Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Jastina
Posty: 29
Rejestracja: wt cze 13, 2006 8:17 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Jastina »

Na razie to ja jeszcze jestem na drugim roku studium, czeka mnie nowa praca dyplomowa (cholerna reforma oświaty), szkoła piekielnie droga (i wcale nie warta swojej ceny) , weekendy zawalone bo zajęcia mam od 8do 20 ,nie wiem może to mnie kurcze jakoś zniechęca, na dodatek przeszłam na swoje i już nie jest tak pięknie i beztrosko jak było u mamy :?
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 6:33 pm przez Jastina, łącznie zmieniany 1 raz.
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

a ja jestem zdezorentowana...
Na dodatek od jutra będzie tak pusto...
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

jutro do lekarza :/ ciekawe co sie okaze...
jak slysze o pobieraniu krwi to mi sie momentalnie slabo robi, a o operacji to juz w ogole :|
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

satanka666, a coś cię czeka? Moja mama będzie miała... :/ Ale na szczęscie nic poważnego, raczej zabieg...
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

no wlasnie nie wiem, juz mnie mama straszy..

boli mnie po prawej pod zebrami... w ogole teraz zaczelo bolec z boku i z tylu. AAajjj...
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

satanka666, a widzisz... :roll: No to jutro do lekarza!

I trzymam kciuki, żeby było dobrze! :przytul:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

Aha... Współczuję...
Trzymam kciuki żeby nic ci nie było :thumbleft:
A ja się igieł nie boje :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

zona_braunera, satanka666, :przytul:
Jastina, to może warto by było pomyśleć o innej szkole?

nie wierzę... normalnie nic tylko trzaskać łbem o ścianę :sciana2: od trzech miesięcy próbuję ściągnąć drugie cd do filmu. trzy razy szlag trafił pod koniec ściągania jak było już prawie na finiszu... a teraz nie dość, że ślimaczyło się kawał czasu, to jeszcze jest 96,2% i nagle mi wyskakuje, że nie ma zakończonych źródeł :zlosc:

/edit: a ja tam jestem na tyle odważna, że się gapię jak mnie kłują, dziabią i tarmoszą x]
satanko powodzenia jutro ^.^
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 10:26 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

satanka666, mam nadzieje, ze to nic powaznego. :przytul: Nie chcialam Cie nastraszyc : (.
Trzymam kciuki. Brr, sama niecierpie pobierania krwi.

Kagero a jaki to film?
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 10:32 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

"tajemnica brokeback mountain"
a przecież zawsze było dostępne w całości :sad2:

/edit: buuu, emule jest ZŁE! :zlosc:
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 10:38 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Kagero, polecam torrent. Myslalam, ze znajde u siebie na sieci ten film i bym Ci jakos podrzuciła, ale nikt nie ma o dziwo : |. W ogole to chyba za niedlugo bedzie w tv lecial... cos mi sie tak zdaje.
Obrazek
Obrazek
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: kruczyslaw »

to ja sie dołącze do marudnika :] pomarudze sobie na temat sniegu czlowiek kupil wyczekana deske i nie ma sniegu :( ile jeszcze bedzie trzeba czekac na biały puszek ?? juz nie moge sie doczekac . . . :sad2:
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

Maugos`, na razie używam tylko emule bo wydaje mi się najwygodniejsze; sporadycznie sprawdzam inne programy, więc pewnie uda mi się sprawdzić i ten.
a w telewizji o ile będzie, to najpierw na kanałach kodowanych. a później poleci na jakimś polsacie, będzie przerywany stadem reklam i żałośnie okrojony...

ja tam wolę filmy na komputerze, chociaż się nairytować można - a to się nie ściąga, a to napisy nie pasują, paskudny rip... :evil:

śnieg też jest ZŁY! :jezor2:
Quod me nutrit me destruit.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

Kagero, emuł dobry do mp3, ale nie do filmów.... do filmów tylko i wyłącznie bittorrent...
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

to się nie stawiam - kombinuję torrenta :twisted:
nie będzie mi emule podskakiwać.
Quod me nutrit me destruit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”