[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
bobek369
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 9:34 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: bobek369 »

No juz wiem o co chodzi to dobra ja kupie ta klatke a Lucky urodzil sie u kumpeli i ona niestety musiala utpoic 8 innych szczurków od tej mamy i zostal tylko ten!!:(I wtedy ona mi ich dala;].To sobie porobie to klatke i te panela dam;] a z tymi polpieterkami ti jeszze nie wiem czy bede umial zrobic je trzeba pokonbinowac!!Pozdrawiam
BoBuS
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Asiulka »

Jak to musiała utopić??!! Czy ona ma może samca i samice w jednej klatce czy samica była ze sklepu a małe były z wpadki??

Proponuje Ci jedną z klatek których linki dała Kagero.
Ta co jej link pokazałeś jako drugą, oczywiście nadaje się dla 2 szczurków ale koszmar jest przy myciu (wiem, bo miałam tą klatke), ze względu na wysuwaną szuflade w kuwecie.
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 5:45 pm przez Asiulka, łącznie zmieniany 1 raz.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Kagero »

że tak offtopowo powiem: nieważne z jakiego powodu, ważne, że zamiast wysilić się i poszukać domów dla maluchów zrobiła to. to przerasta moją ograniczoną zdolność pojmowania. brak słów.
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 6:08 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
bobek369
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 9:34 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: bobek369 »

Nio tez mi jest zal troche ale coz mogem zrobic nie moje ja bym poszukal dla nich domu ale nie byly moje!!! CO ja na to poradze?? Pozdrawiam jush zaniedlugo pokaze wam co ja zrobilem i jak zmodernizowalem moja klatke dzieki wam pozdrawaim szczuro maniaków;]!! :lol: :khihi: :? :D 8) ;)
BoBuS
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Layla »

bobek369, ja wyszukałam domy dla 6 maluchów mojej koleżanki! Szczurki znalazły domki u ludzi z tego forum, i ja zajęłam się tym pośrednictwem choć nie były moje! Więc można coś zrobić! Zawsze! Wystarczyło dziewczynie zaoferować pomoc w szukaniu domków... :roll: EOT
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 7:04 pm przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Matylda »

dokladnie tak jak pisala Layla.
A po za tym skoro Twoja szczurka nie ma mleka to nie wykarmi mlodego i maluch zdechnie........
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Anita »

[quote="bobek369"]mam dwa scurki mamusie i amlego [/quote]
Matylda, jeśli to jego mama to ma mleko.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Kagero »

Matylda, ale bobek369 napisał, że właśnie to jest mama malucha, a reszta miotu została utopiona. przynajmniej ja to tak zrozumiałam. chyba nic nie wspominał, że szczurka nie ma mleka?

/edit: muszę się nauczyć odświeżać otwarte tematy zanim coś napiszę... :sciana2:
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 9:13 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
hefi
Posty: 23
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 8:40 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: hefi »

utopic :| :sciana2: jak mozna utopic :zlosc: a ja szukam szczurki a oni mi tu o topieniu... :bije: ehhh....
bobek369
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 9:34 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: bobek369 »

No bo ja nie wiedzialem bo ja chcialem szczzurka dopiero wtedy jak moj kuzyn mial od tej samej kolzanki i ona juz je utopila zanim ja poznalem!! Niestety:/ no a kuzyn mieszka ze mna i tak sie okzalo ze jego szczur a moja kropka to rodzenstwo. Kropka ma mleko i pilnie opiekuje sie malym hehe;] ;) Juz zaniedlugo bede kupywal ta klatke i jak sie uda to wam przesle co z nia zrobilem bo chce jeje i malem tam pare zabaweczek wzucic moze sie uda zobaczymy!! Aha mam jeszcze jeden problem jaka karme propunujecie bo moja kropka chodzi i rosypuje to co ma w misce nie wiem czemu moze jej suchce jedzonko nie smakuje a mam normalne jedzonko dla gryzoni ogolne nie wiem czemu moze jakies linki zapodacie Pozdrawiam i dziekuje za pomoc;] :D
BoBuS
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Kagero »

bobek369, no już dobrze. teraz najważniejsze jest, żebyś się dobrze swoimi podopiecznymi zajął.
tutaj masz kilka linków dotyczących karmienia:
- wszystko znajdziesz >>tutaj<< w spisie treści działu karmienie;
- dział KARMIENIE - czyli spis wszystkich tematów dotyczących karmienia; znajdziesz tam również wszystkie podawane przeze mnie linki;

trochę ułatwię Ci szukanie:
- dieta dla ciężarnych i karmiących szczurzyc;
- przede wszystkim uważaj na wybór karmy;
- karmy polecane;
- karmy NIE polecane;
- szczur nie chce jeść suchej karmy - przy czym musisz wziąć pod uwagę, że szczurka nie musi przepadać za wszystkimi składnikami karmy, którą jej podajesz (jeśli już przy tym jestem - zaopatrz się w kolby dla gryzoni - pomagają ścierać zęby i szczurom z reguły smakują);
- różne przysmaki, które można dodać do karmy;

a później przyda Ci się też:
- dokarmianie 2-3 tygodniowych maluchów - ale myślę, że to raczej dla szczurków, które nie są już z mamą.

pamiętaj, że karmiąca szczurzyca powinna mieć dużo białek (twaróg, jakieś mięsko gotowane - bez przypraw!) i karmę ogólnie bogatą w składniki odżywcze. świeże owoce i warzywa najlepiej podawać codziennie łącznie z suchą karmą - nie tylko karmiącej mamie, ale każdemu szczurkowi. o tym wszystkim przeczytasz w dziale karmienie; wystarczy odrobina chęci.

------------------------------------------
a ponieważ zrobił nam się jeden wielki offtop, proponuję, żebyś na przyszłość dokładnie poczytał wszystkie tematy, które Cię interesują i tam, w razie wątpliwości, zamieszczał swoje pytania.
moderatorów przepraszam za rozwlekanie się nie na temat; no ale jak już zaczęłam to dokończyłam. przepraszam, postaram się tego więcej nie robić.
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 4:17 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
bobek369
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 9:34 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: bobek369 »

Dzieki juz teraz kupie mojej Kropce Megan XtraVital i bedem jej dawal nabial ale nie zaczesto jakas zupke i dropse a wlasnei jak juz mowie o nich to gdzie je mozna dostac?? Wlasnie gotuje mojej jajecko ciekawe czy zje Pozdrowionka THX;]
BoBuS
laufis
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 16, 2006 7:53 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: laufis »

Mam zamiar sprawić sobie jednego ogonka do takiej klateczki >>link<< . Kupił bym 2 ogonki ale rodzice mnie wywalą z domu:) Co sądzicie o tej klatce??
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Vella »

[quote="laufis"]Co sądzicie o tej klatce??[/quote]
klatka jest świetna. Mam taką samą. :thumbleft:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
laufis
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 16, 2006 7:53 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: laufis »

Możesz umieści jakieś zdjęcia twojej klateczki??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”