Dziubaski

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Dziubaski

Post autor: ESTI »

Dr_LooLoo, jesli drapanie bedzie sie utrzymywalo, to byc moze sa to pasozyty, ale orpocz drapania w niedlugim czasie powinny pojawic sie strupki lub gole placki.
Obrazek
Dr_LooLoo
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 6:11 am

Dziubaski

Post autor: Dr_LooLoo »

Cały czas ją obserwuję, macam i sprawdzam czy coś złego się nie dzieje. Dzięki za troskę :D
Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2006 4:53 pm przez Dr_LooLoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Dziubaski

Post autor: Matylda »

moje malenstwo.....bozie co jej? Zdrowiej malutka!! Trzymam kciuki! :thumbleft:
A co do suchego powietrza to moze faktycznie przez to? Moim tez ostatnio porfiryna zaczela leciec, mimo ze wlasnie skoncyzlam im podawac scanomune. Wczoraj powiesilam na kaloryferze taki pojemniczek z woda i dzis troche jak by lepiej.

usciskaj ja.....moje kochanie ...... :zakochany:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Dr_LooLoo
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 6:11 am

Dziubaski

Post autor: Dr_LooLoo »

Uściskałam i wymiziałam, dzięki Matylda ;)
Nawilżam powietrze w pokoju i maluch się już nie drapie :kciuki: :klas2k:
Podaję jej ciągle echinaceę, tak na wszelki wypadek, bo już bardzo żadko kicha. Porfiryny już nie ma.
Ponadto jest bardzo żywa, wyłazi już sama z klatki (przestała bać się paneli i nie muszę jej za każdym razem podawać ręki jak chce wyjsć ;) ). Uczy się razem ze mną (kradnie kartki i obgryza książki oraz atakuje stalówkę pióra), właśnie wcina kasze gryczaną i pomidora.
Muszę zrobić jej nową sesję zdjęciową :hihi: Chyba trochę urosła :hihi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”