moje ściurki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
hefi
Posty: 23
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 8:40 am

moje ?ciurki

Post autor: hefi »

To może ja się pochwalę... :) Wczoraj kupiłam szczurkę... malutką i cała blue :) Po prostu cudeńko... Moja niunia ma już ok 4-5 miesięcy i stwierdziłam że przydałaby się jej koleżanka... Od kilku już dni szukałam czarnej szczurki ale jak zobaczyłam małą :) ehhh.. sami rozumiecie :) za jakiś czas wrzuce fotki... Mała ma 2miesiące... Po dzisiejszej nocy które spędziły w nowej klatce... oczywiście nie obyło się bez sprzeczek... spały rano razem w jednym hamaku wtulone w siebie :)


Jedyny problem to był tylko taki że nie poinformowałam współlokatorów o nowej mieszkance ale jakoś to przeżyli...
Ostatnio zmieniony śr lis 15, 2006 11:05 am przez hefi, łącznie zmieniany 1 raz.
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

moje ściurki

Post autor: zebra »

Cieszę się że Niunia ma towarzystwo i mam nadzieję że się dobrze dogadają :thumbleft: Ja też mam za sobą pierwszą noc razem z moimi dziewczynkami :hihi:
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

moje ściurki

Post autor: zebra »

Są przepiękne, co za kolory... :zakochany: A jaką mają ściółkę? Nie kichają?
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
hefi
Posty: 23
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 8:40 am

moje ściurki

Post autor: hefi »

ściółka to Cat's Dream... nie kichaja, ale planuje im zmienić na coś innego (nie wiem tylko na jaką :drap: bo po trocinach Niunia miala strupki na uszach :? )
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

moje ściurki

Post autor: zebra »

http://szczury.org/viewforum.php?f=18 - w tym dziale jest mnóstwo informacji o ściółkach ;)
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”