polskie Zboża cyz coś w tym stylu :D ale ogólnie nie wybrzydza ;)
Ostatnio zmieniony wt paź 24, 2006 8:57 pm przez Nya, łącznie zmieniany 1 raz.
"I wonder how winter will be with a spring that I shall never see..."
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Ratata »

A nasze stadko preferuje "różowe" jogurty, czyli truskawka, wiśnia itp. Co do firmy - zdecydowanie jogobella, ewentualnie danonki (a fuj:P)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Wampiria
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:12 pm

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Wampiria »

heh.. szczury siłą rzeczy jedzą to co ja... ;) jogurty zdecydowanie brzoskwiniowe :D ewentualnie morela ;)
galimatyas
Posty: 86
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 6:59 pm

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: galimatyas »

U mnie rządzi Bakoma śliwkowy :thumbleft: waniliowy też jest ostatnio na topie, wszelkie owocki w jogurciku są przez moich panów niemile widziane. Oblizują, cmoktają te owocki, ale zjeść, nie zjedzą :D
Obrazek
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: MANIAK90 »

Oj moje paskudy też owoców nie zjedzą...nie ma mowy ale za jogurcikami przepadają, nie wybrzydzają, a że nie zarabiam i jestem uzależniona finansowa to kupuje im jakieś tańsze... :hihi:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Imoen
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 9:44 am

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Imoen »

Ja daję różne jogurciki ale zdecydowanie brzoskwiniowe (Jogusie) najszybciej znikają :thumbleft:
The Crow's Song
Seidhe
Posty: 41
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 11:06 pm
Kontakt:

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Seidhe »

[quote="galimatyas"]wszelkie owocki w jogurciku są przez moich panów niemile widziane. Oblizują, cmoktają te owocki, ale zjeść, nie zjedzą :D[/quote]
po tym jak zbierałam w lecie truskawki i zobaczyłam co ludzie wrzucają do koszyka byle był pełny, tez nie jem owoców z jogurtów:D
a jak Vera była w ciąży to moj onkły ojciec jej kupował najlepsze jogurciki jakie na rynku były:P jakieś danony, bakomy wszystko co tylko chciała:)a ja dostawałam te z tesco,co w promocji były:Pech i rozgryź tu tego człowieka:/
Ostatnio zmieniony śr lis 01, 2006 12:54 pm przez Seidhe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ulubione szczurowe smaki jogurtów.

Post autor: Tweetka »

A ja mam pytanko... (Bo ja z tych niedoświadczonych :P). Kefirku można troszkę dać ? Czy niebardzo ? :/
nie bardzo - poprawiam się ;P
Ostatnio zmieniony wt gru 19, 2006 3:52 pm przez Tweetka, łącznie zmieniany 1 raz.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”