czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

czego się boicie?

Post autor: kasia...123 »

zaznaczyłam robaki ale w sumie to nie strach tylko obrzydzenie...strach jedynie przed pająkami.
Boje się koni...są jak dla mnie zdecydowanie za dużymi zwierzętami i wydają się być nie przewidywalne, ich siła mnie przeraża i gwałtwone ruchy. W ich obecności jestem spięta, nogi mi się trzęsą i najchętniej wtedy uciekłabym gdzieś bardzo daleko.
klik <--- galeria moich uszatych
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: Lady Makbet »

Boje się koni...
Huh, takiego Łosia jak mój Idol byś się nie bała ;) To tylko z wyglądu koniem jest, z charakteru bardziej jak leniwiec ;)

a boje sie ciem, wysokości, małych pomieszceń (windy -__- ) , samotności.
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: krwiopij »

Hmm, a ja chyba niczego. :roll: Wszelkie miałe żyjątka bardzo lubię (pająki, ćmy, robaki, żuczki i inne takie). Duże (psy, konie i wszystkie inne) jeszcze bardziej. Lęku wysokości nie mam, z klaustrofobii się wyleczyłam. Duchy mi nie straszne (jakoś oswoiłam się, że takie coś może istnieć, ale przecież nic złego nie może mi zrobić), w ciemności czuję się bezpiecznie. Wysokość i wodę uwielbiam.

A wiem, dentysty są boję. :| Ale z tym da się walczyć. ;) Poza tym jest kilka motywów, które wywołują u mnie dreszczyk niepokoju (jak naprzykład pływanie wpław po oceanie czy badzo głębokim jeziorze - kto wie, jakie ogromne stworzenia mogą czaić się gdzieś pod tobą?), ale to raczej przyjemny dreszczyk. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

czego się boicie?

Post autor: kasia...123 »

Lady Makbet pisze:
Boje się koni...
Huh, takiego Łosia jak mój Idol byś się nie bała ;) To tylko z wyglądu koniem jest, z charakteru bardziej jak leniwiec ;)
nie wiem możliwe, ale co najciekawsze nigdy nic mi koń nie zrobił jakikolwiek więc nie wiem skąd ten mój strach. Jeździłam kiedyś z koleżanką na hipodrom do sopotu bo miała tam swojego konia który też był bardzo łagodnym leniwcem, ale jednak jak ona mi kazała wejść do boksu to wchodziłam z trzęsącymi się kolanami ale po pierwszym jego ruchu wychodziłam.
Ostatnio zmieniony wt sie 29, 2006 9:47 pm przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Constrictor
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 29, 2006 7:28 pm

czego się boicie?

Post autor: Constrictor »

Jeżeli miałbym sie czegoś bać, to chyba tylko "niesamowitego nastroju tajemnicy":). Kto grał w Silent Hill ten wie. Osamotnienie i ślepe błądzenie w pustce...brrr
Terrarystyka RUULEZ!]:->

Obrazek
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: nev! »

a ja się boję koni. Boję się że się na mnie popatrzą i odgryzą mi palce.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

czego się boicie?

Post autor: MANIAK90 »

Hhe ja nie boję się niczego z wymienionych rzeczy...boję się raczej samotności, niespełnienia, przyszłości...ale napweno nie boję się śmierci...


[quote="carpathia"]A można zgłosić reklamacje? Nie ma odpowiedzi "niczego" [/quote]nie wierzę w to że się niczego nie boisz...nie ma takiego czlwoeika, jednakże ukrywasz swóje lęki przed samą sobą...




[quote="krwiopijka"]Poza tym jest kilka motywów, które wywołują u mnie dreszczyk niepokoju (jak naprzykład pływanie wpław po oceanie czy badzo głębokim jeziorze - kto wie, jakie ogromne stworzenia mogą czaić się gdzieś pod tobą?), ale to raczej przyjemny dreszczyk. [/quote] Heh krwiopijka skąd ja to znam...i chociaż wiem żę w jeziorze nie ma potworów ani tym podobnych to na samą myśl tego zę ,moe nogi są 1,5 metra pod wodą np. przy głębokości 40 m mnie przeraża...tak samo glony i wodorosty, wiem że tam sobie tylko rybki spokojnie pływają, ale nogi ani ręki tam nie włożę...
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 7:09 pm przez MANIAK90, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

czego się boicie?

Post autor: Juni »

nev!, kasia...123, ja nie wiem, naprawdę jak można nie kochać koni ;)

Boję się, że obudzę się zupełnie sama, bez ludzi znajomych. O. I węży panicznie. I pająków... :roll:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czego się boicie?

Post autor: Fatty »

[quote="Juni"]nie wiem, naprawdę jak można nie kochać koni [/quote]
ja je szanuję, ale panicznie się boję. Ktoś mi orzekł kiedyś, że wręcz mam fobię.
Ludzie mnie namawiają aby przełamać się, i do konia podejść. Nigdy w życiu. Już na samą myśl nogi mam jak z galarety,serce wali jak głupię, robię się blada niczym ściana i mam ochotę wiać jak najdalej.
Na kuligu nie potrafiłam się dobrze bawić, tylko siedziałam sztywno błagając w duchu aby to wszystko sie jak najszybciej skończyło. Oł noł,noł, konie to nie dla mnie.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

czego się boicie?

Post autor: Juni »

Fatty, ile razy koń mi nadepnął na nogę, ile razy przygniótł do ściany. A ile razy z niego zleciałam?! A mimo wszystko kocham. Może to się dziedziczy? A może jakieś złe wspomnienia? Przecież konie to takie sympatyczne kochane wielkie misiaki ;)

A próbowałaś z kucykami? Jakieś malutkie? Na większości festynów są kucyki... :)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

czego się boicie?

Post autor: Filip11 »

Warzywka, znaczy sie zostania warzywkiem, chodzi o to ze sie jest takim z deka ulomnym ,a zreszta wiecie o co chodzi:P
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

czego się boicie?

Post autor: Juni »

Filip11, warzywko... Człowiek, który wegetuje - jak to mówisz jest warzywkiem niekoniecznie jest ułomny. Są to zazwyczaj ludzie, którzy nie widzą sensu w kontakcie z innymi ludźmi, którzy wolą zaszyć się w swoim pokoju i robić tylko to co muszą. Ułomność? Niekoniecznie. Pewnie większość z nas miało lub będzie miało w swoim życiu taki okres gdzie woli ograniczyć się do czynności zaspokajających potrzeby życiowe...
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czego się boicie?

Post autor: Fatty »

[quote="Juni"]A może jakieś złe wspomnienia?[/quote]
boję się koni chyba od zawsze.

[quote="Juni"]A próbowałaś z kucykami? Jakieś malutkie? Na większości festynów są kucyki... [/quote]
do kuca też się nie zbliżę, za nic. Blokada nie do przebycia.

[quote="Juni"] ile razy koń mi nadepnął na nogę, ile razy przygniótł do ściany. A ile razy z niego zleciałam?! A mimo wszystko kocham[/quote]
to tak jak u mnie z psami ;) Wiele razy zostałam obwarczana, szarpana,pogryziona a życia bez nich sobie nie wyobrażam-to moja miłosć i pasja :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

czego się boicie?

Post autor: Juni »

[quote="Fatty"]Juni napisał/a:
ile razy koń mi nadepnął na nogę, ile razy przygniótł do ściany. A ile razy z niego zleciałam?! A mimo wszystko kocham

to tak jak u mnie z psami ;) Wiele razy zostałam obwarczana, szarpana,pogryziona a życia bez nich sobie nie wyobrażam-to moja miłosć i pasja :)[/quote]

bo zwierzaki takie futrzaki to w ogóle kochane paskudy... :zakochany:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

czego się boicie?

Post autor: PaulinaK »

Ja, tak najbardziej to boję się tylko jednego. Mam wielki strach przed wielką, głęboką, ciemną wodą. Nie chodzi ogółem o wodę, bo pływać lubię, tylko właśnie o taką bardzooo głęboką, środek oceanu przypuśćmy. Niewiem co bym zrobiła gdybym się na takiej znalazła... jak tylko myślę to mi się kręci w głowie. Najgorsze jest to, że ta fobia się powiększa, np jak na wakacjach byłam nad takim jeziorem i tam było tak, że woda była mi do szyii a później takie urwisko było że jakieś pół metra nademną by sięgała i ja tam wpadłam, a ludzie pływający mieli gdzieś, dobrze, że jakoś wypłynęłam... :cry:
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”