Ogonki i bezogonek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: sauatka »

super! ;)
podrap psiaka :P aaa tak od siebie prosze moze o jakies foteczki :oops:
szczurasow i kaleki malego :jezor2:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, no to suuuuper :D
Czy ja Ci już gdzieś pisałam, że masz dzielnego psiaka? :drap: :jezor2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

ok ok.. pożyczę aparat... a psiak dzielny niesamowicie... podziwiam tą jego cierpliwość..
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: Matylda »

helen.ch jju jak sie cesz :lol2: No i czekamy na zdjecia :hihi:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

zdjęcia :drap: zdjęcia :drap: kupuję aparat, nie bedę sie prosić... i wtedy beda zdjęcia, kochani, w piatek idziemy z Jackim do weterynarza na kontrolną wizytę, wtedy pan doktor podejmie decyzję, kiedy wyjmować mu będzie ten gwóźdź... jejku, on jest już cztery tygodnie w gipsie... jeszcze jakies dwa... damy radę
Ostatnio zmieniony sob lis 04, 2006 2:05 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Jezu, jak wy robicie zdjęcia szczurom?? :drap: moje nie usiedzą, a zwłaszcza Tiksi, na podłodze sie nie da, bo ucieka w siną dal, na tapczanie włazi na mnie, na szafkach w kuchni i komodzie w pokoju... porażka totalna i kupa smiechu -- > Tiksi wymyśliła sobie zabawę: ja aparat do góry - Tiksi szykuje sie do skoku, raz udało jej sie wylądować na moim ramieniu, nie moge podejść bliżej bo od razu próbuje skoczyc na obiektyw.. a wcale nie podchodze blisko, ona niesamowicie daleko skacze. Przed chwilą skoczyła mi z komody na narożnik a to jakieś 1,5 metra było ( i nic to że zejść mogła , bo oba meble się prawie dotykają - nie, ona musiała sobie skoczyć na sam środek)... jak nie więcej... no wiewióra jak nic... i to nie tylko z umaszczenia.... :haha: Zdjęcia w aparacie (tym bez kabla). Jak wydobędę to pokażę.
Obrazek
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

[quote="helen.ch"]Jezu, jak wy robicie zdjęcia szczurom?? :drap:[/quote] :haha: kochana, juz tlumacze. Ja mam 2 metody.
1. Bierze sie szczura/-ry, kladzie sie w jakim dosc malym, zamknietym miejscu (fotel, kanapa, lazienka, lozko itp) i sie pstryka ile wlezie.
2. Szczur/-y biegaja po mieszkaniu/pokoju. Lata sie za nimi z aparatem i pstryka ile wlzie lub siedzi sie w jednym miejscu i pstryka ile wlezie. Obie metody prowadza do nastepujacej sytuacji: masz dziesiatki zdjec z czego naprawde fajnych jest z 15-20 sztuk :lol2: :haha:
Jest jeszcze metoda na jedzenie. Miseczka ze smakolykami i my czatujący z aparatem. Tylko ile mozna miec zdjec z pokarmem w tle? :jezor2:
Tzrymam kciuki za psinke. Alez bedzie szczesliwy bez gipsu, tylko poruszal sie bedzie smiesznie na pczatku. Przynajmniej u mnie tak bylo.
Ostatnio zmieniony ndz lis 05, 2006 9:14 pm przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, dobra metoda to: dajesz smakołyk, szczurcia siada i zaczyna jeść, a Ty wtedy "pstryk" :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

taaaaa, ale to działa tylko na Kropencję, Tiksi ma gdzies smakołyki, nawet do łapek nie bierze, tylko pędzi... i skacze jak szalona..oj jak kupie aparat , to jej nie odpuszczę, kartę 1GB zaplanowałam i będę pstrykać ile wlezie...
Ostatnio zmieniony ndz lis 05, 2006 9:35 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, na karcie 1gb to Ci się zmieści ponad 1300 zdjęć, więc na bank wybierzesz jakieś jedno czy dwa, które będą fajne ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Wiem :haha: , tą kartę to ja z myślą o moich fotograficznych zapędach zamierzam nabyć, zawsze mi brakuje, czy to filmów, czy karty, w Szkocji zrobiłam ponad 600 zdjęć, na Krecie też cos koło tego... a tak komfort pełny będę miała... może ona i za duża, ale co tam...
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: Matylda »

heh helen.ch ja 1GB to mam w telefonie ...... ;)
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

Matylda, ale zdjecia z komorki nierowne tym z aparatu, co wszyscy wiemy :jezor2:

Helen, ja kibicuje tym zakupom, bo mam cicha nadzieje, ze zasypiesz mnie zdjeciami 8)
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 8:02 am przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: Matylda »

Viss moj aparat ma 2 megapiksele wiec tyle co przecietna cyfrowka, wszystkei zdjecia kore umieszczam na forum sa wykonane telefonem :jezor2:

Viss ja tez mam nadzieje ze galeria Tiksi i Kropki sie powiekszy :hihi:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

:lol2: zamówiłam aparat-zamówiłam aparat :lol2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”