Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Chesti »

Dzielna dziewczynka :klask:

Trzymam kciuki! Będzie dobrze :thumbleft:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: AmericanIdiot »

trzymam kciuki za Milvę, zeby wróciła do zdrówka ;) :przytul:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: ESTI »

Ciesze sie bardzo, ze z mala lepiej - to bardzo dobrze rokuje. Trzymajcie sie dziewczyny.
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: marchewa »

Dzielna dziewucha :klask:
Oby tak dalej :thumbleft:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: limba »

Kciuki caly czas trzymane. Milva twarda babka badz.....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Guślarka »

Silna i twarda dziewucha, jak jej literacka imienniczka ;) Tak czy siak przesyłam moc ciepłych myśli i trzymam kciuki :przytul:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

pełza :) zjadla przed chwila dużo jogurtu, razem z Nitką :)

oczka ma cały czas w porfirynie, jest słabiutka, ale kręci się w klatce, przestawia szmatki z miejsca na miejsce i mości sobie ciepłe gniazdko. Nitka ją ciągle tuli.

ufff, jutro znów jedziemy na zastrzyki, ale teraz to już przecież... przecież ona musi z tego wyjść, prawda...?
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: marchewa »

mataforgana, prawda. :)
I wyjdzie :)

Wiedźminowa Milva wychodziła nie z takich opresji :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

:twisted: wieeedziałam, wiedziałam, że magia imion działa :)

nie na darmo mamy w domu Milvę, Triss, Falkę, a i Ciri dotrze mam nadzieję niebawem... :)

...i tylko Iskierka skończyła źle... :(
mam tylko nadzieję, że ta druga Iskra będzie z nami dłuuugo.

a Milviaś pożera dropsy :) psie ;) z witaminami :) micha po jogurcie jest juz czyściutka. zaraz będę gotować obiad dla Iskry, i ogoniaste dostaną przy okazji pełne michy - będzie ryż z mięskiem - niech Milva nabiera sił :D

...ona ciagle jest tak totalnie krucha...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Viss »

Strasznie sie ciesze :klask: :klask: Teraz juz bedzie z gorki, na pewno sie uda. Milva jak widze, dzielna jest strasznie, jak juz sobie mości gniazdko to jest dobrze. Najwazniejsze, ze sie rusza, ze je i pije i ze ma wolę walki. Strasznie trzymam nadal kciuki :thumbleft:
I am not from your tribe.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: ESTI »

Ona potrzebuje duzo czasu, aby dojsc do siebie. Jednak wierze, ze leki i troskliwa opieka jaka ma teraz przyspiesza regeneracje i bedzie jeszcze brykac. :przytul:
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

wróciłyśmy od pana doktora, w lecznicy nadziwić się nie moga, że szczurek w tym wieku tak świetnie sobie poradził... pan doktor obejrzał ją i osłuchał bardzo dokładnie i powiedział że jest bardzo dobrze :)
Milvunia siedziała mi cała drogę w rękawie kurtki... straszny tulak z niej od jakiegoś czasu :)

poza tym byłyśmy u krwiopijki po maluszki z laboratorium, Milviaś schowała się w kołdrze krwio ;)

teraz śpi. duuużo śpi... nie chciała na razie jeść. jesli się nie przetransportuje za jakiś czas do mieseczki, spróbuję ją pokarmić jakimiś smakołykami.


dziekujemy wszystkim za ciepłe myśli :)


EDIT:
jedno, co mnie martwi - Milunia dużo sika - ale to już wiemy, że jest efektem po przyjmowaniu leków. niepokojący dla mnie jest kolor moczu... wygląda jakby był z krwią, ciemnobrunatny. zrobiła siku podczas zastrzyku, wet widział... twierdzi, że może to być jeszcze efekt stanu zapalnego, który pozostał jeszcze po wylewie. mimo wszystko niepokoi mnie to... spotkaliście się z taką sytuacją?
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 1:47 pm przez mataforgana, łącznie zmieniany 1 raz.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Viss »

[quote="mataforgana"]niepokojący dla mnie jest kolor moczu... wygląda jakby był z krwią, ciemnobrunatny[/quote] moze to nie kwestia krwi, tylko skoncentrowania moczu?
I am not from your tribe.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

nie wiem, ja tak mialam osobiscie przy moich wiecznych problemach z nerkami przez jakis czas...


pan wet stwierdzil, zeby sie na razie nie niepokoic.
ale mimo wszystko troche sie martwie.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: ESTI »

Przy wylewie niestety moga wystapis przerozne reakcje, bo nigdy nie wiemy jaka czesc mozgu zostala uszkodzona i jakie zniszczenia nastapily w organizmie.
Jednak jak widac dziewczynka dzielnie walczy. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”