Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

http://szczury.org/showthread.php?pid=215799#215799

Powiedzcie mi...co ja robie nie tak..

Nie mam sily... :cry:
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Smutnik :(

Post autor: Matylda »

nezu :przytul:

Az sie poryczalam.........
Dlaczego? Pytam sie dlaczego? :sad2:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Smutnik :(

Post autor: Azi »

nezuś... :przytul:

to nie Twoja wina, to niczyja wina, czasem tak jest, u ludzi także... Jak się czuje Arnica?
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Smutnik :(

Post autor: Dory »

Przytulam Was obie MOCNO :przytul:

[*]
dla dzieciaczków :sad2:

Czy z mamusią wszystko ok?

Boże, to takie smutne...! Płaczę :sad2:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Bosh, dzwoniłam do kumpla i poczęstował mnie takimi wiadomościami... Po pierwsze czwarty rok z rzędu nie będę u Niego na urodzinach :sciana2: Zawsze, ale to zawsze coś nam wypadało. A to mój najnajlepsiejszy kumpel :sciana2:
A po drugie... ojciec naszej bardzo dobrej kumpeli z grupy właśnie umiera w szpitalu... nie ma już dla Niego ratunku... :-(

Co to za kurewski dzień?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Smutnik :(

Post autor: Matylda »

[quote="marchewa"]Co to za [wulgaryzm usunięty] dzień?[/quote]

Wlasnie......... juz nie pamietam gorszego..........
Wszytsko dzis co najgorsze zwalilo sie na Polske :?
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Smutnik :(

Post autor: Doma »

Mam już wszystkiego dośc, wszystko mi sie wali na głowe... Duża ciągle dominuje - gryzie małą szczurzyce i ona wtedy tak piszczy. Wiem wszyscy mówią, że to normalne i w ogóle. Ale mnie sie płakać chce jak to widze. Wczoraj sie dwa razy w nocy obuziłam, bo piszczała. Jestem jakaś przewrażliwona, chyba...
Jeszcze nie moge puścić szczurzyc po pokoju, bo kable nie zabezpieczone. Biurko im nie wystarcza. A Lola zaznacza teren. Dzisiaj chyba biegały ze 3 godziny po biurku i kanapie, a jeszcze im mało, nie wiem co mam zrobić.
Jeszcze te klasówki. Jest ich stanowczo za dużo.
W ogóle wszystko jest do niczego, mam dość. Jeszcze chyba nigdy nie maiłam takiego doła.
:sad2: :sad2: :sad2: :-(
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2006 10:06 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Smutnik :(

Post autor: Matylda »

Dzisiaj byl sprawdzian z matmy, jutro mamy z fizyki, w poniedzialek z biologi, we wtorek z histori i kartkowka z chemi, w srode rozprawka na ocene z polskiego, w czwartek sprawdzian z polskiego :sad2:
We wtorek dostalam dwie 2 z geografi i napadli moja ciocie, wczoraj Arnisia urodzila niezyjace szczurki........... :sad2:
kur*** co za tydzien??
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Smutnik :(

Post autor: Kagero »

nezu, marchewa, :uscisk:
Quod me nutrit me destruit.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

Dziewczynki i Chłopcy :przytul: :przytul:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

Maniak, zmien tego avatara, bo jest do kitu. bezsensownie sugestywny, mozna by powiedziec...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Smutnik :(

Post autor: Kagero »

jeszcze jak... powiedziałabym, że sugestywny z wielką presją. poprę an: proszę, zmień go... (mam powód, żeby wysuwać taką prośbę, bo normalnie raczej bym tego nie zrobiła...).
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

A ja bym powiedziała, że on jest mało tego że sugestywny, mało tego że z presją, to jeszcze szantażujący, narzucający i obrzydliwie ostentacyjny.
MANIAK90, wielkie przepraszam, ale zmień go.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Smutnik :(

Post autor: Szałas »

mi tam to przypomina keczup i żyletke :P
i po co ci keczup w avku ?:>
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Smutnik :(

Post autor: Kagero »

keczup ma trochę inną konsystencję ;-) (jeśli już uderzamy w ten ton)
Quod me nutrit me destruit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”